На мен не ми минават тия ...

  • 3 165
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Баба ми е една малка женица на 84 години. Вчера, след като изпратила брат ми, който им беше на гости няколко дена, чула, че телефонът звъни и вдигнала. От отсрещната страна някакво момче с разтревожен глас и казва: "Бабо, аз съм. Катастрофирах!" В първия момент баба се шашнала, след малко обаче гласът продължил "...блъснах дете..." и тогава баба ми се сеща, че брат ми пътува с автобус и няма начин той да е блъснал някого. Послушала още малко нахалника и след това му заявила: "На мен не ми минават тия" и ТРЯС телефонната слушалка  Mr. Green
Много се изкефих  Laughing

# 1
  • Мнения: 649
Браво на баба ти сече и бързо пипето, макар на тия години. Да ти е жива и здрава.

# 2
  • Мнения: 263
Браво на баба ти сече и бързо пипето, макар на тия години. Да ти е жива и здрава.
Grinning Heart Eyes

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди няколко дена ми звъннъха да ми кажат, че съм спечелила в някаква лотария. И аз ги отрязах и им затворих. Сега съжалявам, че не постъпих по-разумно.

# 4
  • Мнения: 4 120
А на мой колега му отказаха кредит заради една мила женица- баба му. Две седмици събира документи, бележки, извлечения и накрая трябваше да посочи роднина със стационарен телефон- единствено баба му имала такъв. Съответно бабата наплашена от телефонните измами контрирала банковия служител : Аааа, не познавам такъв човек !". После слушах безумното обяснение на колегата с друг банков служител: " Ама баба чула по някакви новини за телефонните измами и за това така е казала" и т.н.

Както и да е. Не получи кредит, незнам дали само заради женицата.

Браво на твоята баба:)

# 5
  • Мнения: 9 865
infantilno, трябвало да я предупредят или пък да инсталират до нея някой 'агент' временно, за да се уреди работата с кредита.
Иначе за бабата на Елица голямо браво! Така трябва.

# 6
  • Мнения: 1 212
Ето една хубава новина  !...  Laughing
Браво на бабата раЗконспиратор ! smile3501

# 7
  • Мнения: 22
А на мой колега му отказаха кредит заради една мила женица- баба му. Две седмици събира документи, бележки, извлечения и накрая трябваше да посочи роднина със стационарен телефон- единствено баба му имала такъв. Съответно бабата наплашена от телефонните измами контрирала банковия служител : Аааа, не познавам такъв човек !". После слушах безумното обяснение на колегата с друг банков служител: " Ама баба чула по някакви новини за телефонните измами и за това така е казала" и т.н.

Както и да е. Не получи кредит, незнам дали само заради женицата.

Браво на твоята баба:)

infantilno, аз имах много подобна случка. Исках да си купя стока на лизинг, дадох номера на стационарния номер на баба. Като й звъннали и тя казала, че няма такава на този адрес. За малко да не ми дадат стокичката Simple Smile). Получих си я. Все пак не беше голям кредит Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 878
Бабата ме кефи smile3501

# 9
  • Мнения: 698
На мъжа ми баба му имаше скоро някаква подобна случка. Жената живее в Западна България и така добре е насолила обадилия се на нейния си полуразбираем шопски диалект, че той започнал да се хили неистово още преди да затвори.  Grinning

Браво на тия баби - още ги бива!  Peace

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 21:05 от Леда

# 10
  • Мнения: 581
 Много мило ми стана.Дай Боже повече такива баби.

# 11
  • Мнения: 3 423
Чиста случайност. Ами ако е имал кола, а.
На мен специално ми писна да слушам за
въпросните непоръбени малоумници, дето
се опитват да стресират невинни граждани.
Просто предупреждавайте роднините си да
не се връзват на телефонни обаждания. Аман!
Всяка седмица подобни теми. Това е стар номер.

# 12
  • Мнения: 263
Чиста случайност. Ами ако е имал кола, а.
На мен специално ми писна да слушам за
въпросните непоръбени малоумници, дето
се опитват да стресират невинни граждани.
Просто предупреждавайте роднините си да
не се връзват на телефонни обаждания. Аман!
Всяка седмица подобни теми. Това е стар номер.

Знам, че темата далеч не е първата по случая. Просто споделих нещо, което се е случило в нашето семейство.
А дори и брат ми да имаше кола, баба със сигурност щеше първо да му звънне и после да прави каквото и да било  Peace

# 13
  • Мнения: 3 268
И на мен се обадиха преди 3-4 месеца.Ейй,така не бях псувала през живота си!

# 14
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Браво на твоето бабе! И моето обаче не пада по-долу! Звъняха й да й искат пари под незнам си какъв предлог, и тя им наредила: "Добре. Ще ти дам.Чакай ме в 13.30 пред РДВР-то на Ботева!"
Разби ме ! Ама тя си е пекана, нищо, че е на 86год. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт