ПрЪвописТни кУнсОлтациЙ 23 - олейс и фУр евАр!

  • 37 616
  • 868
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 278
На витрината на копирен център: "ЛазАрен принтер". Представям си как Лазар стои в машината и копира ли копира ...

# 16
  • София
  • Мнения: 5 821
На витрината на копирен център: "ЛазАрен принтер". Представям си как Лазар стои в машината и копира ли копира ...

 Joy Joy Joy


Цитат
Манекен или не другата година Бербатов ще е футболист номер едно в света а вия пак ще си пишете жалките коментарчета и само маклко хора като мен ще ви се дразнят на идиотизма никои неви кара да го харесвате или не но поне не плуите по него защото в момента цял свят говори за БЪЛГАРИЯ заради него

# 17
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
Цитат
с мой други гаджета и по-голямата част мой лични снимки
На себе си се чудя защо все още това ми прави впечатление? Thinking

# 18
  • Мнения: 564
Цитат
с мой други гаджета и по-голямата част мой лични снимки
На себе си се чудя защо все още това ми прави впечатление? Thinking

Ми за чудене си е!  Wink То това си е направо бг-мама стил на писане...  ooooh!

На витрината на копирен център: "ЛазАрен принтер". Представям си как Лазар стои в машината и копира ли копира ...

 hahaha hahaha hahaha

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Нова темичка  Party
Няма да минете без мен  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 174
Следя с интерес темата Mr. Green

# 21
  • Мнения: 603
Моля те, оправи тази Уйки - леля, че ми е трън в очите всеки път, като те мерна  Laughing
УправИнЪ е  Wink

# 22
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
Моля те, оправи тази Уйки - леля, че ми е трън в очите всеки път, като те мерна  Laughing
УправИнЪ е  Wink

E, браво, браво! Важното е да няма сърдити! Wink

# 23
  • Мнения: 2 479
Това може някой да го е пуснал преди мен , но много ми допада :
Цитат
Имаш сериозни проблеми с пунктуацията, което издава и проблеми с опитите да отделяш една мисъл от друга. Нормално е такава ситуация, да не знаеш, какво да правиш? Вероятно дори ти е трудно и да разбереш, какво мислиш и в каква последователност Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 2 348

ИЗкам да сА кУнсОлтирам с ваЗ: Пред "освен" слага ли се запетая, когато не е в началото на изречението?

Цитат
Имаш сериозни проблеми с пунктуацията, което издава и проблеми с опитите да отделяш една мисъл от друга. Нормално е такава ситуация, да не знаеш, какво да правиш? Вероятно дори ти е трудно и да разбереш, какво мислиш и в каква последователност Simple Smile

Явно, е, психиатър  Simple Smile Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 479
ИЗкам да сА кУнсОлтирам с ваЗ: Пред "освен" слага ли се запетая, когато не е в началото на изречението?
Слага се  Wink

# 26
  • Мнения: 583
Цитат
цитуна маска

Ня малошо

# 27
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 471
[quote ]
................, но като цяло прическата беше невероятно уформена и си лечеше, че е правена от професионалист Peace
[/quote]


даааа, от уфо до уфо-ниверуятну уформена Mr. Green
Как да не си лЕчи професионализма Joy hahaha

# 28
  • Мнения: 3 575
Какво изнамерих току що, прясно, прясно Simple Smile

Цитат
Влизам с 1 приярелка и с моето и нейното дете в 1 децки магазин....

Абе хора, "току що" нали без тиренце е правилно? Да не взема и аз да се изложа  Embarassed

# 29
  • Мнения: 2 128
цитоната маска не дава информация дали си носител на този вирус,прави се днк тест.от маската може да разберета дали има инфекция.мн е неприятно и води до рак на маточната шиика.познавам хора с такива заболявания,но вее е касно за лечение.по добре да се изследвате по отрано

Сега банка ли ще обираме, че трябва да се маскираме

 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт