НЕВЕРОЯТЕН ЧАСОВНИК

  • 3 391
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
А аз си търся,голям часовник,с черна кожена каишка,злаатист циферблат и камъни.Някой ако види да свирка.Аз харесах един в Оксет,472лв,обаче искам още да разгледам.

# 16
  • Мнения: 3 695
наистина много е готин

# 17
  • Мнения: 1 247
много е готин Crazy

# 18
  • Мнения: 2 803
Повече е гривна, отколкото часовник. Laughing
Peace

# 19
  • Мнения: 3 313
готино бижу  Crazy  много ми допада

# 20
  • Мнения: 31 167
А аз си търся,голям часовник,с черна кожена каишка,злаатист циферблат и камъни.Някой ако види да свирка.Аз харесах един в Оксет,472лв,обаче искам още да разгледам.
Slav4e_Av4e потърси в Галдини и в Timeland на Витошка.

# 21
  • Мнения: 4 435
А аз си търся,голям часовник,с черна кожена каишка,злаатист циферблат и камъни.Някой ако види да свирка.Аз харесах един в Оксет,472лв,обаче искам още да разгледам.
Slav4e_Av4e потърси в Галдини и в Timeland на Витошка.

Не съм от София,във Варна го харесах.Има Галдини,ще мина задължително да погледна.Но това Таймленд не съм го чувала. Blush

# 22
  • Мнения: 31 167
А той е в София и правят страхотни намаления на изящни часовници по 50 %. Хубав магазин.

# 23
  • Мнения: 4 435
А той е в София и правят страхотни намаления на изящни часовници по 50 %. Хубав магазин.

Е,тогава да взема да мръдна натам. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 142
УНИКАЛЕН!!!! Thinking

# 25
  • Мнения: 1 878
Страшен е ! Много ми харесват такива изчистени модели!

# 26
  • Мнения: 1 085
Уау супер е.

# 27
  • Мнения: 852
уууууууууу страхотен е  Crazy

# 28
  • Мнения: 451
EMPRЕSS,много ти благодаря за инфото  Hug
Hug

# 29
  • Мнения: 137
Аз пък съм виждала и доста имитации на показаните часовници, а един от моделите на Келвин Клайн който видах го имам от десет години и е на съвсем друга елитна марка, дали пък Келвин Клайн не са направили имитацийка Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт