Изследвания за рубеола

  • 8 351
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 489
Аз пък знам, че се чака задължително 3 месеца след ваксината.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Вдигам си темата, за да се зарадвам публично - днес си взех резултатите и всичко е наред Simple Smile
Имам антитела, карала съм я рубеолата! Ура!

# 17
  • Мнения: 3 491
Нямах антитела на рубеола с първата бременност, и гинеколога ми каза, че не е редно така и при първа възможност ще ме имунизират. Не го забравиха, и след като родих, при изписване от болницата ме ваксинираха. С втората бременност вече бях по-спокойна, защото си имах антителата.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 618
Честито Бу ! Напред към септември !  Grinning

# 19
  • Мнения: 5 577
Честито Бу!

Давайте напред по план!

С интерес чета всичко, което пишеш, защото научавам много важни неща, които не съм знаела  (както за това изследване например)!
  bouquet

# 20
  • Мнения: 106
Момичета, а знаете ли необходимо ли е да се прави реимунизация. На мен са ми слагали в училище ваксина, но през далечната 1990 г.  или  организма  си е изградил трайно антитела.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Аз питах джипито по тази тема. Тя каза, че съм от поколението, което е имунизирано поголовно за всичко, така че да не се притеснявам за тези ваксини. Специално имунизацията за рубеола се правела на всички момичета в 6-ти клас и това било достатъчно да си изградиш имунитет.

# 22
  • Мнения: 2 723
Задължително си направете изследване и ако е необходимо имунизация, защото миналия месец една колежка се разболя от рубеола и аз преживях наи-уйасните седмици ж живота си докато се разбере, че ми се е разминало Confused

# 23
Някой ваксинирал ли се е против рубеола, след   тест?? Къде, каква е ваксината?Интересуват ме подробности.

# 24
  • Мнения: 7 716
Една позната  спомена преди няколко дни, че е ваксинирала дъщеря си. Като я срещна ще я разпитам и ще ти пиша. Надявам се да не ти трябва спешен отговор.

# 25
  • Мнения: 4 915
Някой ваксинирал ли се е против рубеола, след   тест?? Къде, каква е ваксината?Интересуват ме подробности.

Преди 4 години си правих тест и после имунизация в Центъра по Паразитни и Заразни болести на ул. "Янко Сакъзов".  Не знам дали все още предлагат тази услуга. Издири им телефона и питай.

# 26
Аз пък знам, че се чака задължително 3 месеца след ваксината.

тестове и имунизация в www.cibalab.com

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Някой ваксинирал ли се е против рубеола, след тест?? Къде, каква е ваксината?Интересуват ме подробности.
В ХЕИ-Пловдив, където правих теста, разбрах, че може да се имунизира човек срещу заплащане, т.е. където си правила теста, там и ваксината. Ваксинират с детската, т.к. няма за големи хора.

# 28
  • Мнения: 1 613
Аз също знам, че след имунизацията трябва да се изчака 3 месеца.
На мен ми правиха тест за антитела, ама след като забременях  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт