PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 516
  • 969
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да това  с убиването на детето и на мен ми е малко странно, и се надявам все пак да има някаква логика.
Инък серията горе- долу ми хареса, макар да има доста безмислици в миналият а и в този сезон...ще видим.
Сара и Майкъл ме дразнят яко ама какво да се прави, този сериал някакси не му пасва любовна история.
Това дали е последен сезон... newsm78

# 151
  • София
  • Мнения: 5 828
Относно издънките в епизод 3-как така влезе Бъроуз в сградата и достигна до Майкъл и хакерчето без карта за достъп???и мачото с един удър разби стъклото Party

Най-вероятно всички врати са отворени заради противопожарната аларма  Peace

# 152
  • София
  • Мнения: 44 019
именно - представяш ли си да раздават на пожарната карти за достъп????

# 153
  • София
  • Мнения: 1 635
Относно издънките в епизод 3-как така влезе Бъроуз в сградата и достигна до Майкъл и хакерчето без карта за достъп???и мачото с един удър разби стъклото Party

Най-вероятно всички врати са отворени заради противопожарната аларма  Peace

Така си е,
само дето Майкъл забрави да му каже къде се намира сървъра по телефона, а той веднага го намери Simple Smile

# 154
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
не мога да разбера що не се наслаждавате на филмчето ами сте тръгнали да се взирате във всеки детайл и после да пишете тук,тая издънка оная издънка,мен не ме интересуват тея работи,гледам и се кефя......на линк и махоун Heart Eyes

# 155
  • София
  • Мнения: 5 828
Чешем си езиците/клавиатурите до другата серия  Grinning






Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 15:20 от Amidala

# 156
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
аха  ooooh!вярно,то цяла седмица иначе кво да правим.

# 157
  • Мнения: 727
коментираме си Simple Smile
аз обичам ...а и така много незабелязани от мен неща се разкриват благодарение на вас Simple Smile

# 158
  • София
  • Мнения: 1 635
не мога да разбера що не се наслаждавате на филмчето ами сте тръгнали да се взирате във всеки детайл и после да пишете тук,тая издънка оная издънка,мен не ме интересуват тея работи,гледам и се кефя......на линк и махоун Heart Eyes

Щото е петък и не ни се бачка...

Иначе все пак очаквам малко повече от филма, не е бразилска сапунка, за да се дънят така.
А и не гледам заради някой актьор. Просто сериала ме грабна в началото, както и Лост...уви и двата не са това, което бяха.

# 159
  • Мнения: 41
Аз пак да попитам нали уж бяха две серии едната в понеделник и във вторник другата  Thinking
Пък сега само една,може и аз нещо да съм пропуснала.
Споделете моля  Praynig

# 160
  • София
  • Мнения: 44 019
Неее, първите две серии от сезона излязаха заедно - в понеделник (превода излезе в 2 поредни дни може би от там се бъркаш)
от там насетне - по 1 всеки понеделник...

и стискаме палци, да не ни натресат още някоя н-месечна почивка Wink

# 161
  • Мнения: 776
и стискаме палци, да не ни натресат още някоя н-месечна почивка Wink

Само това остава ooooh!

# 162
  • Мнения: 1 775
Е, зимна пауза винаги има, няма начин.

# 163
  • София
  • Мнения: 44 019
Да, имах пред вид да няма някоя извънредна стачка като миналата година...а че няма да се размине без хич - ясна работата Simple Smile))

# 164
  • Мнения: 2 085
...........и мачото с един удър разби стъклото Party........
а, де?!?!? newsm78 нали и Майкъл се пробва преди това със стола... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт