Какво стана с буболечката?

  • 2 830
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 435
И аз искам да знам какво става с буболечката. Ако мацката се мерне, нека да раздуе.
 Peace



 Shocked Joy
Е що не прочете какво съм написала,в поста над тебе бе милооооооооооооооо. Crossing Arms

# 31
  • София
  • Мнения: 1 890
    Славче, половинката работи точно в такава фирма. Ако се появи снимка, ще я идентифицираме гадта !  bowuu  Crazy

# 32
  • Мнения: 1 224
И аз искам да знам какво става с буболечката. Ако мацката се мерне, нека да раздуе.
 Peace



 Shocked Joy
Е що не прочете какво съм написала,в поста над тебе бе милооооооооооооооо. Crossing Arms
Не бе , мило, имам предвит в бъдеще  Joy Прочетох, чак толкова киорава не съм  Joy

# 33
  • Мнения: 836
Мен по' ме интересува какво стана с кекса.

# 34
  • Мнения: 2 891
Вие тотално сте изплискали!

За втори път го казвам тази вечер.  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 4 435
И аз искам да знам какво става с буболечката. Ако мацката се мерне, нека да раздуе.
 Peace



 Shocked Joy
Е що не прочете какво съм написала,в поста над тебе бе милооооооооооооооо. Crossing Arms
Не бе , мило, имам предвит в бъдеще  Joy Прочетох, чак толкова киорава не съм  Joy

Тъй като тая най-вероятно ще я затворят,мацката писа,че ще пусне нова тема със снимката,ако успее. Mr. Green


   Славче, половинката работи точно в такава фирма. Ако се появи снимка, ще я идентифицираме гадта !  bowuu  Crazy

Малиииии,събрахме се. От тебе още чакам едни снимки на дрешки на лично  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: X
Мен по' ме интересува какво стана с кекса.


 Joy Joy Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 1 890
  Blush
  Тъкмо ги довърших, след малко ще ги дочакаш.  Laughing  Joy

# 38
  • Мнения: 4 435
  Blush
  Тъкмо ги довърших, след малко ще ги дочакаш.  Laughing  Joy


Е ти малко време ги снима. ooooh! Joy Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 1 890
  Twisted Evil
  Недей да спамиш, ами юркай мацката за снимков материал на пришелеца.  Whistling

# 40
  • Мнения: 2 229
Прочетох каквото е останало от темата и не знам как ще спя тая нощ, само ще си представям лазещи гадинки! Sick

На мен ми стана жал за котката, дето са я затворили с чудовището...

# 41
  • Мнения: 2 241
Звъняли са на фирма,но са им казали,че трябва да знаят каква е точно за да знаели с какво да пръскат.
rotfImbo rotfImbo rotfImao
Е то кво се оказва??? Тряба да знаеш именно какъв инсект е налазил дома ти, за да могат да ти помогнат  Joy УжасТ. Това вече е върха.  Аз като ги мразя тия гадини и даже на картинка не мога да ги гледам как си представят тия да взляза примерно в някой сайт и да се поинтересувам каква буба аджеба се опитва да окупира дома ми  Whistling


Темата е върха Laughing

# 42
  • Мнения: 111
Що за глупава идея - да се затвори котката с буболечката и да чакате да я изяде! Tired Котките не ядат буболечки. Освен това, буболечката като е скрита, котката как ще я открие?
На мен ми е интересно да знам какво е станало с котката.

# 43
  • Мнения: 4 435
Що за глупава идея - да се затвори котката с буболечката и да чакате да я изяде! Tired Котките не ядат буболечки. Освен това, буболечката като е скрита, котката как ще я открие?
На мен ми е интересно да знам какво е станало с котката.

Котката,не беше свикнала на затворено и я пуснаха още след няколко минути.

# 44
  • Мнения: 2 759
                        Смятам, че ако постваме снимки на гадини, отговарящи на описанието авторката може да разпознае хищния вид в крайна сметка и да идентифицираме гадината.

Общи условия

Активация на акаунт