Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 48

  • 28 743
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 965
Rumya - Имах спомен че си ти, ама не бях сигурна. Незнам за качеството на формите. Ще видя. Така както се уреждат нещата, май ще бъде още още утре късен следобед. Ако имаш впредвид ръждясването на ламаринките, има малък лек. Подсушават се веднага след измиване. Разбира се, пак ще ръждясат може би, но по-дълго време ще изкарат. Ще видим утре.
violetblue - Голяма скръндза тоя твоя мъж бе, душа... Да беше ти купил една тичинка поне....... Сега показвам на моя мъж подаръка ти, та да схване намека и утре да ми купи 2-3 кила ламаринки, а той знаеш ли как реагира: "Е, тия па клечки за уши какво ще ги правите......"  Joy
blueeye® - Ти вместо да злорадстваш на моето откритие, сподели малко опит като ПОЛЗВАТЕЛ на част от инвентара. Дай мнение, че ги видях днес тия спринцовки - няколко размера при това и съм се замислила сериозно. И бъди добро дете, че ще ти спра ЧЕРНАТА боя.  smile3534/само тя остана като вариант за делба. И сребърна и златна, де/
Бъни - Тортата ти е страхотна. Много весело слънчице. Това лилавичкото слонче ли е???
Излезе ми късмета........ За събота ще правя 2 "Семпли, нежни и двуцветни торти, ако може....." - край на цитата. Та, мисля да пробвам новите каренца.  Едната ще е бял шоколад с кафяви дантели, другата кафяв шоколад с бели дантели..... Ураааааа.......
ЕТО отпечатъци. И ОЩЕ
ЕТО ГИ И ДИНОВЦИТЕ. Но не съм ги изрязала още.
А ЕТО  и разреза на тортата. Както вече казах, получиха се правоъгълници вместо квадрати, но пак си е ефектно. Девойката беше много доволна и от вида и от вкуса. Отнесох целувките. Благодаря ви за поздравленията. Тя го заслужава. За РД на 11ти заради нея търся черна боя. Иска торта в червено, черно  и бяло. Ще и направя!!! За доброто дете -  винаги!!! Толкова от мен за днес!!!

# 46
  • Мнения: 1 854
raya_usa, наистина другия пьт ще добавя кьм крема без варене по малко мляко.
van444eto,разреза е шедьовьр  bouquet.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 252
Момичета,много благодаря и за пожеланията и за хубавите думи.Радвам се ,че ви е харесала тортата.утре ще пусна разрез,че вече едва гледам и ще ходя вече да си лягам.Ванче,вярно е че си откраднах идеята,ама трябваше за бързо да реша каква торта да спретна...Та се извинявам за плагиатството на авторката  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 491
Бъни, зайо, тортата е чу-дес-на   bouquet  Щом разбрах, че Гого става на 5г, значи няма страшно, а разбрах, че си получила и най-високата възможна оценка, така че к'во си седнала да се коркаш, колко масло, колко какво си .... И за да не се повтарям, ще ти кажа, че слънчо ми стои някак си златно-достолепен ... Еййй, ама много е сладичка тортата    bouquet  bouquet  bouquet

Голяма скръндза тоя твоя мъж бе, душа... Да беше ти купил една тичинка поне....... Сега показвам на моя мъж подаръка ти, та да схване намека и утре да ми купи 2-3 кила ламаринки, а той знаеш ли как реагира: "Е, тия па клечки за уши какво ще ги правите......"  Joy

Ванче, то това верно си беше изненада, но преди няколко дена споменах със ситен шрифт, че ми се струва че ми готви подарък... Е, таз вечер разбрах какъв е  Crazy амаааа ще изчакам да пристигне, да не решат нещо друго от пощите и тогава как само щи са фукъм ... Ама да дойде, че от сега си му трепера  Praynig  И да знаеш пък аз как ти зЪвиждам за тез гумени каренца ... И аз искааааам

# 49
  • Мнения: 419
Браво момичета,страхотни тортички.
аз,да се запиша ,дано да успея да следя темичката.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 113
Clairette, Честит Рожден Ден! Много здраве, добри чувства и красиви преживявания!

Ванче, дантелките добре се държат, още няколко пъти с моделина и може да си загубят броката и без да се стараеш с махането му. Диновците са невероятни, жалко, че все такива фигурки правят, а няма нещо по-универсално като маргаритка, сърчице, усмивка... За каренцата - в неделя бях в Кауфланд, защото от предната брошура бях видяла, че ще има пластмасови покривки, големи, 2 вида по 6 лв всяка, но нали се сещате колко орнаменти има в една...Бяха свършили за съжаление...Което не значи, че няма пак да ги има, просто може да не са на промоция насетне, не знам каква им е политиката, но щом нещо се е изкупило, едва ли ще го подминат така...Ще следя...

violetblue, чакам и аз твоята изненада-подарък, много обичам да виждам такива джаджи, дори и за някой друг да са....

# 51
  • Варна
  • Мнения: 252
Такааа,ето го и разреза на тортата.Само да предупредя ,че качеството не е много добро,защото снимах в движение

# 52
  • Мнения: X
Clairette,честит и от мен с пожелания за много любов и късмет!

Оранжево небето,зеления цвят допълнително го наслагвах...с гъбичка...мерси на Пепи за идеята.
Оцветих тестото първо,но ми се получи много бледо като за бутилка.

violetblue ,и аз съм им мераклия на тези тичинки,ама съм от Пловдив... newsm45 ако ти се занимава...ако не,здраве...

Бъни ,тортата е супер...кое дете не би се зарадвало...

Ето и от мен още една ...за домашно ползване...исках да е с по-оранжеви цветове...да ми напомня за есента...ама не стана...




# 53
  • Мнения: 373
Clairette Честит Рожден Ден!!! nbirthday Желаяти много сбъднати мечти!!!

Ванче тази торта е правена само с такива дантелки.

# 54
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Прекрасни неща майсторите момичета  Hug  bouquet
Записвам се в темата за да ви следя и да давате съвети. До сега не съм се пробвала да правя такива "сложни" торти ,но много съм се запалила и скоро смята и аз да се отчета с нещо .

# 55
  • София
  • Мнения: 830
Здравейте сестра ми пусна снимките на тортата във форума и познайте къде първо се похвалвам.

Гледам, че не е издържала пътуването, патетата са оваляни в шоколад, гъбките са пуснали боя и оградата има нужда от ремонт  Mr. Green, ама карай. На мен голямото удоволствие ми е да я мисля и правя.
Ох отивам уж да работя Wink

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 11:21 от Елспет

# 56
  • Мнения: 1 854
Clairette, ЧРД.Много щастие, живота ти да бьде сладьк  и красив като тортите ти!

Ах, много ми харесват тези дантелени торти..

# 57
  • Мнения: 1 491
Clairette Честит рожден ден!    bouquet  bouquet  bouquet  Да си жива и здрава и много, много щастлива  Hug

краси.мира чудесна торта   bouquet

Ако пропускам някой, извинете не е нарочно, от температурата е ...  Cry

# 58
  • Мнения: 1 485
Clairette,честит рожден ден и от мен! newsm59
Бъди здрава,щастлива и много обичана!
Весел празник! Laughing
краси.мира,много апетитна торта!

# 59
  • Сливен
  • Мнения: 295
Момичета, иска ми се да направя плодова тортичка, за почерпка на колегите, моля ви да помогнете със съвети за направата й. Виждам тук момичетата имат доста опит в направата на такива тортички, как запазвате плодовете отгоре да не увехнат и какво слагате вътре, всякакви рецепти и идеи приемам.

Общи условия

Активация на акаунт