МОЯТА ИСТИНА-Разкажете историята си тук

  • 3 865
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 246
Здравейте    bouquet
Направи ми впечатление,че има теми които са за житейските неволи на различни хора.В което разбира се няма нищо лошо,защото понякога всеки има нужда от подкрепа!Изплува ми идеята,да ги обединим всички под едно заглавие:
"МОЯТА ИСТИНА'!
За да може всеки да описва преживяванията си,да се оплаква,да иска съвет.....Всичко на едно място  Simple Smile
От една такава тема ми хрумна и заглавието...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=327577.0
Ако не ви допада може да я заключите  Grinning
P.S. Може да я наречем и ЛИЧНА ДРАМА  Mr. Green Без лоши чувства

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 18:29 от Boyanna

# 1
  • София
  • Мнения: 71
Какъв смисъл точно има това??? newsm78

# 2
  • Мнения: 246
Вместо в нова тема драмата да се записва тук Simple Smile
Общо взето,за да не се пускат непрекъснато такъв тип теми...особено от гости...
 Друг пример...

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 17:46 от Boyanna

# 3
  • София
  • Мнения: 71
Вместо в нова тема драмата да се записва тук Simple Smile
Общо взето,за да не се пускат непрекъснато такъв тип теми...особено от гости...
 
Ами то ще стане страшна боза.... Всеки ще си пише неговото, няма да се знае кой на кого и какво отговаря, мешавица някаква. Когато темата е конкретна и разграничена от останалите, е ясно, че всички пишещи в нея коментират и отговарят именно по въпросната тема. Не че има нещо лошо в идеята ти, просто не виждам смисъл и затова попитах. По въпроса за гостите и тези, влезли със собствените си никове - не разбирам защо някой може да се дразни, че друг е писал като "гост". Така или иначе тук не се познаваме, и дали аз ще пусна тема или мнение от името на Гризанка или "някой си", за тебе е все тая. Не ме познаваш, нито аз теб, няма никакво значение. Не сме тук да търсим съдебна отговорност от някой, написал нещо си, така че името не е важно. Малко хора са сложили снимките си, както си постъпила ти, повечето сме анонимни и е все едно как сме се нарекли. Пък и има свобода на словото и писането, всеки може да си каже каквото си иска и каквото му е на душата, това е и функцията на форума.  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 71
Абе, аз ли съм ти единствения събеседник?! smile3506 newsm62 Виждам, че си поправила заглавието на темата. Каква точно история се очаква да разкаже човек тук??? newsm78
П.П. Вторият ти линк ми дава Not Found!

# 5
  • Мнения: 3 459
Темата ти няма бъдеще!

# 6
  • Мнения: 246
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=327655.0 Ето ти го пак  Grinning
Явно си само ти  Mr. Green
То не,че има нещо лошо в това да пускаш тема,но понякога се пускат странни неща,а относно коментирането-ЦИТАТ и се решава проблема-автора знае,че се отнася до него Simple Smile
Просто има теми,които ми се виждат доста странни,като от някой вестник(да не му казвам заглавието) или от латино сериал...Хората имат доста развинтено въображение...Може би трябва да има такъв под форум,знам ли... Sunglasses
Темата ти няма бъдеще!
Напълно е възможно! Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 71
Само аз, ама съм активна за трима! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Исках да кажа, че мога да пусна такава пързалка и със собственото си име, каквато и като "гост". Пък в живота какви ли не неща се случват......... Има случки бетер латино сериал, че и отгоре. На мене и тебе може да са ни странни, ама е напълно възможно да са си чистата истина и човекът, писал това, да има нужда от съвет не на шега. Като се замисля на мен самата какви работи са ми се случвали........това ако някой друг ми ги разправя, със сигурност няма да му повярвам. newsm53 Не може да има цензура тук, освен в случаите когато някой бива директно обиждан или се пишат някакви гадости, примерно. Пък и е интересно, има всякакви откачалки, шарено е. smile3503

# 8
  • Мнения: 246
Така е ,не казвам,че не се случват...И аз имам и аз знам за други...Никой не говори за цензура...Абе просто се опитах да ги обеденя в една тема,но както каза Джей май наистина няма бъдеще...
А за обидите-нама какво да говорим,понякога чак са прекалени...Ако им се връзва човек,може и аритмия да си докара... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 246
Офффф,то подобна тема имало  вече http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257430.0...
ама кой да види...Но е за по-щастливи събития и случки!
Е тази явно е успяла...   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз мисля, че ще стане голяма каша.Така поне, като са си отделни теми има някаква прегледност, нищо че доста се припокриват.В крайна сметка за това е ДиС

# 11
  • Мнения: 246
И аз мисля, че ще стане голяма каша.Така поне, като са си отделни теми има някаква прегледност, нищо че доста се припокриват.В крайна сметка за това е ДиС
Сигурно сте прави...Е тогава сори за темата   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 71
Нищо де, лошо няма! Поприказвахме си, пообсъдихме идеята, всичко е ОК! Важното е да има идеи, все някоя ще влезе в работа, така че продължавай в същия дух! newsm53

# 13
Аз подкрепям темата започната от Boyanna  Peace Аз да се изкажа първа и да дадем старт: Съжалявам, че ще съм откровена до болка, но както тук и в риъла има уйасно голям брой манипулатори. В началото на седмицата се сблъсках с един такъв и  това породи у мен агресия, но нямаше как да я излея (той беше физически по-силен) и за това още не ми мина яда. Но споделих тук....... и като че ли ми олекна.
P.S.: Не искам съвет и подробности не давам.
Boyannche, браво за чудесната тема  Peace Peace :peac e: Peace

# 14
за "филоложките": *ужасно,  Peace Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт