Аз ли не съм наред?

  • 3 838
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Защо да не е в ред? Нормално е да имаш сексуални фантазий.

П.П не те разбирам само за това "всеки".

# 16
  • Мнения: 1 820
Щом е с всеки значи не си наред!
Аз бих се замислила какво става с брака ми.... Thinking

# 17
  • Мнения: 278
Споко. С всеки имах предвид, който ми хареса визуално - по-млади и по-стари от мен. Вие буквално ли??? ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 820
Буквално,не буквално все си е всеки!Още повече по страри! ooooh!Чак толкова долу  Stop

# 19
  • Мнения: 278
Питам има ли и други на които им се прави секс 24/7? Защото ако няма, значи аз не съм наред.
Нещо като: http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1228837
Не мога да повярвам, че не си заглеждате по чужди мъже, колкото да изплакнете очи!?!
По-възрастни нямам предви да 90 години, Панева не се халосвай ...

# 20
  • Мнения: 2 032

Не преувеличавай. И от зодии, кола-маски и глигани явно се вълнуваш Mr. Green.

Сега кликни на опцията да не получаваш лични съобщения за всеки случай, не знаеш кой броди из нета....

# 21
  • Мнения: 278
То за колата ... не зная, кога ще ме изненада ... приятно ...  Crazy

# 22
  • Мнения: 2 032
Мчи отиди на масаж със "щастлив край", мари, такива градски легенди чуват нежните ми уши  Mr. Green.

# 23
  • Мнения: 278
Да пусна ли тема, дали ще се брои за изневяра масаж с щастлив край?  hahaha

# 24
  • Мнения: 2 032
Не бе, то си е комерсиална транзакция.  smile3533

# 25
  • Мнения: 3 423
Темата за фукня ли е или за оплакване.
Щото, гледам, всички те успокояват някак,
пък ти май нямаш нужда точно от това сега.

# 26
  • Мнения: 247
Не вярвам на написаното. Да не си объркала дозата противозачатъчни?

# 27
  • София
  • Мнения: 397
 Имах такъв период, ама на около18-20г. Дори в рейса за уплътняване на времето разглеждах на кой му е по-издут панталона. Embarassed Май ти е време да си родиш детенце или да си пренасочиш излишната енергия в спортуване.

# 28
  • Мнения: 278
Не се оплаквам от липса на секс, мъжа ми е доста  Outta Joint ...  Whistling ... надарен.
Но тези мисли започват да ми пречат да се концентрирам в работата и т.н. На някои жени им е неприятно мъжете да ги събличат с поглед, а представяте ли си готин мъж в мое присъствие? Има ли и други жени като мен или само критикарки сте се събрали?

# 29
  • Мнения: 307
От колко време се чувстваш така ? Преди случвало ли ти се е ? Ако е период е нормално. Ако е постоянно - не.

Общи условия

Активация на акаунт