ИЗМАМАТА НА СЕЗОНА - ВЕНИ ТУР

  • 38 061
  • 207
  •   1
Отговори
# 30
Направо нз какво става, на мен ми предстой да пътувам другата седмица със същата агенция в Къшадасъ и сега се чудя парите ли да си искам ,дали ще ги върнат, дали да замина на сляпо...ако някой също му предстой пътуване да пише какво мисли да прави...

# 31
  • София
  • Мнения: 11 116
аз гледах новините по канал 1 снощи. те казаха, билонещо като детски лагер,на който много родители пратили децата си.а от съфорумката,пуснала темата бях разбрала,че повечето хора са семейно,а не е някакъв лагер.кое е вярно?
а по темата:ми те по новините просто го казаха,като че ли обявиха курса на долара.все едно изобщо не става въпрос за бг.повече емоция вложиха,като казваха някакво вълшебно оледало.просто нямам думи... #Crazy

Нали не мислиш, че 200 човека са на лагер ? Има и група деца, има и семейства отишли на почивка ...

# 32
  • Мнения: 415
Гледах снощи репортажа за тази гадост. Нямам думи просто.

Затова за пореден път се уверявам, че изборът на агенция трябва да става много-много внимателно, след обстойна проверка, макар че лично аз не съм попаднала все още на читавата такава, която да предлага 100% професионализъм в този тип почивки.
newsm10 абсолютно споделям мнението ти, макар че имам съмнения че за да изберат толкова много хора въпросната фирма цената на пакета е била доста по-ниска от на останалите тур оператори. Хора не се лъжете по-най ниската цена, евтино и хубаво няма, винаги има уловка.
Много съжалявам за случилото се и дано има положителен край тая история, надявам се че чрез публикациите тук следващият път по-вече хора ще се информират преди да изберат услугите на тези явно не вчерашни измамници Close

Според мен изборът на агенция си е чист късмет. Винаги има доволни и недоволни. Но тук става въпрос за нещо по -различно от недоволство - за измама. Едно е да не е хубава храната , да не работи климатика , да е мръсен басейнът , друго е да откажат да те настанят!
Дано скоро се разреши проблема!Съчувствам на хората за провалената почивка!

mi6i , изказването ти , според мен е доста крайно , но май вече наистина е опасно да се избира евтина почивка в Турция.

# 33
  • Мнения: 7 605
А какво стана с туристите в КуШадасъ, някакви новини?  newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 11 116
А какво стана с туристите в КуШадасъ, някакви новини?  newsm78

Явно нямат интернет ...

Ето репортажа по канал 1.
http://news.bnt.bg/content/view/video/(news)/255418

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 16:21 от жгмъц

# 35
  • Мнения: 4 784
Само като чуеш изказването на управителката на фирмата и ти става ясно кой е виновен!
Горките хора.
Аз за това и не мога да се престраша да използвам бг агенция за почивка било то в страната или в чужбина.

# 36
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Довечера в 19,15 по Нова ще има разследване и репортаж.
Само като чуеш изказването на управителката на фирмата и ти става ясно кой е виновен!
Горките хора.
Аз за това и не мога да се престраша да използвам бг агенция за почивка било то в страната или в чужбина.

Във всяко стадо има и черна овца. Не съдете въз основа на една фирма за всички.

# 37
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Сега в новините по Нова, ще има още информация по случая. От 19.00 в Календар

# 38
  • Мнения: 494
Много неприятна ситуация, искрено съчувствам на хората, подложени на целия този ужас. Ще гледам по Нова какво ще кажат, дано всички са настанени и отпочинали. Другата седмица и ние заминаваме за Кушадасъ и много се надявам да нямаме същия "късмет".

# 39
  • Мнения: 4 076
През пролетта дъщеря ми беше на ученическа екскурзия в Кушадасъ.Излъгаха ги с една нощувка и се върнаха един ден по-рано.Предварително бях подписала договор какво включва екскурзията и поисках обяснение.Малоумното обяснение на агенцията беше,че промяната е извършена след подписване на договора и заплащането и децата знаели?!!
Други детски групи бяха платили за по-хубави хотели и съответно настанени в по-евтини,оплаквания от храна,чистота... #2gunfire
Не тръгвам никъде с БГ тур.агенция,най-малко за Турция.Сякаш там изцепките са най-много.

# 40
# 41
Zdraveite . Semeistvoto mi e platilo nujnata suma za 14 dnevna po4ivka s Veni tur.Nqma polu4eni val4eri edinstveno kvitancii . Iskam da pomolq za informaciq dali vie ste polu4ili val4eri i kakuv e redut da si vuzvurnet sumata koqto e platena?

# 42
  • Мнения: 958
а какво ставас  хорицата там?
Аз съм изпуснала новините, какво казаха  newsm78

Момичета дайте да не обобщаваме,а з съм пътувала 3 пъти до Турция, и бях много доволна и от обслужването и от ол инклузива, така че си има фирми и фирми. Тези явно са шарлатани.

А тези които ще пътуват с Вени тур тепърва, защо не проверите, дали има лиценз, аз бих звънала и в  хотела да попитам дали всичко е ок, преди да тръгна. След всичко което се изписа, за тази фирма.

# 43
  • София
  • Мнения: 11 116
а какво ставас  хорицата там?
Аз съм изпуснала новините, какво казаха  newsm78


http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=800&bm=2

Емисията е качена тук, просто нямам думи! Тази управителка е ненормална ...  Shocked

# 44
  • Мнения: 1 893
Не мога да го гледам, някой ще каже ли какво е станало с хората, моля.

Общи условия

Активация на акаунт