Какъв цвят чорапогащник?

  • 10 735
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Май сте прави Laughing

# 16
  • Мнения: 3 268
Има един цвят -карамел.Той е телесен,но малко по-тъмен,стои страхотно,особено щом си с тен.Трябва да е много фин и тънък.Ще стои страхотно с червена рокля,знам го от личен опит.А и с крака ,като твоите,просто нямаш грижи! Grinning

# 17
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Според протокола за официални събирания -  цветните чорапогащи и тези с блестящи нишки са АБСОЛЮТНО НЕСЪВМЕСТИМИ с наложения от събитието дрес код.




Изискването е за телесен цвят , матиран плат/изключение - изцяло черен тоалет при траур  и тогава също не се препоръчва особено/


Тук има червен костям с черни аксесоари и също е с телесен цвят чорапогащник http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.fashion-lifesty … 6hl%3Dbg%26sa%3DN

# 18
  • Мнения: 1 322
Определено телесен. Черния, аз поне го комбинирам само с черни дрехи.

# 19
  • Мнения: 7 186
И аз съм за телесен цвят, а чорапогащника да е много фин, за да стои по- естествено Peace
С тъмен ще стане много хард, още повече, че събитието е официално.

# 20
  • Мнения: 247
Черен плътен - никакви прозрачни и никакви телесни цветове. Ще снимам утре и ще пусна снимките. И на мен ми е странно, но факт.

# 21
  • Мнения: 6 607
Определено телесен  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Черен плътен - никакви прозрачни и никакви телесни цветове. Ще снимам утре и ще пусна снимките. И на мен ми е странно, но факт.

 Thinking

Купих си цвят "карамел" /мерси Стефи  Simple Smile и пасна страхотно.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Черен плътен - никакви прозрачни и никакви телесни цветове. Ще снимам утре и ще пусна снимките. И на мен ми е странно, но факт.

нямам търпение да ги видя  Whistling

# 24
  • Мнения: 2 459
Имах същата галвоблъсканица за една сватба.След няколко проби установих,че на червената рокля и черния чепик най-хубаво стой чорапогащник телесен цвят и да е много фин 8 дена.

# 25
  • Мнения: 2 231
Аз съм любителка на черните чорапогащници (плътните) - правят зрително кракът да изглежда по-добре и по тънък, но както повечето тук и аз смятам че за твоето 2в1: червена рокля и официално събитие ще е подходящ тънък чорапогащник телесен цвят. Макар, че ако бях аз пак щях да заложа на черното с черни аксесоари: обувки, чанта и шнола или ластик за коса, а ако роклята позволява може черен елемент като колие, брошка или колан.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Между другото, събитието мина преди 2 седмици  Simple Smile

Ето ме

# 27
  • Мнения: 2 231
Между другото, събитието мина преди 2 седмици  Simple Smile

Ето ме
Браво за избора. Наистина си избрала подходящ цвят, а пък и ти изглеждаш страхотно  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 4 052
Определено си направила добър избор. Освен всички горе споменати аргументи "за" телесния чорапогащник, на рокля с презрамки, черния щеше да стои меко казано грозно. Peace

# 29
  • Мнения: 1 554
Много си секси,харесвам червено Flutter

Общи условия

Активация на акаунт