Амиоцентеза-къде?

  • 3 400
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 207
Може ли някой да ми каже или препоръча къде да се направи амиоцентеза в София и координати ако може.Говоря за такава с направление и по лекарско предписание.
Много благодаря   bouquet

# 1
Zdravei.
Az pravi amniozinteza v Maichin dem pri D-r Dimitrova. Goliam spezialist i vobshte ne boli.
Uspeh.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 550
В Майчин дом.

# 3
  • Мнения: 1 207
А някакви координати можете ли да  ми дадете за връзка Rolling Eyes и колко струва?

# 4
  • Мнения: 219
Здрасти, майките са ти писали ,че най-добра за амниоцентеза е д-р Димитрова в Майчин дом
Тел.й можеш да вземеш от сайта на МЦ "Фемина". Обади им се и попитай .
Успех и не се притеснявай !Не боли!  Hug 

# 5
  • Мнения: 1 131
Ето това е личния сайт на Виолета Димитрова
http://www.vgdimitrova.hit.bg/
Аз си правих амниото при нея в Майчин дом-София.Става много бързо и не се притеснявай за нищо.Обади се на телефона във Фемина и кажи,че си с висок риск от БХС ни ти препоръчват амниоцентеза.Димитрова ще ти направи ФМ и ще ти каже кога да отидеш в Майчин дом за амниото.Изборът на екип е 120 лв а самата игла е около 30 лв,така че цялото "удоволствие" ще ти струва около 150 лв.
Желая ти успех.Аз също изживях големи мъки около това изследване-умирах си от страх,но всичко мина както трябва.После да се похвалиш какъв е пола на бебо-там ще ти кажат на сто процента.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 78
Аз си правих амниоцентеза в Майчин дом-София миналата година с направление, без уговорка! Просто отидох и ми я направи доктор Карагьозова, която в момента беше на смяна. Доволна съм от нея. Останах там една нощ и си тръгнах на другият ден. Не съм плащала нищо, освен иглата, която си купих - около 25-30лв.
Успех и не се притеснявай! Peace

# 7
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
аз си правих амниоцентеза при д-р Мазнейкова в "св.София",сестра ми също си я прави при нея ,много съм доволна,според мен в тази област тя е страхотен специалист
правих си я в края на 2007г. и платих 180лв.не съм имала никакви оплаквания след това,но сама по себе си манипулацията е доста неприятна,като болката въобще не е фактор.обаче не съжалявам.

# 8
  • Мнения: 267
А  само в София ли правят тези изследвания,ние от провинцията какво,да не си ги правим ли  #2gunfire #Cussing out

# 9
  • Мнения: 1 226
Аз съм от провинцията. Правих си ги при Мазнейкова, но ми струваше 300лв. В провинцията няма специалисти. Само в София е за предпочитане наистина. Не е страшно. Hug

# 10
  • Мнения: 7 723
А  само в София ли правят тези изследвания,ние от провинцията какво,да не си ги правим ли  #2gunfire #Cussing out
Айде прибери пищаците и се успокой Peace
Момичето ясно пита : Къде в София?
...и получава съответните отговори Crazy
Сигурна съм, че процедурата се прави и по провинцията. Peace

....

# 11
  • Мнения: 267
аз виждам какво е писала и  се ядосвам,че за жалост се правят само в софия и аз това имах предвид,че е много лошо специалистите ни да са само в един град и то за толкова важни изследвания,извинявам се но всеки има право на мнения

# 12
  • Мнения: 7 723
аз виждам какво е писала и  се ядосвам,че за жалост се правят само в софия и аз това имах предвид,че е много лошо специалистите ни да са само в един град и то за толкова важни изследвания,извинявам се но всеки има право на мнения
Абсолютно права си да се ядосваш, но за жалост, това е реалността в България.
Виж, това са изследвания, които се правят на много малък процент
от бременните жени, в зависимост от степента на риска.
Факторите не са много и докторите могат да преценят.
Не вярвам някой да си го прави толкова по собствено желание,
освен, ако не влиза в рисковата група.
...именно, поради тая причина и специалистите са малко
и е нормално да са концентрирани в София.
 Peace
 

# 13
  • Мнения: 267
Даам за жалост е така,права си ,че са по желание и препоръка на д-р, но ако някой иска може да си ги направи и без препоръка, айде стига от мен, че развалихме темата

# 14
  • Мнения: 3 069
В Майчин дом - София при д-р Виолета Димитрова.

Общи условия

Активация на акаунт