Анкетка в подкрепа на един спор - за майките ни и кърменето

  • 4 616
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 447
С брат ми сме близнаци и не сме кърмени,поради липса на кърма.Имаме прекрасни отношения с майка ми.

# 46
  • Мнения: 698
Майка ми не е имала кърма. Изключително различни сме по характер. Въпреки това съм била и съм много привързана към нея.   bouquet
Хей, ако се окаже, че има нещо в това изследване, да накърмим съседите и свекървите! Представяте ли си какъв живот ще настане. Раздаваме кърма и светът става по-добър и по-добър. "Ама това важи само за собственото дете, ще кажете". Да, и в това е отговорът, а не в кърмата. Собственото дете, към което е насочена любовта, думите, мислите, безсънните нощи.  Hug

# 47
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Единствената връзка, която виждам  между кърменето и отношенито майка-дете, е във физическата близост между майката и детето в най-ранната му възраст.

Аз съм кърмена и имах прекрасни отношения с майка си, от друга страна брат ми не само не е кърмен, но и първите месеци не е бил гледан от майка ми, заради тежкото й състояние след раждането. Въпреки това между него и майка ми имаше изключително силна връзка и някаква нежна привързаност.

Така че смятам анкета за необмислена и нищо не доказваща.

# 48
  • Мнения: 486
Кърмена съм много кратко имам прекрасни отношеняи с мама  Hug .Не успях да кърмя дъщеря си дълго, дано имаме отношения каквито аз с мойта майка.

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
Хей, ако се окаже, че има нещо в това изследване, да накърмим съседите и свекървите!
Ооо, да, да, да Grinning Имам един съсед, дето а не е рекъл, а не съм го накърмила Heart Eyes Mr. Green Ама като гледам на жена му циците, надали ше опре до моите hahaha

# 50
  • Мнения: 1 858
Кърмена съм малко. Не бих могла да кажа какви са ни отношенията точно обаче е факт, че имаме някаква по-друга връзка. Няма да разправям, че за луда ще ме помислите.

# 51
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Кърмена съм малко. Не бих могла да кажа какви са ни отношенията точно обаче е факт, че имаме някаква по-друга връзка. Няма да разправям, че за луда ще ме помислите.

Четете си мислите.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 478
Със сестра ми сме кърмени до 6 месец и отношенията с майка ни са нормални.
Аз не съм кърмила и един ден, но пък подкрепям кърменето ( но до 6 месец)
На мен винаги ми е било интересна тази тема. По точно дали момченце кърмено до 3 годинки има някакъв психологически проблем в бъдеще. Е няма как да разбера дори и да има, защото в момента толкова се пропагандира за това кърмене, че и да има някакви последици надали някой ще каже.
Ако бяхте пуснали темата в Майки (бъдещи и настоящи) вече щяха да са изписани 20 стр и щеше да бъде заключена  Grinning

# 53
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Кърмена съм само месец, т.к. на майка ми от силно притеснение по мен и е спряла кърмата. Отношенията ни са прекрасни. Вярно е, че се караме доста, но после бързо ни минава. Simple Smile Брат ми е кърмен година и половина и отношенията им също са все така прекрасни. Но като че ли мама е по-привързана към него.  Rolling Eyes Същото отношение на мама към дете забелязвам и при моята комшийка. Тя има 2 дъщери. Едната е кърмена 40 дни, а другата година и 8 м.  Ами към второто дете е видимо по-привързана. Незнам как е при другите, но покрай мен това се случва. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 000
Кърмена съм повече от 6 месеца и сме в прекрасни отношения с майка ми.

# 55
  • Мнения: 2 022
Първа опция, не търся под вола телета.
Всеки може по собствено желание да си прикачи каквито си иска последици към даден факт- никой не му пречи, особено при липса на каквито и да било обосновки и изследвания.  Laughing
А, освен това не ми се струва обективно да степенувам отношенията си с майка ми по направения в анкетата начин. Нямам обективен критерий за сравнение. За мен тя си е моята майка и нямам по- добри отношения с друга жена.  Laughing
Точно по тази причина не знам как да гласувам Simple Smile
Но не мисля, че има някаква връзка.
Белинда,  анкетата се отнася за кърмена жена, не за кърмила, защото става дума за отношенията с майките на гласуващите Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3 622
Кърмен/а съм кратко (до 40 дни) - отношенията с майка ми са нормални

# 57
Не съм кърмена. Като бебе съм била алергична към млякото и само по себе си е правило кърменето ми невъзможно, тъпчела съм се с онези прахообразните.
И майка ми е една от най-добрите ми приятелки.

# 58
  • Мнения: 1 371
Кърмена съм повече от година. Отношенията са ни перфектни.

# 59
  • Мнения: 2 015
Първа опция, не търся под вола телета.
Всеки може по собствено желание да си прикачи каквито си иска последици към даден факт- никой не му пречи, особено при липса на каквито и да било обосновки и изследвания.  Laughing
А, освен това не ми се струва обективно да степенувам отношенията си с майка ми по направения в анкетата начин. Нямам обективен критерий за сравнение. За мен тя си е моята майка и нямам по- добри отношения с друга жена.  Laughing
Peace

Общи условия

Активация на акаунт