Vessel Due F

  • 4 986
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте !

Знае ли някой от къде може да се намери Vessel Due F ?

# 1
  • Мнения: 7 718
Във всяка по-голяма аптека можеш да си поръчаш да ти доставят.

# 2
  • Мнения: 94
Лали,
не се внася в България. Ако знаеш име или телефон на аптека, в която мога да си го поръчам ми пиши !!!
Почти обърнах Пловдив и София никъде го няма. Говорих и с вносител, казаха ми, че не го внасят. Всички аптеки провериха по складовете, с които работят и им отказаха доставка.
Така, че ако настина знаеш конкретно къде мога да го намеря ще съм ти много благодарна да ми пишеш.
Може все пак някъде да го има ?

# 3
# 4
  • Мнения: 12
здравейте, аз съм фармацевт от Хасково и мога да ти кажа със сигурност, че тук има vessel due.ако не си го открила мога да ти дам информация за аптеката където го има

# 5
  • Мнения: 94
Здравей!
ще съм ти благодарна да ми напишеш в коя аптека го има.
Имам приятели в Хасково, които ще ми го вземат.

В момента го търся в Унгария, Гърция и Германия.
До един два дни ще разбера дали в Унгария са го намерили.
Там поне фигурира по сайтовете.

Благодаря ти предварително !

# 6
  • Мнения: 94
Здравейте !

eemmaa Благодаря!

Намерих го единствено в Хасково както ти ми каза и вече взех наличната опаковка. От аптеката казаха, че ще опитат да доствят още една, но ще разбера в понеделник дали са успяли да намерят.

В Унгария и Германия го няма.
Може би единственият сигурен начин за доставка е Италия, но...

Доставчика, който Лали ми прати е прекратил договора с фирмата производител и въобще няма да го внася повече.
Незнам обаче дали съществува и друг доставчик.




# 7
  • Мнения: 12
не бях в града и затова ти пиша сега.има го все още в наличност 1 опаковка в аптека Живакова на автогарата

# 8
  • Мнения: 94
Благодаря ти !

Освен там да го запазя ако се съгласят на такъв вариант. Защото ми обещаха от фирмата производител да ми пратят две опаковки (колкото всъщност ще ми трябват ако всичко е наред). Още обаче не съм ги получила.
Сега просто изчаквам. Но ако там нещата се издънят нямам друг вариант и безкрайно ще съжалявам,  ако изпусна тази опаковка.

Още веднъж ти благодаря !
 

# 9
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен.

Аз също търся по спешност Vessel Due F немога да намеря никъде и от месец съм го спряла търсих навсякъде,но ми казаха,че няма вече внос.

Моля ако има някой информация къде може да се намери да пише  baby_neutral

# 10
  • Мнения: 694
Лилисим наистина ли го няма в Германия и на мен ми го изписаха, и се надявах там да го има  CloseТи в кой град провери в Германия?А някакъв заместител няма ли това лекарство? Tired

# 11
  • Мнения: 94
Няма го в Германия, не се внася там. Аз не знам в кои град живее братовчетка на мъжа ми, но тя е помолила да и проверят по каталозите и са и казали,че го има мисля в Чехия (вече не съм много сигурна) но не могат да и го достявят. Не пречи да го потърсиш и ти.
В Унгария също няма внос. Макар, че там е разрешено и до скоро се е продавало. Дори фигурира по сайтовете им.
Чакам една колежка да каже дали в Гърция се намира, но до сега не се е обадила, че го е намерила. Там е от две седмици.

Може би най-вероятният начин е Италия, но аз там нямам лични познати. Опитвам чрез една приятелка на моя приятелка.....дълга и широка...но и тя не се е обадила още дали го продават в аптеките. Може би жената няма време...ще попитам утре и ще пиша.

От агенцията (или нещо друго) по лекарствените средства ми казаха, че Софарма трейдинг го е внасяло за последно на таблетки, но там е като в буре без дъно. Имам чуството, че никой не знае какво правят, какво продават и т.н.  Дадоха ми няколко телефона, на които звънях и не можах да намеря човек, който да ми каже внасят ли го не го ли внасят и т.н....

Ако някой има нерви да се занимае с тях и разбере нещо по-подробно няма да е лошо.
Телефони намерих от тяхната страница.

Вносителят, които е написан от Лали по нагоре във форума е категоричен, че този продукт вече не го интересува и няма намерение да го внася повече. Прекратил е договора с фирмата производител.

Заместител, който Д-р Тодорова ми препоръчва е фраксипарин 0.3 през ден.
От познат кардиолог разбрах, че има и други заместители, но мисля, че те не се препоръчват при бременни. Просто го накарах да ми ги напише и след това проверих в интернет листовките им.

# 12
  • Мнения: 12
все още има една опаковка в аптека Живакова на автогарата

# 13
  • Мнения: 94
eemmaa Благодаря ти още веднъж.
Взех и опаковката от аптеката на Жвакова на автогарата.
Просто нямам нерви да чакам фирмата евентуално да ми ги прати. Минаха повече от 10 дни от както обещаха и нищо !

Между другото Vessel due F мисля, че вече не се произвежда името е сменено на Vessel без due F . Съдържанието до колкото разбирам е същото.
Най-добре е обаче, да се пита лекар дали са напълно индентични и дали може вместо Vessel due F да се пие Vessel.

Това го научих от познати в Италия, които бях помолила да търсят лекарството.
Има го публикувано в италианските сайтове.
Ако някой знае италиански можа да сравни описанията на двете лекарства и да каже.
Аз ако всичко е наред ще се видя с Д-р Тодорова на 02.10 и ще я питам знае ли нещо по въпроса.


# 14
  • Мнения: 694
Моля те Лилисим питай Тодорова ,може да има заместител и в Германия да го потърсим ,ако го няма ще караме на фраксипарин Sadняма начин

Общи условия

Активация на акаунт