Съвет за количка?

  • 25 419
  • 236
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте маминца!

Пуснах се по магазините да си харесам детска количка докато съм все още по-подвижна защото май последния месец едва ли че ми се обикаля... Обаче главата ми се замая и в интерес на истината не можах да се спра на нещо конкретно. Мислех си, че определено нещата които бих предпочела да има количката са столчето за кола, да е комбинирана /зимна и лятна/ и да може коша да се завърта... Случайно някой да има препоръки? Ще съм много благодарна.

Хубав ден на всички и много усмивки

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Със същите изисквания аз съм се спряла на модел на Чиполино - Джема Травел. 505 лв, виждала съм я отблизо- страхотна е Peace

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
За толкова пари,мисля че не си заслужава да е Чиполино.Като ще се ръсиш сума пари по-добре да е друга марка-има много хубави на Пег перего ,чико,Джордани и др.

# 3
  • Мнения: 30
Ами и на мен 505 лв. ми се струват множко... Дали няма нещо по-изгодно ако някой е виждал?

# 4
  • Мнения: 2 622
505лв за Чиполино newsm78как пък не Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 2 227
505лв за Чиполино newsm78как пък не Naughty
Защо се изказваш преди да си видяла количката?!

# 6
  • София
  • Мнения: 142
Точно тази количка на Чиполино е много хубава, но ми се струва доста тежка. Според мен освен всичко останало, количката трябва  да е лека.

# 7
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
За първото бебе си избрах количка като да ми харесва на външен вид и о, ужас!
Това чудо беше тежко, трудно се управляваше по улиците и видях много зор.
За второто имах избистрени следните критерии:

Да е лека, защото все ще ти се наложи да я вдигнеш  заедно с бебето по стълби, в подлез, и тн. Идея нямаш колко често се налага.
Да не е голяма, за да може да влезе в асансьор.
Да се сгъва лесно, ако ще я слагаш в кола.
Когато търсих преди няколко години, оказа се, че точно такава количка беше сред най-евтините.

# 8
  • Мнения: 9 776
Аз съм се спряла на Чиполино Палома за 300лв. Без зимен кош, но аз и не искам. Отделно ще си взема столче за кола.

# 9
  • Мнения: 1 080
С летен и зимен кош, че и стол за кола за под 500 лв. - мноооооооооого трудно ще ти бъде!!!

# 10
  • Мнения: 9 776
stefinka, момичето изобщо не споменава за пари Peace.

# 11
  • Мнения: 2 334
Моята количка е на Кенгуру модел Виктория и съм много доволна.Единственото което няма е обръщаща се дръжка иначе е много хубава Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 160
Със същите изисквания аз съм се спряла на модел на Чиполино - Джема Травел. 505 лв, виждала съм я отблизо- страхотна е Peace
Peace

# 13
  • Мнения: 2 495
И аз съм си харесала една на Чиполино, ама като незнам кой модел е... newsm78 Някой ще ме насочи ли към някакъв линк, където мога да ги видя, плийс Praynig
Незнам, ама и на мен 500 лв ми се струват множко за количка Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 4 017
На чиполино количките струваха около 250-270 лева в началото на годината, но БЕЗ столче за кола, то е отделно и забравих колко струваше. Виж един модел RACE -  мисля, че той отговаря на изискванията ти - има зимен и летен кош, и може да се завърта.

Общи условия

Активация на акаунт