Второкласници ура!!/Набор 2000/

  • 21 616
  • 393
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 210
Ние цяло лято се опитвахме да пишем и преписваме и по мое мнение сътворихме нов български език......
Виж какво, остава ви само да успеете да го наложите и си решавате проблема  Wink С моя Марти можем да станем първите ви последователи, и той прави грешки Mr. Green Шегата си е шега, но мисля, че като започнат училище, дечицата ще си влязат в крак и ще се справят все по-успешно и по-успешно.

Remisteri, безценното на алианса ни е, че е в сградата на училището, в противен случай и на мен щеше да ми е доста трудничко... Миската имаше грижата да си събере дечицата от занималнята и после да ги върне, или те самички да си се върнат. Огромно улеснение е за нас, родителите!!!
О, и друго се сетих! Миналата година, когато се разкъсвах от колебания дали да го запиша или не, реших така: пускам го на алианс, но ако усетя, че му идва нанагорно - веднага го отписвам; говорих с преподавателката, която беше достатъчно любезна и коректна, даже се оказа, че и самата такса не е задължително да се плати на куп, а може на няколко вноски  Peace

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 612
След като месец и половина се бори да я запиша на английски се съгласих и платих 1-вата вноска. За сметка на това в училище няма да записва ЗИП английски, а български и математика, не харесва госпожата.

# 17
  • Мнения: 43
Успех на нашите второкласници  bouquet  Незнам за вас, обаче на нас нито ни се чете , нито ни се решават задачи, само с преписи и диктовки се съгласява и сяда да пише.Още е настроена ваканционно и е при баба си. Отностно дрехи - нищо не сме купили  ooooh!, но доста неща и в движение ще закупувам , поне така съм решила newsm78.
Незнам много се притеснявам , че доста ще ни е трудно сега във втори клас с това четене..... Crazy и смятане  Crazy, но силно се надявам , че ще влезем в крак .
 Успех на всички малчугани   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 18
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Вече взех молба за английския. В понеделник ще я подам. И при нас плащането ще е на вноски Peace Тя има голямо желание да ходи, пък и като я слушам и се отдава... Ще видим по-нататък Laughing А ще я води бабата. Уроците са от 13-13.30ч. и просто няма как аз да ходя Whistling

# 19
  • Мнения: 2 037
Вече взех молба за английския. В понеделник ще я подам. И при нас плащането ще е на вноски Peace Тя има голямо желание да ходи, пък и като я слушам и се отдава... Ще видим по-нататък Laughing А ще я води бабата. Уроците са от 13-13.30ч. и просто няма как аз да ходя Whistling

Защо само 30 минути?

Успех на всички второкласници! Моля ви, ако има някой набор от 73-то училище да се обади, може на ЛС.

# 20
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Исках да кажа, че започват или в 13 или в 13.30ч. Mr. Green А иначе ми казаха, че ще продължават 11/2 учебен час Peace

# 21
  • Мнения: 2 190
успех на на всички второкласници и от мене.

Приемате ли нови в темата?

За английския - аз смятам да я запиша, максимално близо до училището - има офис на Британика и ще отида в понеделник да го огледам.

За англисйкия:Имам приятелка, която хем е завършила начална педадогика, хем има школа по английски (за съжаление много далече от нас).
Според нея втори клас е идеалния период за започване на английски.

Преди първи клас е рано - каквото научат бързо го забравят. В първи клас повечето деца се стресират и с допълнително английски може да им е трудно.
Иначе при нея учат и деца на 4-5 години. Както тя казва - има търсене, има курсове.

# 22
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Успех на всички второкласници и на техните мами.Сутрин почват от 8 ,00ч до 12,10ч .СЛедобед от 13,30 ч до 17,10чЗакуската е след втория час  за да не ги блъскат по големите  през голямото междучастие.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 378
В повечето случаи (а може и във всички училища тук) втори клас започват като първата и втората смяна - в 7.30 и 13.30. Само първолаците са от по-късно сутрин.

# 24
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Колко  книги прочетохте през ваканцията.Ние само три и научихме до  шест таблицата за умножение. ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 312
Успех на всички второкласници
 Hug Hug

Поздравления за новата темичка Hug

# 26
  • Мнения: 22
Хайде и аз да кажа - наслука! Да са най-вече здрави!
Ваканцията беше истинска ваканция за нас... мързелуване и забавления основно.
Сега правя план-графиците за сезона  newsm78
Много ме тормози английския - трябва да го запиша допълнително, че чувствам, че не му е достатъчно в училище и не може да се отпусне да се забавлява в ученето на езика.
Проучвам езиковите школите - условия, цени... Мисля, че момента е точен за започване на дългосрочно учене в школа - наред със старта на учебната година в училище. Засега съм се спряла на Британика... Търся отзиви и коментари - и на качеството, и на цената.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета, а трябва ли преди старта на учебната година да водим децата при личният лекар за профилактичен преглед и разните му там измервания на тегло и килограми и да разполагаме с картон, в който да нанесе инфото; после този картон носим в училището? Миналата година си спомням, че правихме тази процедура, като трябваше да са нанесени и ваксините.
Една приятелка твърди, че всяка година правят тази процедура и тя гледа да я свърши преди 15-ти, за да избегне блъсканицата пред лекарските кабинети.

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 612
Нашето Джи Пи каза, че по наредба срокът за подаване на данните е до края на годината и можем да отидем на преглед, когато ни е удобно.  А данните се подават директно от лекарката на медицинското лице в училище.

# 29
  • Мнения: 367
Здравейте и от мен!Бих желала да се включа и аз в темичката ви.Ще я следя с интерес.

Общи условия

Активация на акаунт