Тортено предизвикателство Октомври 2008

  • 62 402
  • 1 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Тандури,благодаря за труда,който влагаш,за да организираш нещо такова!  bouquet

Толкова ме запалихте ,че се записвам с огромно желание и още по-голям страх...къде се редя сред

толкова добри професионалистки...

Ама,каквото такова...Записвайте ме!

# 16
  • Мнения: 668
И аз се записвам за новото предизвикателство.   bouquet на Tandoori.

# 17
  • Мнения: 1 485
Бройте и мен този път! Laughing
Благодаря  на Tandoori! smile3525

# 18
  • Мнения: 7 091
Ехееее, изненадахте ме! Simple Smile Оправих темите за гласуване между другото! Simple Smile Трябва да се запишем, за да ви снабдя с е-мейл да ми пратите тортите, а и заради гласуването. Само тези, които участват имат право да гласуват.  Шемет записах ти предложението за торти с цветя като "Икебана", надявам се нямаш нищо против"?
Трябва да ви призная, че аз доста се чудих дали да участвам, ама ще се пробвам, дано не ми мине котка път Simple Smile А, а пък идея никаква си нямам какво ще правя, така че някои от вас са направо на светлинни години напред  Laughing
Давайте още предложения за теми, защото на 15 трябва да ги гласуваме, следващите 2 предизвикателства от това ще се определят!

Никой не каза нищо за регламента, съгласни ли сте да остане така?
Аз докато пусна и Фиор писа Simple Smile

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 00:30 от Tandoori

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
За регламента съм съгласна напълно, но имам едно питане. Знам че не може да се използват готови украси, а желибони може ли (във вида който са имам предвид) Не ме карайте да ги претопявам и да ги правя във други форми  Wink

# 20
  • Мнения: 7 091
Пепи, не мисля че може, защото все пак е готова украса. Ако ти трябват желибони за да си направиш езеро например, не мисля, че има проблем, но ако ще ползваш готови като камъни например, не мисля, че е удачно.  Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пепи, не мисля че може, защото все пак е готова украса. Ако ти трябват желибони за да си направиш езеро например, не мисля, че има проблем, но ако ще ползваш готови като камъни например, не мисля, че е удачно.  Peace

Яснооооо, значи ще си правя сама желибони  Crazy

# 22
  • Мнения: 492
tandoori мися, че може да се добави и бебешка торта ( за новородено) Thinking

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
tandoori мися, че може да се добави и бебешка торта ( за новородено) Thinking

Т.е.  Babyshower, нали? Поне така са известни тези торти  Simple Smile

# 24
# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Записвам се и аз, макар да не съм 100 % сигурна, че ще ми е възможно да участвам. Надявам се обаче, че ще успея.

# 26
  • Мнения: 7 091
Пепи, не знам нека другите да кажат, ако са съгласни да ползваш готови желибонки  Peace

Светлане, ти записваш ли се не разбрах? newsm78

Джемма, добавила съм те!

Между другото който се е записал, но не си вижда името в списъка- обаждайте се, че да не пропусна някого!

# 27
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Пепи, не знам нека другите да кажат, ако са съгласни да ползваш готови желибонки  Peace
Аз мислех по тази тема - нали се разрешава един готов елемент - който иска да ползва някакви перлички бонбонки или други такива готови елементи да може да го направи в случай че крема, блатовете и покритието са домашно приготвени.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, не се притеснявайте за желибонките. Ще намеря начин и ще си направя сама желирана украса. Аз съм инат и много упорита, та това ли ще ми се опре  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 877
Записвам се за това предизвикателство Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт