Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 авг. 2008, 23:47 ч.

Кипър и БГ=КБГ по-доброто КГБ!(12)

• 23 460
  • 275
  •   1
Отговори
  • София
Добре дошли скъпи гости и приятели!

Заповядайте в новата ни темичка!

Полезна информация
Институции

Българското посолство в Кипър
Българското посолство в Кипър - контакт
Сайт на правителството на Кипър
Посолство на Кипър в България
Сайт на МВНР в България
Освобождаване от легализация на документи ново!

CyprusAirways
BG Air
Sofia Airport

Работа

ICS-JOBS

Други

Cyprus comunications ново!

Статия с малко история
Карта на Кипър
Текстове на песни

Предишни теми

1234567891011
    Общото ни албумче photo

Kukundela`s site

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 16:49 от Муци

# 1
E тва е ПУ ПЪРВААААА !!!!!  bowuu

Муцка,как беше на сбора?

Блонди,ще го видим нашия хубавец ние! Спокойно,нещата са в сигурнии ръце,нали сме КГБ!  Joy

Гери, ходих в Джамбо миналата седмица и такива сладурски дрешки купих на моя племенник,че и аз тва си помислих като теб!
А за срещата-много добра идея,само че само майките ли?  newsm78 Аз кат не съм още мама,може ли и аз да дойда? Crossing Arms

Хайде лека мацки!

# 2
Плюв втора съм. Току що ставам и съм в учудващо добро настроение. Чам закуската сега Mr. Green

# 3
Пу за мене трета,
сервирам ви закуска и фрапета!

# 4
Здрваеите в новата ни темичка,да ни е честита..
На линия сам макар и 4-та..

Блонди,благодаря за чудната закуска и кафенце хмммм    bouquet

# 5
  • Larnaca, Cyprus
пууу която и подред да съм..... hahaha hahaha
момичета благодаря ви за пожеланията да сте живи и здрави обичани и щастливи и вие  bouquet  bouquet
муцка smile3501 smile3501успя все пак тъкмо се чудих дали са ни заключили темата newsm78..пък и чудесна мисъл си сложила за първи път я чувам обаче ми хареса много аз нали се занимавам със чекови и финансови въпроси Wink smile3503 сега няма начин да я забравя .... smile3521
гери мерси за поздравите предай и от мен ...  love001....а за бебешките дрешки наистина получаваш едно такова странно усещане да купуваш купуваш ама внимай не прекалявай щото горката няма да има време да ги износи ще й станат малки докато ги облечете smile3504 1crib..така бързо растат тия деца направооооо...  love001
А за форумската среща нямате проблем обаче трябва да не е вечер щото нямам баби ситър пък и га ти ...оправданието ....представете си да кажа на свеки ....да дойде да гледа децата че аз трябва да видя едни приятелки Mr. Green
трябва да бъде за следобедно кафенце да кажем между три и шест там някъде ...абе вие се съберете първо в ларнака пък тогава ще се уговаряме .....приемаме гости и от други градове разбира се smile3521
блонди мерси за фрапенцето (точно моя размер) newsm62 и аууу мезенце eat eat...очакваме развитие на събитията днес  smile3530..винаги един мъж и то некакъв а полицай ще има повече достъп до инфо...аз лично съм в очакване отсега atwork
 отивам да се приготвя за работа ще пиша после от офиса..  bouquet

# 6
Добър ден и от мен в новата ни темичка!
Кати,с малко закъснение,но все пак Честита ви годишнина от сватбата  bouquet Още много пъти по толкова щастлив семеен живот ви пожелавам Hug
Гери,и аз съм за срещата Peace Само че вървя комплект с една малка БГ госпожичка,пишете я и нея  Heart Eyes
Муцка,чудесна темичка както винаги,ама нищо не казваш за сбора Simple Smile
Ние вчера цял ден бяхме навън-първо с едно приятелско семейство в някакъв  камила парк и таверна,а после тримцата на плаж...отдавна не бях разпускала така...въпреки че малката беше с нас...обикновено създава главоболия,ама този път се държа чудесно Simple Smile
Весел ден на всички  bouquet

# 7
Здравейте!И аз съм една бъдеща мама в гореща и влажна Ларнака!
До сега не съм писала тук,ама като ви зачетах снощи и си викам,ама то било много уютничко тук,я да кажа Здрасти   bouquet

И пононеже Блонди е сервирала закуската от мен е

Хубав и усмихнат ден на всички от мне!

# 8
Здрасти отново!

nadeto_pm , добре си ни дошла в компанията! Мерси за сокчето, ама да знаеш за друг път, че тука си падаме повече по "твърдото гориво". Drunk Joy  Ама хайде, простено ти е  Wink щом си бъдеща мама не ти е препоръчително.., пък да ни го сервираш алкохола, а ти само да се облизваш - не върви! Laughing ---------- Не знам до къде назад си ни зачела темата, ама тук си падаме "любители-алкохолози" hahaha  Но ти сега да не се изплашиш, иначе сме си мнооого готини! Mr. Green

Катенце, нищо не разказваш как отпразнувахте снощи голямото събитие...- снимки.., подаръци..,едно-друго...

Муце, аз да бързам сутринта да сервирам закуската, че Маатете беше изгладняла.. newsm22 Joy... и пропуснах да те поздравя за дизайна на новата ни темичка. Тези портокали изглеждат адски свежо, пък мотото е просто върхът! newsm74... Остава само по-често да го препрочитам, че да си го набия в "китарата-кухарка". smile3538

На всички лек ден и успешна седмица!

# 9
Блонди нали знаеш, че аз сутрин като стана и вълк ще изям cook!

# 10
 bombs bombs bombs bombs bombs bombs bombs bombs bombs badcomp badcomp badcomp bombs bombs fight fight fight hit family4 smile3530 smile3530 newsm77  bath  bigdance2 smile3504 luvbed bombs bombs bombs bombs bombs bombs bombs bombs bombs bombs bambam atwork bambam happy bd happy bd badcomp sun fight fight fight bombs bombs bombs bombs buria  Stuck Out Tongue Winking Eye  action032 smile3510 rotfImbo newsm44 smile3502  ruporuu newsm20 bombs bombs bombs bombs

# 11
Ллеле Светли пак ме е издебнал Embarassed... и се радвал на какичката с циците.

# 12
  • София
Здравейте момичета!

Добре дошла на Надето!    bouquet

Ей Блонди, що плашиш така момичето?! Naughty
Предпочитали сме били по-така. Mr. Green А, портокалите бяха временен
дизайн, че снощи заспивах пред компа, а не бях сигурна дали ще мога да
редактирам темета днес.  Иначе освен свежест,
портокалите зареждат и позитивно настроение.
За това умните глави съветват, когато сме унили  и в не дотам добро
настроение да си пийваме и хапваме повече портокали
(или плодове в оранжеви цветове)

Честито аватарче, Блондичке! Само това местожителство дет` си го лепнала...нещо ми звучи
доста депресиращо... Laughing Що не пишеш "отвъд границите" напимер...

Брях, колко умно се изказах!!!!! Joy

Маате, я да те питам ти как си седна върху пръста..... Crazy
така, де снощи се оплакваш, че никой не те питал за това и аз да не те разочаровам
днес се интересувам. А, това дето Лусиенчето пише , че постоянно стояла така, мисля,
че нещо не е разбрала. Аз разбрах, че си си стъпала върху пръста с крака на стола и
без да го повдигаш си си измъкнала изпод тежестта на крака пръста.
Та Лусиенче, ако го правиш това упражнение постоянно,
ми то пръсти няма да ти останат, душице... Sick

Кати, не се моткай! Чакаме подробен отчет на вчерашното празненство!!!!!

Жужи, къде се изгуби..... Би требвало да се се завърнали от вилата! newsm78

Сега да ви кажа за сЪбора. Скара, бира, люлки, сергийки....и мамо искам там, и тук...
Може ли на влакчето,....а на замъка....може ли пуканки...Мамо,мамо балони...а сокче със сламка и вода.. Crazy
Предадох ви го кратко, сбито и ясно! С една дума - чудо на чудесата, но пък си прекарахме
весело!

Шанкулова, браво за плажчето!
Хубаво да може да си почине човек край брега на морето.

Гугунче, по-добре ли си?

Хайде спорен ден на всички, че много се разприказвах и немож` думата да ми вземете.... Joy....

Ха, писали сем заедно със Светли! Здравей младежо!

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 13:05 от Муци

# 13

Еее,аз да не е от сутринта викам...инак и аз обичам да си сръбвам,ама сега съм въздържателка само си позволявам...

# 14
  • Larnaca, Cyprus
Маате, я да те питам ти как си седна върху пръста..... Crazy
...........
А, това дето Лусиенчето пише , че постоянно стояла така, мисля,
че нещо не е разбрала. Аз разбрах, че си си стъпала върху пръста с крака на стола и
без да го повдигаш си си измъкнала изпод тежестта на крака пръста.
Та Лусиенче, ако го правиш това упражнение постоянно,
ми то пръсти няма да ти останат, душице... Sick

Е НЕ ТУКА КАК СЕ СмЯХ НА ГлАС..... rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

НАДЕ добре дошла при нас  bouquet...........изкажи се малко за теб предистория история бъдещи планове.....тук се интересуваме и от такива неща не само от пиене .....ние напоследък щото много поводи си намираме и сме го хванали въобще от месец насам само се черпим.... cheers Drunk

Маатете smile3501браво на тебе за миг си помислих че аз съм единствената ненормално и постоянно гладна в темата пък то и други имало..... smile3508

Блонди и Муцка благодаря че попитахте обаче тържество уви нямаше защото мъжо беше на работа... Mr. Green...а подаръка е прословутия часовник който ви показах преди.... newsm51.....и интересното в случая не е той какво ми подари а какво иска за подарък ......я да видим кой ще познае .....загадката на деня......
какво поиска мъжот на КАТИ за подарък newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 15
  • София
Малка, сладка принцеска !!!!!! Mr. Green

Мисля, че току що излъчихме познал загадката!!!! Heart Eyes

# 16

Това със закъснение на Катето за годишнината.
Да сте все така влюбени един в друг.
Аз се вкл.късно,защото малкото е със хрема и цяла нощ не съм спала.
Ходихме на лекар сутринта.
Сега се чудя какво да измисля за ядене.
Блонди дано историята да има хубав край.
Темата е страхотна,много е свежа.
Айде, аз съм до тук.Отивам да дремна.
Муци,ти да нямаш вътрешна информация.Много бързо разгада загадката.Съмняваш ме нещо.

# 17
  • София
Деси, нямам инфо, обаче като си спомням как
гушкаше Алекс мъжО на Кати, като им бяхме на гости  и час по час поглеждаше жално, ми то трябва да съм съвсем препила или одъртяла, че да не се сетя!
Какво каза лекаря! астинка или нещо друго? Дано да се разминете
лекичко и без много лекарства!

# 18
Наде, това вече е друго нещо - биричката имам предвид Mr. Green  Ха наздраве!

Муцинко, промених малко местожителството да не е чак толкоз депресарско Blush.., все пак и с него и с аватара - опитвам се да се пренастроя вътрешно.., ама не може да стане изведнъж... Blush

Гугунче, как е крачето, миличка, зараства ли раната?

Маатете
, твоят юнак от сега гледам добре се е ориентирал към мадамата с големите бомби Wink... Не мога да те мисля по-нататък като поотрасне... кой знае какъв Дон Жуан ще се извъди hahaha

......я да видим кой ще познае .....загадката на деня......
какво поиска мъжот на КАТИ за подарък newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Кате, еееее много бързо разнищихте загадката... Аз, в кръга на майтапа смятах да отговоря "нетрадиционен сексJoy  А иначе, съвсем сериозно, вчера като ти пишех поздравителния пост за годишнината, смятах точно такова пожелания /за една малка сладка Кати/ да ви отправя, обаче докато търся подходущи чаши с шампанско и съм пропуснала... Ама гледай какво нешо - сякаш някаква интуиция съм имала...

Деси, благодаря ти за пожеланието!... Hug Просто търся начин да спра да се измъчвам... На друго вече не знам мога ли да се надявам...

# 19
Добър ден! bowuu
Закуски,сок4ета,фрапенца,биричка,добре се черпим! Мерси!

Муци, седя си на единия крак за мен означава че си свивам единият крак на стола и сядаш на него. Така си помислих,че и МАатете е направила ooooh!.
На мен портокалите си ми харесваха! А мотото е супер!
Наде, привет и добре дошла и от мен!  bouquet

Сега да присъпим към важната информация.
Блонди, сутринта звъня знвъня на моя приятел...няма отговор. По едно време получавам смс-Аз съм на почивка в Испания.Ще ти се обадя като се прибера.
Та ако искаш чакаме,а ако нямаме търпение да чакаме,то преминаваме към план Б. Звъним му! Както ти кажеш.

Та Кате часовника хубав ли е,я го покажи. Я кажи сега, Муцката позна ли? newsm78 Не знам кво ще да иска мъжо ти друго.

Познайте на кой му свърши отпуската! И от утре е на работа! #Crazyхич не ми се ходи,като знам подтиснатата атмосфера...и като добавим крещене и хаус, гадни надути кипърски богаташки...и ми става зле #Cussing out

Хайде до по-късно! Блонди, чакам да си кажеш тежката дума!

# 20
Хайде и аз да се запиша в новата ни темичка,малко късничко ама днес така хубаво се наспах...чаак до обяд-много обичам така и се възползвам от това  сега докато още съм си в Бг smile3524 newsm46 newsm46 newsm46
и така аз я карам още на събуждане  food010 а вие гледам вече и наздраве си казвате beer2 Joy
  bouquetДа поздравя Катето с малко закъснение 
Честита ви годишнина миличка и нека любовта,щастието и здравето ви съпътстват още дъъъълги години...
nadeto_pm добре дошла миличка...и аз съм от много скоро тук във форумчето но вече се убедих че мацките са страхотни...много си ми е уютничко тук при тях Grinning
виждам че чакаш бебче  preggoмного се радвам и ти пожелавам една спокойна бременност и на финала най-сладкия бебок!!!  babyuu
Хайде да ви почерпя с по едно по лекичко обедно коктейлче
а за тези като мен които още не са се събудили

# 21
Добре дошла на Надето..

А за карака непитайте,отлепими се на едно място след бяня,кожичка и остана отворена рана,немога да си стъпвам на крака..Sad ама ще мине,ще куцам,ама ще мине хахахахаха

Кaтенце,да не си е поискал ориеталски танци и ти в красивефирен къщум и всичките му там истории..
И аз като Блонди на там ми биеше преди да споменете за сладкото човече..

# 22
Муци да нещо такова. Крака ми, отгоре върху него крака на стола, сядам, болка, дърпам и оставам с подобие на пръст. Наистина Люсианче ако все така седиш без пръсти да си останала Mr. Green.
Блонди да, моят син е голям Дон Жуан Crazy, заглежда се по хубавите какички и се изчервява Blush. Абе страшна работа е. Това, което е спретнал днес тук ни се случва за втори път. Миналия път не си спомням тука или в друга тема беше направил такъв бомбест шедьовър.
Кате абе таз загадка колкото проста изглежда толкова е и сложна защото би могъл да поиска всичко Laughing. Интересното в случая е дали ти си Банка ДСК Peace (в преносния смисъл).

# 23
  Благодаря ви момичета за топлото посрещане!

Сега малко и за мен!
На острова на любовта съм от подчти година,всъщост на 16 септември ще стане една.Повода за идването ми тук е ЛЮБОВТА .Та едно дългогодишно познанство (повече от 20 години),всъщост от деца се познаваме със съпруга ми но от малко повече от година така да кажа се залюбихме luvbed.Тази година май месец си бяхме в България та се и  married
Той работи тук вече 4-та година.Масажист е на един футболен отбор в Ларнака...
Живеем в Ороклини на 5 мин от Ларнака,но поне ни е тихо и спокойно.
Аз миналата година поработих ама сега си почивам.Така решиме ,че е по-добре защото си поизпатихме малко ,януари бях бременна ,но загубих бебето и сега сме решили повече да се пазя...абе то божа работа ама все пак...

Момичета искам да ви попитам по повод раждането какво ще ме посъветвате,държавна или частна болница?!?!
Аз до сега ходих на прегледи при д-р Касини в Агио Рафаил (частна болница) доволна бях много но последния птъ ми каза нещо в което аз и моята приятелка която работи там се усъмнихме...та си мисля,че ме подготвя да родя секцио без причина  newsm78
Мисля да отида и на друг лекар да видя дали това найстина е така...От други негови пациентки разбирам ,че едва 10% от момичетата който го посещават раждатнормално,все нещо измислял?!?!

Та ще съм ви благодарна да споделите вашия опит и да ми дадете съвет...  love001

А сега да разкажа по-подробно как попаднах на вашата темичка...Ровя си аз в нета за снимки разни с торти, цветя и т.н защото Януарските мами си имаме темичка тук и за разни поводчета се черпим виртуално а също така си поднасяме и цветя...Та хареса ми картинка отивам да си я друпна и какво да видя...БГ-мама Вашата темичка...и си викам охоооо тази темичка трябва да я разгледам...З
Зареждам втора снимка която харесах и пак БГ-мама и пак Вашата темичка....така нещата се повториха поне 10-15 пъти...И си викам аз...ама много се черпят тук...от сутрин до вечер...та ето ме и мен...Цъфнах и аз тук!

# 24
Наде спокойна и бепроблемна бременност ти желая. Аз чак сега видях лентичката smile3555. Много добре сте решили да си стоиш вкъщи. Тези месеци са незабравими, и когато имаш възможност да ги изкараш спокойно в почивка е супер. Същото се отнася и за първите години на детето...те са ценни и незабравими.

# 25

А сега да разкажа по-подробно как попаднах на вашата темичка...Ровя си аз в нета за снимки разни ...и си викам охоооо тази темичка трябва да я разгледам...
Зареждам втора снимка която харесах и пак БГ-мама и пак Вашата темичка....така нещата се повториха поне 10-15 пъти...И си викам аз...ама много се черпят тук...от сутрин до вечер...та ето ме и мен...Цъфнах и аз тук!
Брееееййй, виж ти с кво сме станали популярни... Mr. Green  И ето как на човек му излиза име... Joy Joy ---------- Пфууууу, страхотни коктейлчета! Бравос, Наде!

Маатете, помня го аз твоя синковец, че преди време пак ни беше спретнал такъв колаж в стил "Грешната Мадона с големите бомби" hahaha hahaha  Както се казваше в една реклама: "Той е малък, но вече знае..." Wink

Люсиенче, викам да преминем направо на план Б. Кой знае кога ще се върне твоя човек от почивка.., пък ако 2-3дни ти правиш опити да се обадиш на моя и той не отговаря, и ако аз продължавам да съм в пълно затъмнение, тогава вече може да  пак да го обезпокоиш като се върне твоя познат. Пращам ти телефона на ЛС.

# 26
Блонди, обади ми се мойто приятелче току що,обясних аз как стоят нещата много кратко /т.е. много подробности спестих/ и той ми каза ок-ама само по име....как да го изнамеря. Иначе не го познава,т.е. не се сеща. Та сега-в кой отдел работи? Поне тва ми кажи,ако знаеш.

# 27
Ей блонди от къде ги измисляш бе smile3532 ако ги измисляш такива, когато си депресарка представам си какво, е когато не си Hug. Каза ми, че я обича защото като я гледа Шпацията му ставала гоооляма Wink. Аз се шашках обаче прецених, че не трябва да го карам да се притеснява от това и му обясних, че е нормално. Може и да съм в грешка но определено той ме хвана неподготвена. Казах му най-доброто, което ми хрумна.
Значи не съм била в грешка тука се е бил изявил и миналия път Mr. Green.

# 28
maatete благодаря ти за пожеланието...малко ще ни е трудничко с една заплата,но така решихме...има по-важни неща  ylinfant

blondy-mamma няма нищо по-хубаво от доброто  настроение,независимо дали се дължи на хубавата дума,положителна емоция,виенска кифличка или питие...важното е ,че поражда усмивка и прави деня ти хубав !!!

Каня Ви на следобедно кафе с бейлис (едно от любимите ми питиета преди да)  preggo

# 29
  • София
Последна корекция...турнах ви и портокалите, Blush че да няма сърдити!
Пък и Надето, да не вземе да ги сънува и да се чуди за кви` портокали
говорят тия пиянки!.... Joy

Ами като си мълчите вие да кажа аз НАЗДРАВЕ! hahaha
И вижте кво` да се разберем. "Голи" снимки не искам!
Всяка снимка да е подплатена с полезно инфо - рецепти и т.н
Така, де! Да е по-образователна картинката.... Grinning

# 30
(Пък и Надето, да не вземе да ги сънува и да се чуди за кви` портокали
говорят тия пиянки!....
)

Муци аз съм наблюдателно дете  Simple Smile

Май ще взема да съжалявам ,че споделих съвсем искренно и без никакви задни мисли как попаднах на темата...
Ама май никой не обърна внимание ,че имах в предвид и тортичките  newsm78

# 31
ееееех весела дружина...аз докато си изгледам едно филмче и тук пак едни питиета едно нещо...хайде от мен мезенцето

# 32
Последна корекция...турнах ви и портокалите, Blush че да няма сърдити!
Пък и Надето, да не вземе да ги сънува и да се чуди за кви` портокали
говорят тия пиянки!.... Joy
Ха тъй, Муце, турни ги тука тъй тия портокали, че те са хубаво мезе за повечето питиета! Mr. Green

Маатете
, твойто момче на оная си работа така ли й вика "Шпацията"? Бреййййй, това новото поколение какви ЕнтИлигенти названия измисля... Joy  Да ти кажа малко съм изненадана - не е ли още рано да има такива физиологични реакции... newsm78  А иначе мисля, че правилно си постъпила като не си реагирала по начин, който да го засрами или да остане с усещането, че му се е случило нещо нередно... Все пак тепърва ще му се формира и изявява сексуалността. -------- Така че, горе главата майче, и се радвай че синчето ти налита на каки bombs.., наред си е значи.., че то в тез "демократични" времена... #Silly rotfImbo

Люсиенче, не знам бе мило в какъв отдел се води - никога не съм го питала... Спомням си, че през март-април ми беше разказвал че разследват някакво убийство.., но пък от друга страна инцидентът при който беше пострадал есента - по време на нощна смяна подаден сигнал за срутваща се къща с човек вътре... Може и да не е в някакъв спец-отдел, а да си е редови полицай... Не може ли да опита само по имената да провери - разбирам че ще му отнеме повечко време, но едва ли е невъзможно... Виж, пращам ти телефона му на ЛС.  Предлагам ти да пробваме да го потърсиш и ако вече 2-3 дни не успееш да се свържеш, тогава пак да занимаваме твоя познат.

# 33
Аз докато се съвземя и вие тука сте спретнали купона.
Ами НАЗДРАВЕ тогава.Като сте рекли и да почваме.
Муце ,ами нещо като настинка,само че гърдичките са му чисти.Само нослето е запушено и за сега сме на капки за нос само.
Ама милото се мъчи като неможе да диша и неможе да спи и съответно и аз немога да спя.
Момичета,тук има бременни булки,та по -кротко с почерпките.
Кате,кажи сега отговора на загадката.

# 34
Блонди, понеже не се стърпях да чакам моя приятел да го издири,ама все пак той знае че нямаме друго инфо за него и само така да го търси. Кога обаче,не зная.
Та звъннах му аз...той не вдигна и сега прати смс...пиос?,което означава КОЙ Е?
А сега какво правим...ти кажи? Да му пратя и аз смс не върви. Ама телефона си му е съвсем наред. Това със сигурност се знае!!!
Та казвай сега newsm78 В чудо се видях! Не мога да го измисляяяяя ooooh!

# 35
Блонди не знам дали е нормално или не но той още от малко бебе получава ерекции постоянно. Водила съм го на лекар и ми казаха, че е абсолютно нормално и се нарича "псевдо ерекция". А той си е на 5 годинки чувала съм от мои приятелки, че техните момченца са получавали или предизвиквали ерекция много по-рано.
Колкото до името... ми то ние сме семейство луди геймъри. От много малък играе на компютър и едно от най-важните неща за него е компютъра. Със компютъра се справя по-добре и от мен.

# 36
Люсиенче, виж кво, зарежи. Разбрах достатъчно. Ще го избера и аз отново и ако пак не ми вдигне и не ме удостои дори с смс /като теб/ явно нещо му е прещракало в главата и просто умишлено ме игнорира... Повече отговори просто не са ми нужни...

# 37
  • Larnaca, Cyprus
брей чакайте бе хора не мога да ви смогна да ви прочета пращате ли пращате ...... ooooh! ooooh!
бебишок...мерси за салатката
надето.....ама как така кафе с бейлиз заедно ли го пиеш... newsm78........а за гинеколога ще те пратя при моя той е завършил в БГ говори български мнооого е печен обаче има мноого работа и се чака поне по един час като идеш тъй че приготви се ....ето и координатите....костас христофору...24-667626......тук напоследък е много на мода да се правят планирани раждания т.е. с цезарово сечение ....кипърките са големи бъзли пък и не издържат на болка не са като нас... Mr. Green..а ако не искаш на частно може да си ходиш в болницата...изкарай си карта и няма и да плащаш после иначе на частно ще платиш за раждането независимо какво ще бъде.....пожелавам ти всичко да мине добре ....и да нямаш проблеми.....да износиш спокойно...и да родиш много много бързо ........обаче колкото и да се опитваш моя рекорд с втория ми син никой не може да го бие.....раждане за двайсет минути #Crazy #Crazy...горкия ми лекар не успя да се облече...... hahaha hahaha
маатетене се учудвам въобще че му става пи...та на твоя малък жадник за какички и мойте са така стават им от три четири годишни но е напълно неволно Peace
гугункавзе ли си тва спрейчето за дезинфекция дето ти казах... newsm78
блонди ......люсиенче....големи трилъри развивате малеее....и сега какво.... newsm78
люсиенче прати му един смс да се обади на блонди че от БГ не може да го набере и се притеснява за баща му как е..........пиши му че си нейна приятелка която наскоро е дошла в кипър на работа и те е помолила блонди ако може да му пратиш смс че..... Peace Peace....мммммммм да видим какво ще надроби Naughty

Муцка newsm47 newsm47...не им даде възможност на момичетата да измислят нещо по повод на загадката ......прас направо куме в очи че първа се изказа...... newsm81........затова и получаваш първа награда за правилен и бърз отговор  yesyes sohappy Gift Gift
да мъжо на кати иска бебе   ylinfant
а наградата е вечеря на свещи за двама в японския ресторант в Кипър-Ларнака.... smile3521 smile3521...а вторият от двамата определено нямам предвид Алекс smile3503

# 38
Блонди. ако ме питаш мен,зарежи го. Не му звъни повече,а вземи излез с приятелки,забавлявай се!

Аз цял ден се настройвам ,че утре съм на работа  ooooh! И нещо не ми иде присърце,ама кво да се прави.

Маатете, на 5 годинки ерекция? Не е ли рано бе за такива неща...знам ли newsm78

Хайде, ще организираме ли среща в Ларнака?

Кате, много романтично...много! Ми айде действайте де...
За случая на Блонди,тя казва какво да правя. Уважавам думата и и не искам да действам на моя глава. Тя казва да го зарежа, и аз тва правя. Амааа,ако иска да продължим ,аз съм за  Peace
Каквото каже,аз слушам и изпълнявам bowuu Само да не ми проследят телефона,и да ми цъфне някой на вратата и  #2gunfire Mr. Green леле,то не КГБ,ми не знам какво сме... Joy

А кафето с бейлис си е Иландско кафе /като бивш проф барман да кажа/ ! И е много ,ама многооо хубаво питие!

# 39
Уф,ми то немога да смогна нещо...
Кате,права си да не се оливам,че днес пак й купих някои неща,Наско ще ми се кара....
За срещата,майки,не майки,с деца,без деца,мисля,че ще ни е весело да се съберем...
Кате,с закъснение,но честита годишнина,дано и ние стигнем до там,а аз ти желая оше дълги години щастие и любов....
Добре дошла на Надето,аз ходих в Ороклини на кръчма и много ми хареса там,хубаво е...като дойде време и ти ще дойдеш на срещата,нали....

# 40
  • Larnaca, Cyprus
Кате, много романтично...много! Ми айде действайте де...
тук бих спретнала една рима.... Stop
чичо Люис иска
ама на леля Кати не й стиска Mr. Green Mr. Green
все още съм в чуденка незнам дали отново искам да преживия за трети път отново бременност  preggoраждане bite и всичко което ще последва ...памперси ...акане пишкане хранене през три часа нерви безсънние пък и отгоре на всичко двама ученици да ги закараш докараш ....ит.н......уффффф.....а ако и след този всичкия зор излезе пак момче..... smile3555 smile3555 smile3555........уффффф

А тя блонди така прави уж остави го остави го пък после изпада в едни депресии чакай бе човек искаш да разбереш дай ножа до кокъл пък да знаем дали ще плачем или ще се радваме накрая.....
аз викам тъкмо сме го набарали да действаме ....ако искате и аз нещо да направя да включим и агент две в действие newsm48 smile3540

Благодаря на всички които продължават да ме поздравяват за годишнината....  bouquet  bouquet.....обичам ви като най големите ми дружки.....  bouquet  bouquet

Люсиенче срещата малко да попълним екипа и тогава ще свиркаме .... Peace
оооо Гери здрасти писал сме заедно......абе купувай купувай той тате Наси ще раздава шамарите после..ха ха ха

# 41

тук бих спретнала една рима.... Stop
чичо Люис иска
ама на леля Кати не й стиска Mr. Green Mr. Green

Joy Joy Joy  newsm62 newsm62 newsm62

ние вече с моя седнахме на ракийка cheers със салатка ,той сега малко стачкува много се дразни като седна на компа ,не му обръщам достатъчно внимание....

# 42
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
Такааа , да започна с добрия тон.  Wink

Здравейте , момичета.
Аз съм една от всичките КаГеБе-йки (КГБ). http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326526.0
Та да си дойда на въпроса , а той е в заглавието на темата Ви.  Peace
К'во ще рече "... по-доброто КГБ"? newsm78
Не мисля , че без да попитате и от обща култура , е редно да крадете заглавие което го ползваме от месеци (май) и си е лично наше дело.  Hug
Интересно ни е , да разберем от къде и как ви дойде идеята  за заглавие в което да фигурира КГБ?

Благодаря за отделеното Ви време.  Peace
Лека вечер.   bouquet

# 43
  • Пловдив
АЗ ПИТАМ СЪЩОТО КОЕТО И babka_jabka ????? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 44
аз мисля че това че една думичка от заглавията ни се повтаря не значи че ви крадем заглавието....освен това си ни харесва...
свързано е с Кипър и България....а има и рима!!!Какво толкова????

# 45
Кати, извинявай, дано думите ми не ти прозвучат грубо, но като човек, който живее в идилия - прекрасен брак с любящ съпруг вече 10г., ти нямаш идея какво е след като веднъж си минал през ада и си престанал да вярваш, че нещо хубаво изобщо вече може да ти се случи,  да се появи човек, който да те възкреси отново, да те накара отново да вярваш, да обичаш с цялото си сърце, да те уверява месеци наред че едва ли не ще поднесе рая в нозете ти... и накрая да ти изтръгне сърцето по най-жестокия възможен начин - игнорирайки те, сякаш никога нищо не си представлявал за него... Еми няма как да не се сринеш! Не би могла да си представиш за каква болка става въпрос! И не пожелавам нито на теб, нито на кое да е от останалите момичета, някога да разбере точно за каква болка говоря!

Аз бях до тук!
Звъних му два пъти - нито вдига телефона, нито праща смс. Ясно е повече и от бял ден, че умишлено го прави... Допускам слабата вероятност, че ако са още в Германия, може телефонът му, който си е на кипърски моб.оператор, там да приема само кипърски повиквания... Затова ми се искаше да се уверя, че се е върнал в Кипър. Но явно няма как да стане, освен ако познатият на Люсиенчето успее да провери нещата, когато се прибере от почивка. /Люсиенче, той всъщност каза ли ти кога се връща?/ ----- Исках да се уверя в това, защото ако случайно в някакъв момент той си спомни за съществуването ми и реши да ми се обади... и започне да ми дава някакви обяснения,  аз сама да знам кое е лъжа, кое - истина.
Съкрушена съм и не мога да опиша какво ми е... Не мога да повярвам, че след всичката болка в миналото сега трябва да понеса и тази жестокост... Просто е нечовешко това усещане... Нечовешко е...Дано той не за пред мен, а за пред себи си има достатъчно сериозно основание за поведението си... Дано Господ да може да му прости това, което ми причинява в момента, защото аз не знам дали ще мога...

П.П. Скъпа, babka_jabka, уверяваме те че нищо не сме плагиатствали, даже сега обръщам внимание от линка дето си пуснала, че и вашата тема е с такова заглавие. Нашето се получи от чиста заигравка с буквите ---> Кипър и БГ= КБГ и от там заигравката с разместването на буквите за "по-доброто КГБ"

# 46
  • Larnaca, Cyprus
Бебешокназдраве ..... cheers..я го приспивай на бързо мъжо и хващай компа ...така ще спи и няма да може да се сърди...  bouquet
Бабка Жабка добре дошла в нашта тема...  bouquet..ще продължа и ще ти отговоря в в добрия тон....  bouquet
Да вашата тема я знам ... Peace..и я уважавам и не сме сложили името за да плагиятстваме  а си има причина която е предизвикана от две теми назад ......ако се поровиш на първата ни страница ще видиш че нашите теми за разлика от вашите всяка една е с ново заглавие ............а последното се роди съвсем по погрешка и то аз съм виновна за това.....т.е. обяснявам аз съм учила машинопис и в желанието си да напиша БГ в едно от мненията си за заглавие на новата ни тема без да искам натиснах и к-то преди БГ-то от което произлезе КБГ.......което което няма нищо общо с КГБ просто Муцка поясни че сме по доброто КГБ................а вие конкретно с какви КГБ въпроси се занимавате ако е нещо интересно да наминем и при вас..... Peace
По късно като се включи Блонди виновницата за КГБ въпроса ще ти обясни по колоритно за какво става въпрос ако продължава да те интересува..... Heart Eyes

# 47
Здравейте отново момичета,
Поласкана от сърдечния ви прием си чета вашата темичка и ви се радвам. Слава богу всичко е наред с детенце, пристигнаха живи и здрави.
Сега се включих специално заради Блонди, не че мога да и помогна в момента, то никой не може.  Но ми се къса сърцето, защото съм минала по този път.
Блонди, преживяла съм го, знам какво ти е. Преживяла съм го едно към едно. Развод, разочарование, той прекрасен принц гръцки по интернет, полет и абсолютно падание... абе дори сме на едни години и по едно време мислех, че става дума за същия човек, само че не може да е. Не знам подробности де, само това, което съм прочела тук. Едва ли някакви думи могат да ти помогнат в момента, на мен ми отне 3 години, за да преживея това. Не се познаваме почти, но приеми рамото ми да си поплачеш, ако ти се прииска.
Успех, мила, обещавам ти, че ще дойдат по-добри дни, винаги идват

# 48
 Hug Hug Hug
Идаааааааа и се видааааааааа.
Липсвахте ми!Попрочетох доста.
С Люси днес набързо се засякохме в скайпа.  Heart Eyes
Гроги съм ,милички.  Hug Утре ще се включа с пълна пара.
Вчера се прибрахме.На вилата постоянно гости  Crazy
Прибираме се-аййййййййййййййдееееееееееее дойдоха други приятели,не съм разтоварила още багажа,пералня не съм пуснала........... Sad и трябваше салатката да спретвам............ Crazy
Днес отмарях малко ноооооооооооооооо -мъжо се обади и хайде по магазините.Като луд с картечница бях  Joy  #2gunfire   #2gunfire Joy  #2gunfire Joy  #2gunfire
Утре ще ви разказвам   Hug
Добре дошли на новите ни съпартийки.  Heart Eyes  Peace  Hug
Блондичка,двете сме писали.Гушкам те много.Има вероятност да скокнем скоро до морето-ще ти кажа ,когато дойде момента.  Hug 
Лягам .Лека нощ на всичкииииииииииииии  Two Hearts Имам едно такова чувство,че са ме ``били с мокър парцал`` ooooh! Ооооооооо дрънкам вече глупости  ooooh!
До утре     Hug

# 49
  • Larnaca, Cyprus
О боже докато пиша се появили и още хора.. Hug
Зичедобре дошла и ти  bouquet..надявам се че обяснението ми е задоволило достатъчно любопитството ви Twisted Evil....за повече пояснения и въпроси очаквам включване а сега извинете ме но ще обърна внимание на
Блонди мила разбирам те напълно аз преди да намеря мъжа си съм преживяла не една и две несполучливи любовни истории стигащи до доста депресивни състояния ....в каквото си и ти в момента.......не че искам да го оправдавам но сега си спомних мойто мъжо като беше някъде преди три години по руските републики там нямаше покритие на кипърските оператори и ме беше предупредил че дори и да звъння не получава съобщение че го търся..т.е не му звънни телефона ... newsm78 newsm78...и аз тогава си мислих абе кво разправя тоя човек какви ли не сценарии си измислях но най накрая като разпитах тук там се оказа че е точно така ... Peace
Мисля че ще е по добре наистина да се обадиш от пощата там със сигурност трябва да успееш ако си мислиш че се крие то така поне няма да знае че си ти и ако вдигне поне ще се чуете .........опитай.....  bouquet
ЖУЖи Лека нощ smile3524

# 50
Благодаря за гостоприемството.   bouquet
Благодаря за отговорите и приемете поздрави от една КаГеБейка - колежка.  Wink
Нашето КГБ се занимава с к'во ли не - от секс , та до кекс .... или обратно hahaha (майтапче).
Заповядайте и в нащо КГБ , може да ви хареса.  Heart Eyes
Лека вечер.  Hug

# 51
Добър вечер..
Скъпи мой,аз май съм влюбена че забравих да почерпя за мъжа ми.Има  имен ден..
Питее и хапвайте за негово здраве..

# 52
  • Larnaca, Cyprus
Гугунка да ти е жив и здрав и по здрав и най здрав мъжо да те радва и ти него и сааааамо напред и нагоре....  bouquet  bouquet  bouquet
Бабка Жабка благодарим за поканата обезателно ще наминем нооооо утре защото при нас КБГ мамите си лягаме рано ......Лека нощ от мен....... Heart Eyes

# 53
Кати , добре сте ни дошли.   bouquet
Ние сме винаги с отворени врати за нови попълнения.  Hug

# 54
Гугунче, да ти е жив  и здрав именника! Ама честно да си призная идея си нямам какъв имен ден е днес newsm78 

Жужка, добре си ни се завърнала! Хайде спи, пък утре ще разказваш...

babka_jabka , радвам се че изяснихме недоразуменията със заглавията.., даже гледам и файда може да има от цялата работа - да зафомим тъй да се каже един "Общ КаГеБейски фронт"... и тогава вече нямаме стигане! Mr. Green

Кати, мила, оценявам желанието да ме подкрепиш, но повярвай ми, изобщо не е същото ---> едно е да преживееш сърдечно разочарование докато си още млад, необвързан и животът е пред теб..; съвсем друго е да си се борил за брак, който е бил обречен и си бил безпомощен да го спасиш колкото капитанът на Титаник,като си имал и дете, като това дете е било /и продължава да е/ със сериозен проблем за който драпаш с години да преодолее и който те е лишил в много отношения от нормален живот... - ето за такова нещо става въпрос в моя случай... И действително не би могла да си представиш на този фон сривът какъв е... Но наистина ти благодаря за подкрепата! Hug  Ще видя дали ще правя опит да му звъня отново било от поща или от другаде... Сега не мога да мисля... Надявам се само да успея да се наспя...

Лека нощ на всички!

# 55
Кате това дето твоя мъж го иска от тебе аз всеки ден се моля да дойде ден, когато и моя мъж да го поиска от мене. Ако съм аз... но ти не си аз и аз не съм ти. Ти си знаеш най-добре.
Блонди майка ми преживя нещо подобно но в пъти по-зле. Бедна ми е фантазията колко те боли, обаче ти си прекрасен човек, човек, който заслужава да изживее любовта на живота си! Това ще се случи, ти само вярвай. Вярата е голяма работа, интуицията също. Знам го от опит обаче друг път ще разказвам как се срещнахме с моя мъж.
Жужи здрасти. Спокойно от сън спомени няма! Ще чакаме утре да разказваш!
guguna честит ти именник да ти е жив и здрав. Много щастливи моменти заедно ви желая  bouquet.
babka_jabka и zi4e добре дошли при нас! Може да отскачаме на гости от време на време. Я , ние при вас, я вие при нас Wink.

# 56
blondy-mamma мога само да ти кажа: БЪДИ СИЛНА!!!
Лека нощ момичета

и сладки сънища

# 57
  • София
Гугунче, жив и здрав да е мъжо!

Блонди, днес е Симеонов Ден!
А, за другото, ми квото решиш ние сме с теб!
Обаче си мисля, ako  започне дати звъни той изобщо да не му вдигаш...а да видим кой кого...както и ти самата преди време писа:
иска ли човек, начин намира!!!!

Я, какво е това нападение от сдружението на Бабите!?
Добре дошли мили бабки, ма не така с рогцата напред.
За всичко си има обяснение и много се радвам, че междувременно сте изяснили разследващите функции. Heart Eyes А, иначе сте много забавни. Хвърляла сам ви по едно око от време навреме.
Дори признавам си без бой, преди време ви откраднах едни вицчета...Много сте готини и непременно ще наминем официално!

Жужке, крайно време беше!Лека нощ!

Кати, благодаря за наградата!!! Ще се възползвам! bowuu
А, по темата..нямам нищо против да съм леля за трети път!

Деси, сигурно знаеш, но за нослето можеш да пръскаш Стеримар или подобните спрейчета. Или пък да капваш физиологичен разтвор. А има и едни помпички за изтегляне на секрета , като си слагаш филтър и с устата смучеш в едно контейнерче. Звучи гадно, но е много ефикасно.

Това е за сега!
Спокойна нощ и до утре!

# 58
Да, днес моя Симеон Велики празнува..

Сиска,се наконти  4470, направи вечеря тип"Кентаки фрай Чикен"  chef и стана хубавичко 1dating
Малко се изложих с подарака (такъв липсваше) но пък сърцето ми е пално с лубов  и му го подарих 

# 59
Абе наминах аз на гости на бабите,да им кажа че не става с обиди,ама взехме че се оправихме ...минаха с една бутилка нашенска ракия  smile3521 Та сме приятелки вече...поне с баба Яга!

# 60
Еееее, пак ли няма закуска Mr. Green?! Де да знаех само от къде ги намирате тия кафенца и закуски щях да ги сервирам сама  bouquet!

# 61
Дубру утру.  smile3503
      Как сме банда?Всичко под контрол ли е?Гладни-жадни има ли?Хайде да хапнем,че раздумката да е по АрНа:

# 62
maatete ,грабвай душко-докато не са отворили окото другите.Като свърши презареждам масата-аз тия дни имам тренинг  Laughing

# 63
Ехооо,гледам и екшън се е заформил.....
Блонди,много бих искала да ти кажа нещо,което ще ти помогне ама честно,нищо такова не ми идва на ума,и то най-вече защото ние преживяхме с теб тази история и малко като че ли и ние сме разочаровани от него и постъпките му,но момичета са прави,все ще дойдат по-хубави моменти,след лошото винаги идва хубаво,винаги...... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Кати,вие ще търсите ли момчета за бармани или сервит.???
Гугуна,да ти е жив и здрав,подаракът ти е най-качествения,който можеш да подариш...И като говорим за Симеон е време да чета,затова до утре на всички...  love001

# 64
Вярата е голяма работа, интуицията също.
Маатете, нали до ден днешен мен това ме е крепяло - вярата и интуицията.
       Вяра все още имам, щото знам че има една Личност дето наистина й пука за мене и това е Господ.  Аз съм адски чувствителен човек и перипетиите, през които съм минала, особено с Лора докато се водихме по диагностики /това продължи 2г. - време, в което съм драпала съвсем сама - баща й вече се беше изолирал от живота ни, а родителите ми ми даваха морална подкрепа, но адът в душата ми си беше само мой.../ - това + разводът, който вървеше паралелно... Та обръщайки се назад към това време се чудя, като се знам колко болезнено чувствителна съм, как не съм полудяла... И единственият отговор е, че Бог ме е крепял да не рухна..; че дори когато съм се усещала изнемогваща, на ръба на психиката си, Той ми е давал сили да издържа...
       Но виж за интуицията си вече не знам дали мога да й имам доверие. Та нали точно тази моя интуиция, която досега не ме беше подвеждала, ми каза че той е точният човек... Не толкова в думите му, не толкова в обещанията му, а в интуицията си повярвах...  А сега излиза, че вероятно тя ме е подвела и от това се чувствам още по-зле. Как бих могла отново да повярвам в някой човек - че е възможно да подходи към мен чистосърдечно, искрено.., да не говорим за любов - как изобщо бих могла да повярвам.., ако сега всичко се окаже лъжа?!...
       Не само сърцето ми, но и рационалната част от съзнанието ми отказва да прииеме, че ме е подвеждал съзнателно от самото начало - тази мисъл ми идва прекалано жестока и само докато се опитам да я допусна в себе си, усещам как вътре в мен душата ми започва неистово да пищи... Предпочитам (поне на този етап) да мисля, че всичко, което ми е казал до момента да е истина, но по една или друга причина /стрес.., депресия.., малодушие.../ просто се е отдръпнал...
        Аз обаче не мога повече да живея в невидение и изтерзано очакване, затова ще се опитам да приема в себе си, че нещата просто са приключили... и толкоз...  Ако в някакъв момент вземе, че ми се обади - тогава ще му мисля как ще реагирам - то ще е на прима виста, според обстоятелствата. Но сега да седя и да го мисля - как той евентуално след време ми звъни... и какво аз евентуално бих му казала... - да разигравам подобни сценки в съзнанието си, е равносилно сама да си подхранвам отчаяните надежди... Каквото е вече - такова!
       Ще се постарая това да е последният ми по въпроса пост, за да не скапвам тука повече ведрата атмосфера. Blush

# 65
  • София

Поканена съм тук, та реших да намина!

# 66

И аз като Яга , та наминавам да ви поздравя.  Hug
Хубав и лек ден!  bouquet

# 67
  • София
О, добре си дошла отново Баба Яжке!
И то подобаващо се представяш... Mr. GreenМмммм,....че вкуснотийки!
Абе друго си е това Бабка да се погрижи за гладните коремчета!

Блонди, загърби миналото завинаги. Било е!
Да гледаме напред към бъдещето и да се радваме на настоящето.
Решила си , че това е човека! Да ама не! Много му здраве!
Не случайно написах в началото на темата, пък и в рамка поставих....
Вчера е анулиран чек! Е това е - ако решиш че ТОЙ е минало и слагаш край, то
го записваме в графата на анулираните и продължаваме.
Разбирам те напълно и знам, че ще ти е много трудно, но не си струва и
минута повече да жертваш нерви, мисли и емоции за някой, който очевидно е вече `анулиран чек`.  Но ти предлагам да му врътнем един номер преди това, че свят да му се завие.  Да му звъне Лусиенчето и да каже така и така аз съм приятелка на Блонди. Чакам я да ми дойде нагости и понеже си и разказвала за него Лусинечето е решила да му се обади предварително, че да те изненадат двамата на летището.
Той няма и да се сети да пита от  къде Лусинечето му има номера. Залагма 20-тачка на това! И следва продължение.....Ако все пак се позаинтересува и иска дадойде на летището, никой да не се яви на срещата . Кат озвънне да пита какво става, Лусиенчето да му каже, че в последния момент си променила плановете и няма да пристигнеш.  А, да видим как ще се почувства магарето му с магаре??????

Кво` ще кажеш, Блондичке!

Ако има нещо гнило, ще измисли някакво обяснение за да не дойде да те посрещне.
И тогава вече ще измислим друго, че свят да му се завие...Ще види той с кой си има работа!!! Ама, ха! Heart Eyes

Жужи, каква закусчица само! Ще хапна първо от нея и после започвам пиленцето на Бабка! bowuu

# 68
  • Larnaca, Cyprus
ЖУжка..гледай сега аз вече ядох Embarassed Embarassedпри бабите Embarassed Embarassedтъй че ви оставям закуската изцяло ....ама ти сега разправяй как прекара къде бяхте какво се случи.. newsm08
Блонди дръж се душко .....ние сме с теб верно никоя не може да бъде на твое място и да изживее болката ти нооо какво би ти помогнало ....гушни Лорка и й дай най сладката целувка  love001 и се радвай че е до теб и те обича... hugвсе пак не си съвсем сама.... друго всичко ще се нареди newsm51
АААА мИлИ бАбИ ПОЯВИХТЕ СЕ НАКрАЯ ...... Heart Eyes
бАбА ЯГАти сега кво ще ме настъпваш по болното място оххххх ядене и то домашно ..... smile3508малеее сега ако ми кажеш че това е и тутманик със сиренце ето ето потекаха ми лигите...... Embarassed Embarassed
Баба жабке здрасти и на тебе.....ама запознайте ни малко сега коя коя е каква е пък дали наистина е баба пък колко внучета има така де малко предистория....да се опознаем..... Peace
Муцка пишем заедно ....ще ти звънна след малко готоваааа Mr. Green

# 69
За протокола: Peace
Аз съм на 41 год. и съм бабка на внуче Краси , което на 6 окт. прави 3 год.  Heart Eyes
Бабка дива и щастлива , а и всички баби и млади попълнения в нашата тема.  Crazy
Само на внучето съм баба , на зетьовете съм по име.  Wink Та то разликата ни е малка , за баба не вървЪ да съм.  Laughing Друго баба незацепва , ако има питанки насреща съм.  Heart Eyes

# 70
  • София
    Баба съм,имам си внучка- бонбонка.Казва се Виктория и е на 1г.9м.Тя е дете на сина ми.Дъщеря ми е омъжена от скоро и още няма детенце.Аз се надявам на още внучета и чакам скоро да ми се случи да получа радостна вест. Но ,за сега чакам...
    Още не съм пенсионерка и ходя на работа.Това е ! 55 лазарника...

# 71
Да знаете, че вече преди 11 няма да се будя Crossing Arms! Напоследък все без закуска оставам Sad. Оаче сега като гледам какви сте ги надробили ммммм.
Баба Яга, предполагам, че това на снимката е домашна питка... та в този ред на мисли кога ще ми дойдеш на гости? Тука ще ти хареса, в темата ви видях, че по балкана си падате а тука балкан колкото щеш Wink!
Бабка жабка, добре дошала хубав и успешен ден и на теб желая Hug.
Блонди и майка ми като теб си мислеше, че това е човекът. Толкова добре я бе заблудил, че накрая като ни изигра на всички ни беше ясно, че това е била целта да не кажа от самото начало но почти. Не казвам, че твоят човек е имал от начало на ум да те изиграе защото е тъпо. Може просто в хода на събитията нещо да се случило и плана да се е променил. А какво се е случило всъщност само той си знае. Тъй като ти каза, че не искаш повече да говориш по въпроса, ще уважа решението ти и повече няма да споменавам нищо.

# 72
  • София
Бабке Жабке, добре си дошла и ти!

Да са ви живи и здрави и децата и внуците!
Да сте ни живи и здрави и вие, че без вас бабите сме за никъде!
Вярно, че вечно сме недоволни и мърморим, ама то си в реда на нещата. Mr. Green

# 73
  • Larnaca, Cyprus
Бабка Жабка не си много бабка да ти викаме Жабка по добре....Да ти е жив и здрав внука ........послушен ли е или не .....като го гледам на снимката как се е наперил май вие го слушате повече..... Mr. Green Mr. Green
Баба яга пожелавам скоро да станеш пак баба дано този път да е момченце да се радва и дядото и таткото малко Wink Wink
Аз съм в Кипър от десет години ...омъжена съм за кипърец и има двама сина вижте в подписа за инфо...... Peace.....имаме японски ресторант отваряме и втори с интернационална кухня и интересното в случая е че сме в ресторантиорския бизнес пък все съм гладна Mr. Green Mr. Green
Муце още ли си до телефона Mr. Green Mr. Green звънкам сега Heart Eyes
Ох с двамата синковци съм в офиса днес е лудост при мен обаче не ви оставям ааааа няма такова нещо....  bouquet
Ние в Кипър почваме училище по рано т.е. на четвърти септември вдругиден та сме малко под пара тези дни с подготовките .....  ooooh! ooooh!

# 74
Благодаря ви , момичета!   bouquet
Както казва Кати , не съм баш баба.... ма  па да знаете колко е хубаво да ти каже едно мънинко човече БАБИ. Въпреки , че от няколо месеца е решил по именно да се обръща към нас. Та сега съм Мими или Милче (Милка се казвам).  Hug
Та у нас сме шоколад Милка и майонеза Краси (дедко).  Joy
За угаждане всячески му угаждаме на малкия Краси. Дедко пътува (TIR) и е задоволен всячески. Сега е на тема кока-кола да пие, но понеже много се превъзбужда и дедко ни е напълнил мазето с кола - ZERO. Тук в БГ тоя лукс липсва.  Hug
Скоро ще съм втори път тъща , малката ми щерка ще се омъжва , а зетя с 4 год. по-малък от "баба". Но важно е да се разбират и да са добре.  Hug
Нещо объркано стана , ма ми е простено - бабичка.  hahaha

# 75
Кате в какво училище учат децата ти?  Щом започват училище толкова рано на дали е Бг. училище. Знаеш ли нещо за Бг. училищата в Кипър?

# 76
  • тук и там
Здравейте мили момичета!
Поздрав от още една бабка на внуче 2г.и 7 месеца.
Радвам се ,че се изяснихме и дори се сприятелихме.
Светът е малък и нищо се не знай,може пътищата ни да се пресекът някой ден..
Добре  дошли  при нас!

# 77
  • Larnaca, Cyprus
АА Жабке не така с колата тя е лоша работа ще му се развалят зъбките на красавеца и момичетата ще бягат от него.... NaughtyАз така ги лъжех моите слава богу с колата нямам проблем засега не пият Wink обаче на шоколадчето сме първи и мама в тва число Mr. Green....А колата - зеро и хубаво нещо без захар скоро излезе и тук яяяя за учудване обикновенно в БГ първи излизат нещата и тогава по света newsm78 bg..наистина ли няма такава кола все още... #Crazy
Маатете да мойте деца ходят на държавно кипърско училище.....за БГ училища има в Никозия и Лимасол мъчиха се да отварят и в Ларнака да видим какво ще стане ...но по принцип са само съботно-неделни.....незнам какво предлагат като обучение но ако все пак отворят ще ти пусна инфо... Peace
Баба Мими добре дошла и на теб  bouquet...аааа ей за такива дечица  умирам  hugмежду две и три годинки са най най сладки вече ходят обличаме ги като големите батковци или татко съответно и са едни такива искат всичко да знаят всичко да пипнат опитват се и да ти обясняват разни неща дето и те незнаят какво говорят .....обаче са супер да ти е живо и здраво да му се радваш   bouquet  bouquet

Момичета излагате сте къде сте оставихте ме да си говоря сам сама с бабите тук.....надявам се да не се сърдите дето ядох при тях днес ......ако е така няма да минавам от там утре ще чакам закуската тихо и кротко тук..... Peace hahaha

# 78
Кати съвсем сериозно в Бг не са и чували за Зеро кола. Той сладко не яде , а тая кола нито е толкова газирана , нито захар има и кофевин няма. Peace Деди я носи от цяла Европа , къде види взима. Даже и от Гърция. Peace
Краско не яде сладко или поне рядко , не си пада по шоколада.  Crazy

# 79
  • София
О, Баба Мими добре си дошла!

# 80
Добре дошла и на баба Мими  bouquet.
 ИМАМ НОВИНА!
Свекър ми се обади, че утре ще ми даде парите. Няма да са 300, 250 ще са но поне е крачка към края на ядовете.

# 81
Блонди и майка ми като теб си мислеше, че това е човекът. Толкова добре я бе заблудил, че накрая като ни изигра на всички ни беше ясно, че това е била целта...
Маатете, предполагам че в случая е бил намесен някакъв материален интерес...  Докато в нашите отношения никога не е имало материален момент, т.е. той почти от самото начало беше наясно че в материален план аз съм в пъти по-зле от него.., че и с дете.., че и с увреждане...  Всъщност точно това е нещото с което мисля, че ме завладя напълно - с отношение, което показваше към Лора... Реших се да му съобщя за състоянието й едва на третия месец след като той проявяваше настоятелен интерес и вече беше споменавал многократно, че има съвсем сериозни намерения, пък аз все отбягвах въпроса... Но като усетих, че и в мен започват да се надигат доста силни чувства, реших че не мога да оставя отношенията ни да се развиват без да съм му казала на заболяването й... И така, събрах сили и му написах един имейл, в който му казах, че трябва да знае нещо важно за нас... казах му че Лора е с аутизъм /и накратко му маркирах характеристиките на състоянието й/... и завърших с думите, че сега след като знае това, напълно ще го разбера, ако поиска да прекратим отношенията си, защото това е твърде сериозен ангажимент... Всъщност бях сигурна, че ще постъпи точно така - ще бие пълен отбой... Но вместо това получих имейл, в който ми пишеше, че сега като знаел за състоянието на Лора, ме обичал още повече, защото разбирал колко много съм жертвала за нея; че децата с тази диагноза може да имат специални нужди, но имат и специални способности... и че от такива деца можеш да се научиш как да обичаш... - Мисля че точно тези му думи опънаха най-тънката струна в душата ми и ме накараха да "капитолирам" пред него изцяло... И не мога, не мога да повярвам, че те са били плод на извратена жестокост... Само пълен изрод би се подиграл, би си направил гавра с такава болна тема... Просто не е по силите ми и отказвам да го повярвам...

Муце, миличка, разбирам че искаш да ми помогнеш да преодолея тая травма.., обаче да тръгвам да мисля конспирации и да му въртя номера не е изобщо добра идея поради две причини: 1) да тръгна да мисля планове как да му отмъстя - едно че не ми е в характера да търся отмъщение... и второ, че обмислянето на подобни възмездни действия ще ми фиксира вниманието още повече - веднъж докато намисляме номера, втори път докато му го спретнем, трети - докато чакаме да видим дали ще му се върже.., пък накрая и да чакаме развръзката - неговата реакция... ---> абсолютно луда работа, която само ще ангажира мислите и емоциите ми допълнително, пък аз нали точно от това искам да се оттърся..; 2) няма такъв номер, който да му направим и ефектът от който да е и 1/100 от това което аз сега преживявам - само ще потроша още време, мисли, чувства и енергия...
            Това от което наистина имам нужда е да се успокоя, а начинът за това е като спра да се ровя. Не искам да го обвинявам в нищо без да имам доказателства, а такива недвусмислени няма как да получа. Не искам и да го мразя, защото омразата също предполага огромен разход на енергия и накрая пак ще ощетява самата мен. Искам просто да се изключа от всичко това! Ако е писано нещо с времето да ми се изясни, то ще се случи, но аз повече няма да драпам в тази посока и да разхищавам себе си. Крайно време е сама да се съхраня /или поне това което е останало от мен/... И нищо че сега ми е пълен мрак... Когато сълзите пресъхнат и погледът ми се избистри, все ще видя малката светлинка да се процежда някъде далеч в този мрак... И ще намеря сили да се изправя и да тръгна към нея...

Ето на, влязох в темата с намерението да напиша нещо позитивно, да поздравя драгите ни гостенки - бабки, ама пак ме изби в тая посока...  Мили бабки, извинете за депресарското настроение в което ви посрещам, но се надявам скоро да ме опознаете от към по-приятната ми страна /смея да твърдя, че имам такава Mr. Green/   thumbsup             
Ще пиша пак като се посъбера и наистина и вие, момичета, недейте ми писа нищо повече по въпроса, че явно не мога да се въздържа да не отговоря Blush.., пък като почна здраво задълбавам... Embarassed     

# 82
  • София
Ааааа Блондичке, не съм съгласна с теб!
Не можеш да спреш да се ровиш 1) защото не си се ровила изобщо и 2)какво пречи да му покажеш, че съвсем не си погинала от мисли по него, а си живееш живота и дори си пътуваш напред назад.
Още повече, че след такова отсъствие започвам да се съмнявам, че всичко дето е приказвал е истина.  Ох, дано да не излезе такъв отворко, че ме хваща яд!
Това съвсем не е отмъщение и дори си мисля, че може да даде доста яснота по много въпроси, които ако не за друго поне ще ти послужат да си направиш правилните изводи.

Нека и другите момичета се изкажат. Може и да разсъждавам твърде пристрастно, но поне ще имаш някаква яснота, която очевидно той няма намерение да ти поднесе на този етап.
А, дали ще има следващи етапи зависи от това, което ще се случи сега!

Ей, Бабите КаГеБейки, я мола ви се дайте малко акъл от по-мъдрата
позиция!

# 83
Здравейте момичета,
Как сте? Боже, какви вкусотии има тук днес, а аз съм на диета, че откак съм в Гърция качих сума ти кг и не мога да спра. Умирам от глад и ми текат лигите #Crazy Добре, че ме харесва мъж ми и закръгленичка  Laughing Laughing Laughing
Та моят мъж днес ми подхвърли, че за годишнината може да идем до Кипър  Laughing Чудя се защото ли newsm78 Laughing
Днес беше чудесен ден, ходихме с мотора (моят мъж е стар моторджия, даже на мотор се оженихме) до един вълшебен плаж, където бяхме само двамата на 5 км наоколо. Ей заради това обичам Гърция, но много се надявам да си изпълни намерението за Кипър, не съм ходила досега.

Блонди, няма да те тормозя повече. Само сама си отговори на следния въпрос (не ме мрази, извинявай ако бъркам)- той каза, че има сериозни след 3 месеца и без да сте се виждали?

# 84
Муци , четох за проблемите на Блонди. Стани ми наистина кофти за момичето , но акъл на мойте недавам , затова бих се въздържала.  Peace
Каквото Блонди реши , това е най- правилно и разумно. Вярвам и съм убедена , че ще се съвземе и ще вземе най-правилното за нея и детето решение. Hug
Успех , Блонди. Кураж и на твоята улица ще изгрее слънце.  Praynig

# 85
  • София
Хоп, още една моторджийка!!!! Mr. Green
Аsoulini и Жужка е рокерка!

Ох, Баба Жабке, много си права с това даване на акъл.
Хич не е хубаво, ама като не мога да се сдържа. Embarassed
Най не обичам, е така да те оставят в невидение и размисли и да си блъскаш глават у стената.  Banghead
Вярно, че нашто Блонди е умно блонди и ще постъпи както трябва, като това не изключва да разбере все пак за какво иде реч?
Ако има нещо да се разбере по-добре сего отколкото после.

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 17:44 от Муци

# 86
АААА, Муци супер  Hug Моторджийството ни е страст, даже, когато моят мъж дойде за пръв път до София да се запознаем на живо, щото ние се запознахме първо в кюто ми цъфна с мотора  Laughing Като свали каската и ми се ухили и извади изпод рокерското яке едни опърпани и умрели от път 800 км цветя, (май само дръжките бяха вече  Joy) разбрах, че това е моя човек  Joy
Жалко, че не знам как се пускат снимки, да ви покажа такива красоти
Ние с мотора сме ходили до Румъния, Сърбия, Дубровник, естествено сме обиколили цяла Гърция и България. Абе голяма тръпка е. Само дето задните ти части стават на поничка  Blush Joy hahaha

# 87
Муци и аз трудно се сдържам , но Блонди (и аз съм натурално блонди) е разумно момиче. Само неразбрах живяла ли е с това момче или само запознанство в нета.  newsm78

Блонди , извинявай че бъркаме в раната ти , но не сФанах някой неща.  Hug Heart Eyes Hug

# 88
Блонди, няма да те тормозя повече. Само сама си отговори на следния въпрос (не ме мрази, извинявай ако бъркам)- той каза, че има сериозни след 3 месеца и без да сте се виждали?
asioulini , не стоят по тоя начин нещата, но не ми се навлиза в истории и географии, щото колкото повече говоря, толкова по-зле ми става вече...

babka_jabka, не сме съжителствали и слава Богу, щото ако бяхме имали реален съвместен живот сега сигурно щеше да ми е още по-непоносимо тежко... Все пак благодаря ти за философската позиция "да не даваш акъли" Mr. Green

Муци, това че съм "погинала" от мисли по него на него вече му е известно, ако е прочел няколкото ми имейла от последните близо два месеца. 1) Да тръгна сега да се правя на непукистка, дето си развява байрака без хич да й дреме за него, не върви - само ще изглеждам като жалък шут. Пък ей т`ва последното нямам намерение да си го причинявам, защото той може да е всичко друго, но не и глупав.  2) Що се отнася до изводите, аз вече съм си ги направила и за целта не ми е нужно повече ровене.  Резултатът от цялата тая история го бях написала някъде по-горе ---> вече никога няма да се доверя на човек; никога не ще позволя нечии думи да докоснат сърцето ми колкото и наистина чистосърдечен и добронамерен да е човекът насреща, та ако ще да е самият Архангел Михаил, явил ми се в образ на мъж от плът и кръв.           
                    И с това наистина затварям темата!

# 89
  • София
   Много ми се иска да ти помогна с дума,но не съм в течение на нащата.Чета ти последните постове и съм съгласна с теб.

# 90
Здравейте,ето ме и мен.Сега да кажа.Днес ходих до един магазин да изпълня на майка ми една поръчка.И ето какво ,оставила съм шишето с водата на детето в магазина.
Търся шише,няма и няма.Пък и не се сещам къде съм го оставила.
По едно време ми звъни сестра ми и ми вика:Ти да си търсиш шишето с водата?
Ами търся го,ако знам къде да го търся.
Те минали с майка ми от там и продавачката им го дала.
Абе направо съм изпушила отвсякъде.
Акъла хич го няма вече.
Блонди,съчувствам ти мила,но се въоръжи с нерви и си казвай че има и по-лошо.
Как ще постъпиш ,ти ще решиш.
Напиши му СМС и му кажи каквото има да му казваш.
Или звънни от кабинките.
Аз също говорех като теб,но се намери ЧОВЕК,койта опроверга мнението ми.
Сега сме си добре 4-мата заедно.
Ползотворна вечер на всички.

# 91
  • Larnaca, Cyprus
ей ме на и мен .....
уф бяхме на тренировки със синковците football football...после имахме гости ..... lalalala...и ей ме чак сега при вас ...я да видим как сте изкарали без мен bowuu
маатете на думи не вярвай ....първо паричките в ръчичка Money Money..и тогава ще черпиш тук по нещо българско за хапване за пийване.... Heart Eyes Heart Eyes
Жабке...не не не не вярвам че не си хапва внука шоколадче това е направо нечовешко да го лишите от това удоволствие.... Joy Joy.....по скоро бих му отрязала колата зерото но шоколадчето не Mr. Green
Асиолини верно на мотор от Гърция дошъл ейййй луда глава ще да е малееее и ако се съберете с Жужка както вика Муци малееее загубихме ви по някоя магистрала......ееее гледайте Кипърската да е пожелавам ви го от все сърце motor motor
деси момиче какво става с тебе така да си загубиш акъла ти гледай детето да не забравиш някъде...... #Crazy...едно шише няма нищо купуваш пак Laughing
блонди хареса ми снимката в подписа ти ....  love001....изглеждате много сладки и двете  newsm51
по отношение на твойто злато Sick...какво да ти кажа май единственото което мога да ти помогна е да му се обадя и да получа обяснение от него за близките му намерения друго просто каквото и да направим са някакви догатки .... а за номера няма смисъл ...те кипърците са си малко тъпички той докато загрее че е номер ако въобще загрее ще минат светлинни години.... Naughty

# 92
Каати , съвсем сериозно , не си пада по сладкото. Peace
Но мама и баба не го отказват.  Crazy

# 93
Здравейте момичета и от мен Hug

Аз днеска като пръв работник изкарах една смяна 12 часа...за късмет тая сутрин взе че и цикъл пусти дойде! И да не ви разправям,едва издържах.

Виждам нашите бабки са тук! Много се радвам !

Блонди, имам една новина ,на която честно казано не знам как ще реагираш миличка.
Току що ми се обади моя приятел. Проверил е в базата им данни и човек с това име не фигурира в списъка на работещите към полицията в Пафос хора. С други думи, ТОЙ и за това те е излъгал. Аз останах като гръмната...

# 94
  • Larnaca, Cyprus
ЕЙ Жабке сега ти видях какво пише под аватара ...и така се смях smile3532 smile3532...Кажи баба тенкю..... е не тва отдавна не го бях чувала rotfImao rotfImbo newsm62.....гледай сега според мен важното е да яде а каквото му се яде... това... ядене да е да не е само кола при теб Mr. Green и само шоколадче при мен Mr. Green...ми така де малки зверчета трябва да се Учат и на здравословно хранене.. newsm47....плодове зеленчуци и всякакви там полезни неща ... newsm53....  bouquet.....я кажи някой номер на баба да ги накарам малко да ядат плодове тия мойте само ябълки им дай ама по една на две седмици друго нищо не искат от време на време по някое грозденце ееее не може така.... ooooh! ooooh!
люсиенче   #Crazy #Crazyкви са тез новини да не се води на друго място по документи например в Лимасол нали там живее... newsm78

# 95
Кати , нашия Убавец и той само ябълката признава. Рядко хапва друг плод , а от зеленчуците само краставици рупа.  hahaha
Супи обича, но само водата. Е сега правих пилешка супа и познай  hahaha само водата изкуса с филия хляб. Ма квото иска това да яде , важно да влиза нещо в коремчето.  Peace
Живи и здрави да са дечурлигата , па квото пият и ядат това е техния избор.  Hug

# 96
Блонди, имам една новина ,на която честно казано не знам как ще реагираш миличка.
Току що ми се обади моя приятел. Проверил е в базата им данни и човек с това име не фигурира в списъка на работещите към полицията в Пафос хора. С други думи, ТОЙ и за това те е излъгал...
Ами Люсиенчеееее, как да реагирам... - Това е една чудесна и радостна новина..,
която смятам да полея с едно уиски Mr. Green ----->

Ха наздраве на всички! 

# 97

Току що ми се обади моя приятел. Проверил е в базата им данни и човек с това име не фигурира в списъка на работещите към полицията в Пафос хора. С други думи, ТОЙ и за това те е излъгал. Аз останах като гръмната...

Еееее, не направо ми изби зъбите! Но всъщност всичко е възможно.
Кате в документите местожителството си е местожителство а месторабота си месторабота. Не мисля, че е възможно да работи в Пафос но понеже живее в Лимасол да го водят на работа в Лимасол пък да си работи в Пафос.

# 98
Уфффффффффф,кво става бе хора,бабите са по-активни от нас в нашата тема smile3501 smile3501
 лелчеаз така й неразбрах днес кво е станало ама нищо.....
Блонди,не ми се вярва чак до там да са лъжите му,така че не прибързвайте с изводите,де да знам,все ми се иска да не е така както изглежда.......
Катенце,сигурно не си видяла,че те питам нещо ако искаш ми пиши на лични.....

МНОГО се радвам,че си имаме още един любител на моторите,аз съм обиколила България на мотор и мога да кажа,че е най-якото изживяване....

# 99
Добър вечер и от мен.  Crazy
   Вярно е,че  в последно време немога да се докопам до компа-но просто мъжо е в отпуска и

познайте,че на мен ми започна РаБоТноТо ВреМе  Crazy Joy
   Не съм забравила!Катенце-Честита годишина!Да сте ни живи и здрави!Дълги години щастие и любов ви желая. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   Гугунке,да ти е здраво мъжлето и името ,което носи.Здраве му желая и сбъдване на всички мечти. Hug
   Блондичка,всяко едно препятсвие в живота ни-ни учи да бъдем по-силни.Понякога болката - учи!--------------В други случаи се научаваме да живеем с болката!Повярвай ми втория е по-жесток.А първият  просто ни налага да сме силни.
Искам още много да кажа,но нямам това дар слово!!!Аз съм по действията и в повечето случаи -очите ми говорят.
   asioulini ,здавей Дружке ------- Grinning ние продадохме мотора.На мъж ми му се видя ``слабичък``а и сега беше сезона да му вземем парите.Имаме малко почивка  Crazy Ти вдигаш ли се от време на време на степенките  Laughing Grinning Laughing Joy иначе-НЕ става........ PeaceВ момента ни е обзела страст за АТВ  Wink и малкия събира парички за `детски вариянт`-екипа от нас  Laughing Joy /той е до 60 кг./Ще видиииииииимммммммм може Дядо Коледа да ни изненада  Stop Joy
    Муцанкееееееее, къде си пиле-шарено?Да споделя най-вече на теб а и на всички съпартийки........ Hug.....Каква я направих днес! Имахме една диня...........и се сетих за детските години.............и направих на  моя калпазан ФЕНЕР.  Whistling  Crazy Отрязах отгоре,издълбах до зелено всичко отвътре/`и баща му доволен`/`направих-очички,носле,уста,ушички---капака-за шапка,за ушичките връв.............вътре чаена свещичка ииииииии ела гледай радост  bowuu JoyДо скоро беше на балкона да си свети и да вижда отражението........ Party Как не се бях сетила по-рано  ooooh!
     ``Бабки,Млади,Красиви и Щастливи -------така ви се радвам ,че ни посетихте................често да се отбивате !!!!!!!!!
      Момичета, извинете ме че съм пропуснала някой--------ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ!!!!!!!!!
       Люсиииииииии,как мина Фрррррррррррррранцуското коктейлче? Hug  bouquet Heart Eyes Wink

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 22:39 от Жужи

# 100
Незнайно защо...,  дали от уискито...,  ама на мен ми дойде прилив на настроение...
Значиии, ако ми сервирате още някоя такава новина и вече ще се пос*ра от смях...
Ама айде, за да не си се смея сама като лудите, ето и за вас нещо веселяшко ----->

# 101
Съжалявам ,че поднесох лоши новини,а исках да зарадвам Блонди Weary
Ама още не съм решила какво да направя,най-вероятно  #Sniper
Честно ви казвам,че ми иде да му се обадя на господинчото и ако благоволи да си вдигне телефона,познайте каква дълга и цветна ще му тегля newsm48 Ама няма да направя Блонди по-щастлива smile3518

Кате, едва ли да се води в Лимасол...нали работи в полицията в Пафос,той може да си е с адресна регистрация в Лимасол.
Катенце,много болки търпя през първите два дни от цикъла си. Ужас! Днес по едно време се скрих в нашия офис и чак се разплаках от болка. Кажи какви хапчета да си взема,някакви болкоуспокояващи...нещо поне малко да отегчава болката. Нямам си на идея какви да си купя,а не искам ей така в аптека да ида и да не знам какво вземам.

Жуженце, много се забавлявах снощи. Колегата е французин,учител в нашето училище във Франция за фризьори. Аз съм го позабравила френския,ама изненадващо се оправих снощи и смятам че бях добра компания. А той /казва се Реми/ толкова беше щастлив горкия,че може нормално да си разговаря,разпусна се и се забавлява. Нашите фризьори отиват на обучение за новия сезон следващата седмица, можех и аз да отида,ама то-самолетен билет плащаш,хотел плащаш...страшен семинар! Всичко сам си плащаш!
А можех да се разходя за седмицата на модата в Париж smile3516 Айде и без мен ще мине тази година smile3515

asioulini ,жужке, и аз харесвам много мотори,но аз си падам по пистовите...ууу Р6 бих го яхналааа...

Момичета лягам,че съм скапана! А и уискито ми дойде добре и ме приспа
Лека smile3524

# 102
Лека нощ , момичета!
Весели сънища!

Лека нощ Кати , специално за теб!

# 103
Аааааааааауууууууууууууууууууу  ooooh!
       много ЛоШи тия СОФиЯНцИ.....................ще си намразя половината рода.!!!!!!!!!!Амиииииииии обичам си селото и не си пазарувам от Софето -------- мама му стара........ Peace Блонди наздраве, бейби,ама кой черпи не разбрах? Joy
       Люсинкаа,той  Реми-а ти не му ли каза............ Wink``А аз съм грешната мадона с големите бомби.....`` Joy/поемаш майтап/ Laughing
         Баби Жабчееее, лека и на теб............... Hug

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 23:42 от Жужи

# 104
Добър вечер!
Малеееееееееее какво правите бе хора... 100 часа немога да смогна да ви изчета...че мъжо и той иска компа,като деца се караме Rolling Eyes
Добре дошли на всички баби и не само  Wink  bouquet
Много се извинявам,ама на коя от вас мъжът и беше масажист на отбор в Ларнака newsm78 Питам,че и нали и ние с ме в този спорт Peace
Блонди, Hug,друго нищо няма да казвам
При нас няма нищо интересно,голяма скука е в това Арадипу,вечер вече няколко пъти водя малката на площадката в Ларнака,спомня си много неща,ама дали щото е по-голяма и си личи че не се забавлява както преди Sad Все иска да се заиграе с някое дете а те като не разбират тя какво им говори и загубват интерес и я избягват, а тя върви подире им като просяче Sad много жално ми става така... и ми вика: "мамо тес каки никат мене" Cry Cry ама дано посвикне...
Кати, твоя малкия момък в коя градина го водиш newsm78 Можеш ли да ме поориентираш малко по този въпрос, в смисъл кои имат по-добра слава,да не взема да си набутам детето където не трябва като не съм в час с детските градини Naughty
Айде лека и от мен! Утре ще гледам да се включа за закуска Heart Eyes

# 105
  • София
       Хайде, лека нощ!И аз ще хвърлям метлата,че станало утре!Приятни сънища!

# 106
  • Larnaca, Cyprus
добро утро .....закусчица Twisted Evil

# 107
  • Larnaca, Cyprus
мислите че ще се разминете само с товааааа newsm48
да да ама не.....
Жабке мерси за почерпката снощи охххх ама чак тая сутрих ги изплюсках всичките...нали не се сърдиш.... newsm53
а внучко хубаво че яде все пак супички тук е още топло за такива неща и го караме на каквото ни се яде  Mr. Greenт.е. сандвивчи и омлетчета и квото сготви свеки в пластмасови кутийки в къщи ...... Heart Eyes Heart Eyes
гери забелязах какво ме беше питала обаче не ми отговарят за момчета не са много убедени засега newsm78
Жужи мерси за поздравите и пожеланията ...извинявай че съм неука по моторните въпроси но какво значи АТВ мотор... newsm78....а Р6.... newsm78
люсиенче ейййй направо яд да те хване да му се невиди да не може до един Париж да отскочим да му се невиди..... smile3511 smile3515...няма нищо събирай пари и догодина ......бягайййте идвамм .....ти де... Mr. Green
Шанкулче моя синковец утре тръгва в първи клас а миналата година беше предучилищна тъй че не съм много запозната обаче ще питам една приятелка ми хвалеше една детска градина в Арадипу ще попитам и ще ти пише Peace
Обаче е хубаво и ти пообиколи така около вас поразпитай да видиш какво предлагат тук е хубаво пускат ще те разведат из детската ще ти покажат всичко и ти сама ще видиш много неща ...защото не винаги като на някой му харесва ще ти хареса обезателно и на теб...  bouquet
блоннди ставай душко измий чашките от снощи изгони всички селяни от Софето и идвай на закУСчица на кафенце на приказка да ти повдегнем духа ..... newsm51 newsm51....милата ни тя момичета помощ дайте подкрепа тук.... newsm47.....
КГБ баби и КБГ мами обединение за блондиното спасение....  bouquet

# 108
  • София
     Я...викам,да намина,да ви видя.....Та с празни ръце не прилича на баба да дойде!

# 109
  • София
Старшинка Муцка се явява за мисията!

Добро утро мили мами, баби и всички дето тайно надничкате ... Mr. Green
Брях снощи дорде се прибрах стана 20,00 часа и докат` това онова и стана 23,00. Не знам кака минаха три часа ей така. Да си призная не ми стигат  24 часа денонощие. Искам още.... Crazy
Да ви кажа сега за балета на Алекс. Ами малко е пиленцето ми  и ще почакаме до пролетта. Иначе школата ми хареса. Живи и здрави до тогава започваме някъде март`09.

Кати
, пиле ранобудно, благодаря!

Шанкулова, не се притеснявай за детенце. Дечицата ще си намерят начин да общуват. А, иначе от други мами знам, че докато детенцето си намери дружки е добре да се заиграваш с нея ти и ако е възможно да помогнеш за осъществяване на контакта в началото.
А, иначе към гръцки или английски ще се ориентирате?

Жужанке, Гери, Люсиенче.....я бързо да си казва кой още моторджия си пада. Аз не съм голяма фенка, но като говорим за мотори не мога да спомена класиката Харлей-то. Heart Eyes

Лусиенче, пистовите не са лоши, ама много наведена напред стоиш бе душко и не са ми някак удобни?
Я, ти остави моторите ми питай Реми-то как да се издокараме за  тази есен? Къдрици, право, блониднски или кафяво....А, Париж....другата година ще скокнеш до там.
То и на прет-а-порте не е лош да знаИш. Joy

Блонди
, събуди ли се душко?????
Много стилна таз табелка.
Специално за теб, че да ти весел деня...

Жужанке
, как си с цигарките? Не съм питала скоро...Не си поддала, нали?

Жабке, ми Кати излапала вече бонбоните, та не успях да опитам, но благодаря все пак!

Яжке,
хайде грабвай превозното средство, че работа те чака и то в две теми, вече!!! hahaha

До скоро мили дами!  bouquet

# 110
  • София
А, Яжке заедно пишем, бабче.... Кога успя и торте да спретнеш..Ммммм  chef

# 111
  • София
    А , Муци,за да станеш баба трябва бързо да готвиш,месиш,чистиш,переш и кърпиш.Трябва да чуваш само каквото трябва,по-малко да приказваш и по-вече да действаш.
   Е всичко го владея! Видя ли?

# 112
  • София
Евала Бабке Яжке корегирано на по-късен етап. Беше жабке [/b]!
Това с кърпенето е висш пилотаж, а за месенето да не говорим! Crazy

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 10:15 от Муци

# 113
  • София
    Грешиш,грешиш...Жабка е баба-бебе!Тя не кърпи...дори меси и готви на специални места...Но тя ще ти каже!
    Аз съм баба Яга!Бабишкер и половина-до скоро бях два бабишкера,но взех да се намалявам.

# 114
  • София
    Грешиш,грешиш...Жабка е баба-бебе!Тя не кърпи...дори меси и готви на специални места...Но тя ще ти каже!
    Аз съм баба Яга!Бабишкер и половина-до скоро бях два бабишкера,но взех да се намалявам.

Исках дакажа бабке Яжке, ама съвсем се обърках! Embarassed Mr. Green

Я, погледенте тук за какво иде реч и дайте едно гласче за едно наше (от Фото шопската тема) сладко момиченце.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321031.msg8503412#msg8503412

# 115
Оооооооо,и аз говоря за пистовите-последна страст беше Сузуки Хаябуса-е,такова густо няма......
Сега му викам на моя мъж,дали ще научи Елинор да кара,а той ме гледа заплашително,ама мен ме возише с 260 км... Crossing Arms Crossing Arms
Блонди,ти наистина що не му се обадиш и поне да си изкараш всичко на него,както заслужава,не само ти да се смееш Close,а и той малко...
Кати,мерси,аз само питах да знам...

# 116
Добро утро и от мен.
Минавайки покрай компа бързичко да ви навестя.
Блондииииииииии-и-и-и-и-и--и къде си гугутко?Слушай сега!Ще те навестя!Ще бръмнем към морето.Били сме почти навсякъде по южното черноморие-Сл.бряг,Китен,Синеморец,Ахтопол,Приморско,Царево,Лозенец..........и т.н.
Но тази година искаме да се скатаем на тихо местенце,близо до плажа/по-безлюдно/.Разглеждам оферти в нета ,спряхме се на Черноморец и Поморие-ти какво ще кажеш-Арно ли е??? Laughing Дайте идеи момичета.Не,че отхвърлям вариянта ``Мятам се в колата и пътувайки решаваме,къде ще преспим и отседнем   Laughing``.
Питам нашата морска сирена---------понеже си е тамошна и може да знае,някое тайно кътче. Wink
Айде Блонди, ще пием кафенце.

# 117
Иииииииииииии Муце , това твойто злато ли е????????
Напиши ми каква да я свърша за да гласувам---------само снимката видях и бързам да ставам.Черно на бяло в 1 ред ми напиши каква да я свърша.Ставам момичета ,че мъжо и синковеца чакат и да не ходя със синьо око по морето.  Laughing  Laughing  Laughing  smile3557  grinning039 Излизаме-до скоро.

# 118

Привет, девойки!  Heart Eyes
Бабка сега се надигна и бързам да се обадя , че излизам по задачки.  Hug

Хахах , Яжкеее.  hahaha
Кво да им кажа , мойто месене и готвене е предимно от фантастико.
Хората и омесили и сготвили , бе мислят за Жабка.  Wink

Лек и хубав ден , момичета!   bouquet

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 10:55 от babka_jabka

# 119
  • София
Жужи, аз съм за Черноморец. Тази година се бях засилила на там. Много е спокойно и отвъд шумотевици и комерсиализъм.
Съвсем близо до Черноморец(на 3 км) се намира Атия. тази година за пръв път чух и видях това населено масто. Та там има плаж и място за палатки и то напълно безплатно. Гадничкото е , че плажа е неохраняем, не го чисти никой и пясъка е от типа "черни пясъци"
Моя бивша колежка пък се върнаха от Черноморец миналат седмица и ас много доволни. Отседнали бяха в хотел Ванеса
http://hotelvanessa.hit.bg/bg.html с още няколко други семейства. Приятно прекраване каквото и да решитеи като се видите с Блондичка да я прегърнеш и от мен!

А, за гласуването, не е мойто злато! Flutter Момиченецето е дъщеричка на друга мама дето си списваме в темата за фотошоп-а. Избрана е да се състезава за корица на сп. Моето дете и сега започва втори тур за събиране на СМС гласове. Ще победи този, който събере най-много гласове.
Та пишем СМС с тектст dete2   и пращаме на 1707!

Помня преди време моята Алекс я бяха избрали за корица на сп. Мама. Няма да ви кажа що гласове се пускаха от всякъде Crazy.
Е, не успяхме да се класираме, но емоцията беше незабравима!

Жабке, ми хайде де! Яжка от ранни зори нарежда!

# 120
  • тук и там
Здравейте мили момичета!   bouquet
Вчера не можах да ви навестя,а  днес току що се прибирам.
Благодаря ви за топлото посрещане.
Фенка съм на рокерите.Не карам,а само се возя. motor
Лек и усмихнат ден ви желая!
Много,ама много сте готини беее. Hug Hug Hug

# 121