Пушене и бебеправене

  • 4 344
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета,ще се радвам ако задоволите любопитството ми относно пушенето при бебеправещите!Надявам се,че не се повтарям и не е имало такава анкета досега! Blush
При мен нещата са по следния начин-преди пущех по 1 кутия на ден Embarassed Embarassed Embarassed,откакто "работим по въпроса" ги намалих на 10 дневно.Ако трябва да съм честна,не мога да ги спра изцяло в момента,а и мисля,че това ще стресира допълнително организма ми(и без това съм под напрежение,знаете как е),видя ли  EFP,спирам ги незабавно PeaceСподелете какво мислите по въпроса  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 4 884
Милички,пишете и коментари по темата Flutter Hug

# 2
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Отказах ги напълно newsm10. Иначе при първата ми бременност си пушех, докато не видях  EFP. Щом разбрах, че съм бременна, спрях. Припалвала съм по някоя и друга цигара през бременността, но изключително рядко и то от най-слабите.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 884
Рина Heart Eyes Hug

Браво за волята Peace

# 4
  • Мнения: 36
аз мисля 4е когато забременееш това допълнително стресиране на организма за което говориш ще бъде доста по-вредно за теб и бебето отколкото би било сега ако да речем откажеш цигарите. Защо смяташ 4е не бива да се стресираш допълнителни сега а е ок после когато си бременна. Това е моето мнение но нека по-уведомените и тези които са имали подобен проблем да кажат. Аз сега спирам цигарите защото ще започваме да бебеправим след 2 месеца. В момента се чувствам много изнервена, адски ми се пуши и все за това мисля - направо място не мога да си намеря. Мисля си че ако бях бремена щеше да ми е още по-изнервено и може би би ми вредяло. Желая ти успех с бебеправенето и с отказването на цигарите.

# 5
  • Мнения: 975
След като сега не можеш да ги спреш ,дали ще можеш когато видиш  EFP?
Така че прояви повече воля и ги откажи още от сега.Аз също пушех 10г.но от 3 ги спрях заради бебеправенето.Успех.

# 6
Гинеколожката ми казва всеки път, че като работим по въпроса трябва да спра да пуша, да не стоя в задимени помещения и т.ни даже и мъжа ми да ги спре-това няма да стане.Имам желание да ги спра но в момента това ще ме стресира още повече.Първия път като забременях пушех до момента в който не видях полож.тест и после казах стига и край не пушех- точно това ме стимулира, но след като направих аборта  се отприщих още повече и сега пуша повече от всякога.Знам, че не трябва ама...

# 7
  • Мнения: 1 247
Така моята опция е няма  Blush
една кутия за три дни
не съм гласувала  Naughty
живот и здраве когато ги видя така желаните черти  Flutter
ще ги спра тези гадни цигари #2gunfire

# 8
  • Мнения: 87
отказвай ги! категорична съм

# 9
  • бургас
  • Мнения: 18
ами аз когато почнахме бебеправенето ги бях спряла напълно. беше горе-долу преди 10 месеца, но от 2-3 насам почнах да запалвам тук- таме  smile3546. като се замисля така пуша по 5 цигарки веднъж седмично, за пиенето също така- по50 грама веднъж седмично концентрат, биричка по-често си пийвам  cheers

# 10
  • Мнения: 2 270
Щом разбрах, че съм бременна, спрях.
Преди това пушех по кутия на ден!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 801
Пушех почти кутия на ден от както бебеправим паля от време на време 1-2 цигари дневно.

# 12
  • Мнения: 3 621
Миналата година отказах цигарите в деня в който видях  EFP ,  пропуших още в деня на раждането, сега ги отказах още преди да видя  EFP защото ми ставаше лошо от тях и все още ми се гади когато някой пуши близо до мене

# 13
  • Мнения: 1 424
Аз също пушех по кутия на ден,а сега откакто решихме да имаме бебче,ги намалих.Сега пуша по 10-тина на ден,а понякой път и по-малко.Не знам дали ще мога да ги спра окончателно-сигурно това ще стане като видя двете чертички.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
По принцип не пуша

Общи условия

Активация на акаунт