Интересно

  • 2 772
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 263
Сутрешното гадене и повръщане при мен беше ЦЕЛОДНЕВНО! До края на 3-тия месец. Знам си, че и при 2-ра и 3-та ако ще и 5-та бременност все ще е така Rolling Eyes Бях свалила 10 кг, за малко в болница да вляза.

# 61
  • Мнения: 625
Аз и с двете бременности повръщах,но при втората беше някак по-поносимо.Първото е момче и второто живот и здраве също ще е момче.

# 62
  • Мнения: 4 335
Имам една бременност-мом4е,гадеше ми се през цялото време,рядко поврьщах.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 78
Имам момиче и момче - не ми се е гадело и не съм повръщала нито при едната, нито при другата бременност  Peace!
Може би наистина си е до организъм  newsm78!

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Гласувах с "с двете еднакво-имам момче и момиче"
до последно си повръщах и не само сутрин за жалост  Sick

# 65
  • Мнения: X
Не съм повръщала нито с първата, нито с втората, имам две момичета. Дори не ми се е гадело кой знае колко.

# 66
  • Мнения: 485
При първата - нямах проблеми. При втората до 4-тия месец повръщах като за световно.

# 67
  • Мнения: 3 550
Не съм повръщала, само ми се гадеше.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 227
"с втората бременност-родих момче"

# 69
  • Мнения: 140
И двата пъти се чувствам перфектно- нито венъж не съм повръщала и не ми се е гадило Peace Имам момиче и второто се очертава момиче. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 114
Нито първия нито втория път ми е ставало лошо и съм повръщала

# 71
  • Мнения: 1 178
Гласувах :с двете еднакво-имам две момчета
Като трябва да уточня, че не съм повръщала, но за сметкта на това ми се гадеше зверски ( 2-5 месец) от всичко- миризми, храни, не можех да се возя в кола, автобус, даже и от гледане на телевизия ми се гадеше...   Sick Sick Sick
Общо взето гледах да го проспя този период. ooooh!

# 72
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз също не съм повръщала и през двете ми бременности.

# 73
Аз не съм повръщала през бременността.

Общи условия

Активация на акаунт