Монтанското дете се върна от море, сега планината го зове

  • 11 653
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 770
Здравейте и от нас! И честито Съединение!

# 16
  • Мнения: 406
Мале  #Crazy този път съм последна със записчето  ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 313
Мале  #Crazy този път съм последна със записчето  ooooh!
          smile3534

# 18
Здравейте мами,мога ли да се присъединя и аз съм от Монтана казвам се Деси и имам една малка принцеса на име Виктория която се роди на 15-ти май тази година  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 313
Desitka20   welcome

# 20
  • Мнения: 274
Добре дошла и от мен Desitka20 Hug

# 21
# 22
  • Мнения: 210
Добре дошла  Desitka 20. welcome
Петя,много хубави снимки smile3509.
Биси,ти няма ли да качиш и ти някоя снимчица Hug

# 23
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Desitka20 добре дошла.Разкажи ни повече за теб къде си учила,кои набор си,от кои села си,къде живееш в Монтана.И още какво те се сетисх и искаш да споделиш с нас.

# 24
  • Мнения: 30
Desitka 20 привет и от мен. 55

# 25
  • Мнения: 3 313
ако обичате сръбско - Кеба на празника на Видин  Laughing   имам и още клипчета но във вбокс дава да се качват само до 100мб  ooooh! 

# 26
Ами какво да ви кажа за себе си учих първо в 5-то училище после в Електрото...На 20 години съм набор-88,живеех 19 години в пъстренците първо при баба ми и дядо ми лека им пръст близо до расклона после в 33-ти блок,след като те починаха се върнахме с наще пак в къщата,а от 10 месеца съм в кв."Изгрев"на квартира,но сега ще се изнасяме и временно ще ходима в Николово (неговото село)....
Мойте села са Замфирово и Видлица  Wink
От 15-ти Май на сам си гледам малката принцеса Виктория която расте сякаш е на поливка  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 599
Добре дошли на всички нови  Hug  newsm51
И да пишете редовно.

# 28
  • Мнения: 3 313
Desitka20 много си ми позната  Laughing  виждала съм те  Sunglasses  и аз съм на 20 та сме се засичали и из квартала и из града  Simple Smile 

# 29
Незнам възможно е ти къде живееш нямаш ли някоя снимка???

Общи условия

Активация на акаунт