А когато бившия се задоми?

  • 3 247
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Трагедията е че и го е казал newsm45 Разговора е протекъл горе долу така:
- Тате, ..... защо ти вика "тати"
- ми защото сега съм и тати - ние с нея сме от едно семейство
- ама аз част от това семейство ли съм
- не, ти си имаш друго семейство
- а ти "тати" ли си ми?
- ми "тати" съм ти, но ти можеш да викаш "тати" и на ....., зощот вече си от това семейство
- а не мога ли да бъда част и от твойто семейство
- ми не, защото си имаш друго
.......
Това е горе долу разговора, който ми предаде бившия Shocked
Аз някак си нямам думи да го коментирам......

# 16
  • Мнения: 3 634
Е можел е да си спести туй последното дето го е казал... Не мислят ли тези мъже???

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
леле-леле-леле-леле  ooooh! ooooh! ЗМЕЙ, то бива изкуфяване, ама чак пък толкова!  #Cussing out Какво му напвари тая на Р. бре  newsm78. Егаси жената  Tired
Нямам думи  Sick

# 18
  • Мнения: 3 394
Ама ,че простотия е изръсил бившия ти-никакъв такт и педагокика!
Я си гледай новото си семейство и знай че си супер!

# 19
  • Мнения: 4 458
Ама тоя нормален ли е?  Close То май всеки се пита същото тук Rolling Eyes
Аз мисля, че една семейна терапия или разговор с детски психолог няма да му се отрази зле. Май много неща му куцат в разбирането на детската психика и мироглед Close  Ама то поне малко съобразителност се иска ако не друго  #Cussing out
Не можеш ли ти да говориш с него по въпроса или това е изключено като вариант? Поне да каже на детето, че каквото и  да се случва той винаги ще и е бща и тя винаги ще може да разчита на него .... Поне да успокои малко детето и да не я кара да си мисли че е изоставена и ненужна......

# 20
  • Мнения: 6 472
Аз се опитвам непрекъснато да говоря с него. Лошото е че това което му казвам просто не достига до главният му мозък Shocked Той не може да схване какво нередно е казла, нито пък може да разбере какво причинява на детето! Абе голям кошмар и се чувствам точно като в задънена улица!
От както сме се разделили, умирам от желание той да не я вижда повече Crossing Arms За съжаление тя е доста привъзразна към него и страшно му се радва като го види Sad Сърце не ми дава да я лиша от контакти с него, а и се притеснявам, че тя направо ще ме намрази Confused

# 21
  • Мнения: 2 863
За съжаление тя е доста привъзразна към него и страшно му се радва като го види Sad Сърце не ми дава да я лиша от контакти с него, а и се притеснявам, че тя направо ще ме намрази Confused

Ей това направо ме вбесява, не стига че не им стиска да се държат адекватно, ми накрая майката наистина може да го отнесе... току виж един ден си чула " ами ти не ми даваше да го виждам"... направо ми се иска да имам ловен билет, че да имам право на пушка:)
Не ти остава друго спред мен, освен много да говориш с детенце, все ще почне да разбира и да се ориентира правилно... и да я послъгваш малко на тоя етап  е няма да навреди много... нещо от сорта " да, тати така е казал, но е имал предвид друго.. newsm78"... и може би да почнеш да вкарваш обяснения, от сорта, че баща не  е този, който  само е създал детето, а този който се грижи и го подкрепя... "  но не знам .... как се обръща тя към мъжът ти????

# 22
  • Мнения: 6 472
Направо си го отнасям - за всичко съм виновна аз! Той и родителите му не дават пет пари за детето, а сега когато то почна да свиква с мъжа ми и неговите родители, пак аз излезнах виновна! Била съм я настройвала против тях #Cussing out Да не говорим, че след всичките простотии дето и ги наговори, сега не може да се примири, че почна да вика "тати" на половинката ми! Вече толкова ми писна от цялата простотия, че като го чуя по телефона и ми иде да счупя слушалката #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт