Дали това е тапата?

  • 1 749
  • 21
  •   1
Отговори
  • Стара Загора/Сливен
  • Мнения: 75
 Здравейте сутринта ходих до тоалетната и видях по бельото си слузесто течение с розово- белезникав цвят и с малко кафеникави нишки което като количество беше малко.Това ще ми е второ раждане при първото ми раждане водите ми изтекоха , така че  не видях никаква тапа нямах нито контракции всичко стана толкова бързо сложиха ме на системи и след 3 часа родих . Та  въпроса ми е дали това е така наречената тапа и доста ли трябва  да е като количество  защото при мен беше малко, а в момента нямам нищо по бельото?Благодаря ви предварително! Confused

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 525
Ами да това е въпросната тапа,така че скоро ще гушкаш бебе Simple Smile

# 2
  • Мнения: 9 776
Незнам дали е тапата, но при всички случаи раждането наближава. Пожелавам ти всичко да приключи бързо и леко и скоро очакваме най-хубавата новина Hug!

# 3
  • Мнения: 298
Предполагам,че е тапата да. Леко раждане и здраво и силно бебче.
Не ни забравяй ще чакаме добрата новина.

# 4
  • Мнения: 1 900
Може би да. За да си по спокойна може да се чуеш с наблюдаващия те гинеколог.
Леко раждане и здраво бебе. Peace

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ДАMr. Green  Леко раждане и здраво бебче   Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 4 490
И на мен ми звучи като да е тапата. Успех, леко раждане и да се пУФалиш после!  Mr. Green   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 111
Да,това е тапата.На мен ми падна в 3.00 часа през нощта и в 23.00 вечерта вече си гушках бебчето.
Леко раждане  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
Това е, но тапата не винаги пада на веднъж, моята падаше няколко дни така по-малко-малко....ощо взето се води, че като падне до седмица би трябвало да родиш....

# 9
  • Мнения: 583
Точно това е. Успех!

# 10
  • Мнения: 701
Тапа е!Наблюдвай от време на време положението!Има случаи,в които раждането започва след наколко дни,а може и след няколко часа.При мен от първото зацапване до гушкането на Жладо минаха около 12 часа!
Леко раждане и хубаво и здраво бебче!

# 11
  • Мнения: 541
Това е, но тапата не винаги пада на веднъж, моята падаше няколко дни така по-малко-малко....ощо взето се води, че като падне до седмица би трябвало да родиш....
И при мен беше така. Два дни преди да се роди мъника започна точно като твоето зацапване. Обади се на гинеколога ти.
Леко раждане Grinning

# 12
  • Мнения: 2 960
Може би да. За да си по спокойна може да се чуеш с наблюдаващия те гинеколог.
Леко раждане и здраво бебе. Peace
стискаме палци всичко да мине без проблеми Praynig

# 13
  • Мнения: 1 763
Тапата е. На мен ми пада два дена, родих десет дена по-късно.

# 14
  • Мнения: 191
И при мен беше така, преди да започне самото раждане. Всъщност това е началото на твоето  Simple Smile Все пак се консултирай с доктор, за да ти даде неонходимите насоки, като напр. да не се прази секс, заради опасността от инфекции. Пожелавам ти леко раждане и живо и здраво бебече!

 Hug   Peace

Общи условия

Активация на акаунт