Аз ли не съм наред?

  • 3 837
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 278
От колко време се чувстваш така ? Преди случвало ли ти се е ? Ако е период е нормално. Ако е постоянно - не.
ПериодИ нормално ли е? Бях писала в подфорума за психотерапевтите да ми препоръчат специалист, но там обсъждат доста по-фундаментални въпроси и никой не ми отговори.  hahaha

# 31
  • Мнения: 940
Питам има ли и други на които им се прави секс 24/7? Защото ако няма, значи аз не съм наред.
Нещо като: http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1228837
Не мога да повярвам, че не си заглеждате по чужди мъже, колкото да изплакнете очи!?!
По-възрастни нямам предви да 90 години, Панева не се халосвай ...

Абе как няма да си наред. Нищо ти няма, спокойно. Имам много познати ( и аз самата), които си мислим а секс 24/7...е, почти. Даже през нощта съм се събуждала и пак секс, секс, секс.
Как няма да е нормално....просто жената си е хипер сексуална.

# 32
  • Мнения: 332
Мисля, че най-удачният вариант за теб в моментното ти свръхсексуално състояние, не е психолог, а вибратор. Той никога няма да ти откаже секс  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 278
Мисля, че най-удачният вариант за теб в моментното ти свръхсексуално състояние, не е психолог, а вибратор. Той никога няма да ти откаже секс  Mr. Green
Аха, нещо като: http://vbox7.com/play:d70d5b54

# 34
  • Мнения: 4 841
Ако си сигурна, че не си в начална бременност, просто отиди на лекар. Хормоналните бури не са нещо, което човек да подминава с лека ръка.

# 35
  • Мнения: 2 891
Ох, тези бури са характерни за 30-така. така де, вече си наясно с кой и какво искаш... и си мислиш как можеш да го постигнеш. Не е ли така  Twisted Evil А и като добавим и страха, че скоро няма да ни е толкова лесно да прикоткаме в постелята тези, които желаем...

# 36
  • Мнения: 278
Ох, тези бури са характерни за 30-така. така де, вече си наясно с кой и какво искаш... и си мислиш как можеш да го постигнеш. Не е ли така  Twisted Evil А и като добавим и страха, че скоро няма да ни е толкова лесно да прикоткаме в постелята тези, които желаем...
Ох, като си помисля колко красиви мъже има по света ...  Blush

# 37
  • Мнения: 2 471
Явно нещо във въздуха се носи. Съвсем се побъркаха момичетата тук. Деца нямате ли си, хей!

# 38
  • Мнения: 919
Мисля само за секс.
Всеки мъж който погледна моментално попада в някаква моя сексуална фантазия.
И не е само това, сънувам ги и всяка вечер е различен.
А моя сладко спинка, а на мен лигите ми изтичат...
Има ли и други такива? Как се справяте? Въпросът не е дали да изневеря, а едва се удържам.  ooooh!
Лелеееее ooooh!

# 39
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 478
А моя сладко спинка, а на мен лигите ми изтичат...

А дали отговора не се крие тук някъде Wink

# 40
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 532
ами на мен ми се е слу4вало като не изпитам онова велико 4увство ........ Mr. Green да съм така .Много е кофти да иска6 секс ама твоя Аполон да спии.В смисъл като съм незадоволена съм така само дето все от моя си искам, о6те не съм погледнала настрани 4е 4ак и фантазии ама ми е и рано о6те сме само на 4години  Whistling

# 41
  • Мнения: 11
не се притеснявай аз съм същата .все ми се изка .аз го правя така .може да ви се стори смешно на някой н всеки се спасява по някакъвначин .и така :много често когато на мен ми се изка а той е заспал аз се пускам в действие сабуждам малкия на моя аполон и се хвърлям от горему .след като вече съм там аполон ще не ще се събужда и първите му думи винаги са .мойта ненаситна тигрица пак ще ме изнасилва.но в това е и емоцията може да съм го събудила от сладкия му сън но така активно се включва после че....оставам без дъх. а ако не мога да го събудя което е рядкост почти никога мога да кажа се отзовавам на мойте ръчички .смешно или както изкате го наречете но помага.

# 42
  • Мнения: 2 471
shopito по неграмотно и просташко мнение не бях чела.

# 43
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 532
стига бе хора................ има толкова по тъпи и неграмотни писания ,а и в бързината на веки може да се слу4и да обърка.

# 44
  • Мнения: 2 471
стига бе хора................ има толкова по тъпи и неграмотни писания ,а и в бързината на веки може да се слу4и да обърка.

Освен граматическите грешки, поста е повече от вулгарен. Явно си на друго мнение.

Общи условия

Активация на акаунт