Най-възрастният или черният?

  • 3 868
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Явил се Обама пред Св.Петър и му казал - Петре, пусни ме в Рая, аз съм ПОДУС (президент оф дъ унайтед стейтс)! А Св. Петър се зачудил - негър, президент на САЩ, кога се случи това?? Обама му отговорил: Има-няма 10 минути..

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ме интересува Hug

# 62
  • Мнения: 3 268
Дреме ми за хАмерика, точно колкото на нея за БГ.
Е да,ама нали се сещаш,че американците може и да не са чували за нас,но ние няма как да не се интересуваме кой ще е на върха на света.Ние сме част от този свят,т.е подвластни сме на Америка по един или друг начин.

# 63
  • Мнения: 674
Дреме ми за хАмерика, точно колкото на нея за БГ.
Е да,ама нали се сещаш,че американците може и да не са чували за нас,но ние няма как да не се интересуваме кой ще е на върха на света.Ние сме част от този свят,т.е подвластни сме на Америка по един или друг начин.
Май САЩ вече не са такъв фактор влака май в момента го карат Русия и Китай!!! Grinning Grinning  Grinning

# 64
  • Мнения: 592
За Обама - не от симпатии, а поне да има пробив в бялото президентство - явно за жените ще се чака още, пък ние обвиняваме турците....

# 65
  • Мнения: 4 585
Май САЩ вече не са такъв фактор влака май в момента го карат Русия и Китай!!! Grinning Grinning  Grinning
Което ще рече, че за пореден път се мазним на не когото трябва.
И учим инглиш наакерне.

# 66
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Вълкът    bouquet страхотно прозрение. Каквото и да става, ние все сме пре***ни.

Не че ми пука кой знае колко, но по-добре е да е Обама, отколкото религиозният фанатик. Иначе може да го отнесе целият свят.

# 67
  • Мнения: 3 268
Дреме ми за хАмерика, точно колкото на нея за БГ.
Е да,ама нали се сещаш,че американците може и да не са чували за нас,но ние няма как да не се интересуваме кой ще е на върха на света.Ние сме част от този свят,т.е подвластни сме на Америка по един или друг начин.
Май САЩ вече не са такъв фактор влака май в момента го карат Русия и Китай!!! Grinning Grinning  Grinning
Това ще е още само една година.После ,като дойде бате Бойко на власт,пак ще гушнем старата Америка.

# 68
  • Мнения: 1 959
Писна ми от войните им, от намесите им, от интересите им. Искам свеж полъх в стил "Кенеди", човек, който прави мостове със света, а не ги гори. Искам нов "Берлинчанин".  Имам романтична представа за това какво е един президент демократ. Свързвам го с полъх на
положителна мирна промяна за хората и  т.н.

С риск да убия всичко детско в теб, но образът, който си си изградила за Кенеди,
образ, натрапван с десетилетия, е напълно погрешен.
Ще ти спомена само Карибската криза (във външно-политически план) и
подчиняването на политиката, чрез финансирането с мръсни пари, във вътрешно.

По темата - още по времето на Рейгън, лобитата превзеха Белия дом.
По отношение на външната политика, няма значение дали ще е демократ,
дали ще е републиканец. Войните няма да спрат.
Засега МакКейн води. Мисля, че ще спечели.
Личното ми мнение-не харесвам вицето му. Но пък точно тя му вдигна рейтинга.
Обама пък съвсем не ми е по вкуса. Краен популист.

# 69
  • Мнения: 78
Що си мислите, че тоя въпрос зависи от някакви си избори? На кой там му пука какво гласува народа?

Всичко е предрешено отдавна, президент ще е този, който е по-удобен за истинската власт в света.

Спомнете си изборите, когато опоненти бяха Буш и Ал Гор. Ал Гор спечели изборите във Флорида, от който щат накрая зависеше всичко. Ал Гор водеше там до края. В един момент обаче Фокс излъчиха брейкинг нюз че видиш ли пет гласа във Флорида изведнъж Хоп! ей така обърнали нещата, и Я! Буш президент.

Знаеше се, че Ал Гор се интересува от глобалното затопляне и други такива проблеми, и реалната световна власт сметна, че ще им пречи да си продават петролчето и другите лайна. Отделно освен това Гор се беше обявил против техния най-голям източник на доходи - войната.

Буш явно е обещал военни действия по целия свят, от което хората зад завесата имат най-голям приход. Съответно - Буш "победи"

# 70
  • Мнения: 184
Имаше един виц, че в Русия се знае кой ще е следващият президент два месеца преди изборите, а в САЩ не се знае два месеца след изборите.

Общи условия

Активация на акаунт