Занималня Варна

  • 22 847
  • 87
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 61
Мили мами, чудя се дали да записвам моята първокласничка на занималня и най-вероятно ще пробвам. Тя ще учи в Кирил и ми се иска занималнята да е близо до училището. Кои занимални посещават вашите деца и доволни ли сте? Аз знам една, която е много близо до училището, Слънчоглед май се казваше. Имате ли впечатления?

# 1
  • Мнения: 459
Здравейте! Моите госпожици са съответно 2ри и 6ти клас. Миналата година малката беше на занималня в училище (учи в "Цар Симеон"), но от тази година правят сборна група за всички второкласници и на мен ми е съвестно да я оставям там. Знам, че миналата година откриха занималня точно срещу у-ще, но и нямам никакви координати. Моля някоя мама ако има - да се включи...
Благодаря

# 2
  • varna
  • Мнения: 676
Слънчоглед според мен е най-лошият вариант за занималня.Детето ми беше там миналата година,защото тя ми беше най-близо до училището и дома.Но го отписах,защото условията са меко казани ,ужасни.Това е една миризлива маза,мръсно е,храната е ужасна и недостатъчно.В едно помещение са събрани поне 15 деца.Първи и втори клас са отделени от трети и четвърти с едно перде.Учителките изобщо не са на ниво.Възмутена съм от условията и това,което предлагат.

# 3
  • varna
  • Мнения: 676
Канди,записах детето в една занималня "Знам и мога".Близо е до "Кирил и Методий".Страхотни условия,невероятни преподаватели със страхотно отношение и подход към децата.Препоръчвам я горещо.

# 4
  • Мнения: 745
А някой да знае занималня за Варна с транспорт? Praynig

# 5
  • varna
  • Мнения: 676
"Знам и мога"казаха,че имат транспорт.

# 6
  • Мнения: 2 960
Мили мами, чудя се дали да записвам моята първокласничка на занималня и най-вероятно ще пробвам. Тя ще учи в Кирил и ми се иска занималнята да е близо до училището. Кои занимални посещават вашите деца и доволни ли сте? Аз знам една, която е много близо до училището, Слънчоглед май се казваше. Имате ли впечатления?
Моята дъщеря също учи в Кирил и Методии.Първите години ходихме в занималня Възрождение-на ул.Славянска-намира се на крачка от школото ,много я харесват децата и там е пълно с учиници от Кирил.Ако искаш координати на занималнята и на учителките за условията-пиши на ЛС.
Миналото лято щерката искаше и през ваканцията да е там,водиха ги на плаж ,после на лагер ,а през годината са много наясно с материала ,защото преподавателките са все бивши от школото /имаше и една която след училищната смяна продължаваше в занималнята/

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз се записвам да следя.
От училището сега отдават 2 стаи под наем за частна занималня ( няма вече държавна), но ще приемат само по 15 деца в клас и незнам дали ще се вредим... по какъв начин ще подбират децата? А Ние имаме нужда от занималня, поне докато се изгради навика за учене. Защото иначе е от вратата - в детската бри брат си да се гонят и играят  Whistling
На входната врата на училището имаше реклама на друга занималня до х-л "Черно Море", с транспорт и занимания дори в почивен ден. Ще се обадя и там да разпитам. После ще ви пиша. Мисля се казваше "Патиланци" или нещо подобно... Някой чувал ли е за тази занималня?

# 8
Днес на входа на Кирил и Методи раздаваха брошури на "Палечко", но е на ул.Генерал Колев и на нас ни е далече. Някои ако иска телефона и точния адрес, ще му ги пиша на ЛС.

# 9
  • Мнения: 745
klari , а "Палечко" имат ли транспорт? Ще те помоля за координати. Praynig

# 10
  • Мнения: 109
Ние - по-точно Ели - посещаваме Дъга- зад бившите хали "Шипка"- обслужват Кирил,Климент и Руското.Лятото се занимаваха с децата и съм доволна,защото в група са по 8 деца и се обръща внимание.ако искаш координати- пиши на лични и ще дам телефон и точен адрес.!!!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 61
благодаря ви за отговорите. май ще избирам между "знам и мога", дъга и възрождение. Мисля да ги обиколя и да преценя на място. ходих до слънчоглед и също не ми хареса, а освен това ми казаха че няма места. Отидох да видя "знам и мога", но беше затворено и отвън видях просто един балкон, а отдолу правеха ремонт, абе не изглеждаше най-привлекателното място, ама може да съм се заблудила. А Патиланци на какъв адрес се води?
Mery_red, а в занималня дъга къде се хранят?

# 12
  • Мнения: 2 282
И тъй като заглавието е за цяла Варна, да питам и аз - ще ми препоръчате ли някоя около лятно Тракия? Малко повече информация за храна, допълнителни занимавки, отношение от първа ръка?

# 13
  • Мнения: 2 960
Вчера пред школото на щерката ми Кирил и Методии ми  дадоха брошурка за тази занималня:
Занималня "Захарно петле"-ул.Шипка №20 тел.0899 12 12 53
Водене/взимане на деца от училища
Организиран обяд и отдих
Подготовка на  уроци и домашни работи,допълнителни занимания върху учебния материал
Малки групи от по 6 деца.
Занималнята е за деца от 1-ви до 4-ти клас.

Дано инфото да ви е било полезно  bouquet

# 14
Има ли първолаци в СОУ НАЙДЕН ГЕРОВ да споделят как ще се подготвят уроците - у дома, на частна или държавна занималня, пред дилема сме ?????
Нашата у-ка ни предлага частна,но цената е висока.

Общи условия

Активация на акаунт