ТОАЛЕТ ЗА ИЗПИСВАНЕ!

  • 5 478
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 336
Да ти кажа това ми е най-малката тревога в момента. Повече си мисля за това раждането да мине добре, бебенцето да е живо и здраво и така .... А по принцип не може да се каже, че не съм суетна, даже много държа на дрехите, но за това въобще не съм се сещала.

# 16
  • Мнения: 1 080
И аз с бременните си дрехи - същински слоннннннннннннннн    Sick Sick Sick

# 17
  • Мнения: 138
И аз с бременните си дрехи - същински слоннннннннннннннн    Sick Sick Sick

И аз така си тръгнах от родилното.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 809
вие как излязохте от родилното?

Както и влязох - като тюлен   Mr. Green Въобще не ми дремеше какво ще облека
Peace Също. Обух си дънките, които носех, като бременна, както и една от блузите. И не забравяй, че  корема не изчезва с появяването на бебето Mr. Green

# 19
  • Мнения: 177
вие как излязохте от родилното?

Както и влязох - като тюлен   Mr. Green Въобще не ми дремеше какво ще облека, не исках хора, снимки, исках само да се прибера, да се изкъпя и да останем с мъжа ми и бебето сами.


Абсолютно  Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 44 084
излязох с дрехите, с които влязох Simple Smile
бях по дънки, пуловер, яке Wink беше ноември и чесно казано не ми пукаше с какво съм облечена, исках вкъщи Simple Smile))

# 21
  • София
  • Мнения: 23 079
Излязох си така, както си и влязах  Mr. Green Май само блузката си смених на изписването! Не исках да давам пари за тоалет, тъй като бях много напълняла и се надявах после да си отслабна по-бързичко  Peace

# 22
  • Мнения: 22 427
Не съм си купувала нищо специално, излязох от болницата с една рокличка, която носех и преди.
На изписването на дъщеря ми пак с бях рокля от преди, то основно снимаха бебето, не майка му. ))

Има жени, които след 3-4дни си се побират в предишните дрехи, особено ако не са напълняли много през бременността. Но има и такива, които качват доста кг и си излизат с дрехите, носени през бременността.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Не съм си купувала нищо специално. Облякох си рокля, която носих докато бях бременна, но определно не изглеждах добре в нея  Confused

# 24
  • Мнения: 518
вие как излязохте от родилното?

Както и влязох - като тюлен   Mr. Green Въобще не ми дремеше какво ще облека, не исках хора, снимки, исках само да се прибера, да се изкъпя и да останем с мъжа ми и бебето сами.
И аз така! Корема ми беше толкова ужасен!!! Празна висяща торба! #Cussing out

# 25
  • Мнения: 224
Туниката е добра идея  Peace
Аз нищо специално не си купих, но за огромна моя изненада се побрах в дънките си от преди бременността.

# 26
  • Мнения: 9 973
дънки и спортно-елегантна риза и маратонки
всичко беше старо

# 27
  • Мнения: 11 003
Излязох с дрехите, с които влязох - дънки, суичър и маратонки. Дънките ми бяха станали широки, но  суичърът прикриваше това. Wink
На изписването не сме канили роднини и познати. Таткото дойде и ни закара вкъщи, без много снимки и светска суматоха.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Нямах специален тоалет за изписването, но бях с най-официалните ми бременлийски дрехи. Добри снимки се получиха от събитието Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 586
Не бях със специален тоалет,облякох каквото ми ставаше....... Mr. Green ,хич не ми беше до това честно казано,исках само да се приберем в къщи!

Общи условия

Активация на акаунт