Лунна диета - 07.09.08, 17:03

  • 3 045
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 435
Момичета,аз както писах вчера,хапнах и тогава видях темата,и че е почнала фазата. Mr. Green Все пак от тогава не съм яла,и ще удържа още два часа.Не е правилно,ама да се пробвам.Може ли да ми кажете кога ще е другият път за да се подготвя.  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 672
Как сте, лунички? Още мъничко остана.  Hug

Аз пийвам чайче. Днес имах толкова работа за вършене, че въобще не усетих глад.  Wink

Slav4e_Av4e, в първия пост има линкове към лунни календари. Там ще видиш точно на коя дата от колко часа започва следващата фаза. Няколко дни преди това обикновено се пуска нова тема.   Hug

# 47
  • Мнения: 3 313
пак ви изпуснах  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 242
днес се премерих ...и ....няма промяна от вчера. ама нищо де-кило е добре   Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 234
Сутринта имах -1 кг, въпреки, че снощи си след като приключи лунуването, към 19 ч. си хапнах салатка и малко супичка  Embarassed Друг път издържам чак до другия ден, ама сега се изкуших...Но пак си е минусче де  Wink

# 50
  • София, България
  • Мнения: 2 222
свършиха съботите и неделите, пак почват успешните фази  Hug

# 51
  • Мнения: 1 531
аз днес се оказах отслабнала с 2кг, щото последните два дни ядох по-малко, па макар и не малко Laughing то явно ще да е от туй било - нищо, че ви изпуснах Crazy щото старата тема не е заключена и аз си мислех, че никой не поства, пък то ooooh!

# 52
  • Банкя
  • Мнения: 823
Заповядайте в новата фаза! Hug

Общи условия

Активация на акаунт