Русенска есен

  • 19 196
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 516
Д-р Огнян Лечев
тел: 834 048
0887 524 842

# 46
  • Мнения: 3 214

 Peace Частният му кабинет е в Стоматологията, 3 етаж, стая 307, но приема във вторник и четвъртък, след 18.30. Иначе, всеки ден е в болницата. Миналата седмица беше в чужбина, но мисля, че от днес трябва да е на работа  Peace Най-добре му звънни, преди това, за да си сигурна  Peace Дано всичко е наред с детето  Praynig

# 47
  • Мнения: 1 317
Здравейте и от мен тук  Simple Smile
Коментирате яслите - Евангелина ходи на ясла вече 3 месеца. Нямам никакви оплаквания от персонала - страхотни сестри и лелки.

Да ви питам - водили ли сте вече децата си на цирк? Много ми се иска да заведа моето на цирк Балкански, но ми казаха, че програмата от време на време е стряскаща за децата. Изгасяли осветлението, тигрите започвали да реват и много деца се плашели. Циркът бил по-скоро за нас, не за децата. Rolling Eyes

# 48
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Момичета, някоя от вас има ли познати, които учат в Земеделския колеж? Интересува ме изпитът по Икономически теории дали е тест или се развива въпрос.  Praynig

# 49
  • Мнения: 952
Ауу Десито без малко да те пропусна .Честит рожден ден на патерици   bouquet жива и здрава и много успехи в любовта и професионално развитие,айде скоро да си направиш твой салон Peace
Мацки я да ви питам къде е магазина на К и К? преди имаше щанд в търг център до Опиум ама сега е в ремонт? а стария магазин въобще го няма  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 1 735
Не знам дали е стряскащ цирка... утре ще разберем, имаме вече билети.
Като се върнем ще разправям.  Hug

# 51
  • Мнения: 343
Здравейте и от нас. Завърнахме се от море и засега не сме донесли някакви вируси. И ние се готвим да отидем на цирк и дано се хареса на Криси.

# 52
  • Мнения: 1 287
Мацки я да ви питам къде е магазина на К и К? преди имаше щанд в търг център до Опиум ама сега е в ремонт? а стария магазин въобще го няма  Rolling Eyes

Продавачката беше казала,че ще са си на старото място и ще отворят на 15 септември.Ама малко ме съмнява като гледам как върви ремонта им .

# 53
  • Мнения: 89
Мамчета,можете ли да ми кажете как стои въпроса за избор на педиатър на новороденото.Предстои ми скорошно раждане и много ме вълнува въпроса ама не съм наясно с нещата.Трябва да го запиша при моя личен лекар или може и на друго място.И как точно става?Трябва да отида още преди раждането да подам декларация или как EmbarassedИзвинявам се ако въпроса ми е глупав ама наистина ме вълнува а не съм наясно.А и да ми препоръчате добър педиатър

# 54
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Предварително се уговори с педиатъра, който избереш, дали ще приеме бебето. Не е задължително да е твоят личен лекар. След раждането, обикновено, когато записват името на бебето, те питат кой ще е педиатърът, който ще го посети първия ден у дома. Тогава казваш имена, мисля, че и адрес искаха. За всеки случай си носи данните му. Никакви документи не се сещам да съм подавала. Мисля, че беше само това - записването на името на лекаря. Но не забравяй да го попиташ преди това.

Добавям, че се присетих - самите документи се оформят по-късно, когато отидете в кабинета. Например на първата консултация, която е извън дома.

# 55
  • Мнения: 123
Аз не успях да избера предварително ЛЛ на малката, направих го след като ни изписаха ,беше на 4-5 дена/никой не  ме е питал кой ще й е педиатъра/,а за посещението ,да дойде още същия ден и ни донесе формулярите,които и върнахме след няколко дни-попълнени , и така Grinning

# 56
  • Русе
  • Мнения: 123
 Здравейте,русенски мами!
 В предната тема ви бях питала къде сте раждали и колко ви е струвало.С риск да стана досадна,искам този път да попитам раждалите в АГ при кой лекар са родили,доволни ли са и... склонен ли е дадения лекар към малко 'по-насилствени' методи(имам впредвид дърпане на бебето,скачане на корема - надявам се,че правилно сте ме разбрали).Инъче съм чувала,че всички лекари в АГ-Русе са добри специалисти.Но реших да си ангажирам някой за раждането и ми трчбва повече инфо  Peace  Благодарч ви предварително и се извинявам ако съм много досадна с тези въпроси  Embarassed   bouquet
 

# 57
  • Мнения: 1 168
Раждах при Зарзаланов. За насилствени методи, не знам, моето стана бързо и лесно. Доволна съм. Отидох без предварителна уговорка, беше при мен през цялото време в пред родилна/ не че имаше какво друго да прави - бях единствената родилка и родих за час и нещо/. После "почерпихме", но без той да си е искал.
Иначе, имат един младок, януари си караше стажа /или му беше 1-ви месец/. По него време само му даваха да шие и придружаваше на визитации, но сега не знам. При всички случаи едва ли го оставят сам да работи ако е с две леви!

# 58
  • Мнения: 5 391
Абе не го знам дали е с леви, ама е голям хубавец Blush
Декември още го засичах там.

С тия ясли сериозно се притесних Confused

# 59
  • Мнения: 510
Танче, прегледай темата за русенските гинеколози http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112679.0, за АГ-Русе http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99816.0.
Има доста мнения, които могат да те ориентират.
Аз раждах също при Зарзаланов. Натиска ми корема с мисълта да ми помогне, но така и не разбрах смисъла, защото не знаех какво да направя докато ми "скачаше" отгоре.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт