При развод?

  • 10 079
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 756
диктофончето въобще не се признава и не се взема предвид при постановяване на решението- лична употреба , това му е стойността

# 31
  • Мнения: 71
Като не може в съда, щеше поне пред роднините ми да послужи - че като са гракнали всички какво добро момченце е и как може аз така да му съсипвам живота!!!

# 32
  • Мнения: 2 837
Не бой се. Трябва да те изкарат психично болна и алкохоличка..
Жалкото е, че могат да те изкарат психично болна, а и да те докарат до депресия. Имам позната, на която мъжът й й причинява такива неща, че... Родителите й починаха, тя е доста нестабилна в момента, но за детето се грижи перфектно (той досега не го беше поглеждал). Сега, при развода, изведнъж много го иска, едната психиатрична експертиза за майката е добра, но сега адвокатите на мъжа искат втора, гракнали са да вземат детето, което всъщност не им трябва, но пък нали целта е да нарани жена си колкото може повече и да й отнеме и единственото останало... За съжаление слабите са си слаби. Истината...още Пилат беше питал: "Що е истина?"

# 33
  • Мнения: 385
Ако детето има навършени 10г. и разводът не е по взаимно съгласие, със споразумение между двамата родители в което се уточнява кой ще има родителските права се взима под внимание мнението на детето. Защо не се консултира майката с "Агенция за закрила на детето". Аз ходих до там, въпреки че нашият развод е по взаимно съгласие и сме записали, че род. права са за мен.

# 34
  • Мнения: 84
Като не може в съда, щеше поне пред роднините ми да послужи - че като са гракнали всички какво добро момченце е и как може аз така да му съсипвам живота!!!



Диктофона в съда работа не върши, но ако пуснеш записа на някой, той може да го изслуша и да се яви в съда като свидетел. Това е единствената файда от аудио/видео записи.

Остави го да се пени и бързо заведи дело първа. Ще бъдеш в по-изгодна позиция.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 966
Като не може в съда, щеше поне пред роднините ми да послужи - че като са гракнали всички какво добро момченце е и как може аз така да му съсипвам живота!!!



Диктофона в съда работа не върши, но ако пуснеш записа на някой, той може да го изслуша и да се яви в съда като свидетел. Това е единствената файда от аудио/видео записи.

Остави го да се пени и бързо заведи дело първа. Ще бъдеш в по-изгодна позиция.


Само, че има една малка подробност - тези дето ще свидетелстват в крайна сметка изобщо не се явяват в съда. Много трудно се намират свидетели дори и истински, които да се съгласят да се явят в съда. Просто всички се страхуват.

А по отношение на експертизите - може да се изиска и независима такава. Трудно ще докажат, че напълно нормална жена е психично болна, не, че не е възможно сигурно и такова нещо, но едва е често срещано.

Общи условия

Активация на акаунт