PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 537
  • 969
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 419
Някой може ли да изпрати субтитри-или не са излязли още?

Още никой не ги е превел Sad
Не знам какво става, чета коментари в замунда и арена, стават скандали и може би това е причината никой да не си прави труда да ги пусне.

# 196
  • Мнения: 395
  jumpuu  jumpuu  jumpuu   Бг субтитри   jumpuu  jumpuu  jumpuu 

# 197
  • Мнения: 2 111
Все още няма субтитри,в замундата  пише,че са се ядосали тези,които превеждат и няма да ги пуснат,а тези,които ги има били преведени пълни глупости.

# 198
  • София
  • Мнения: 44 095
Мда, тез субс за нищо не стават Simple Smile))

# 199
  • tardis
  • Мнения: 329
Да, тия сегашните субтитри ... по-добре без тях, ужасни са. ooooh!
 Ще чакам нормални или направо ще се пробвам с английските. Ако пуснат истински субове, свиркайте  Simple Smile

# 200
  • Мнения: 1 233
Така като гледам какво се случва в коментарите на Замунда-та субове май ще има чак утре. Shocked

# 201
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ох Rolling Eyesще се побъркам по този сериал ooooh!

# 202
  • Мнения: 264
Яко се е заформило скандалчето в Замундата за тия субтитри bash

# 203
  • Мнения: 14
Яко се е заформило скандалчето в Замундата за тия субтитри bash

да не спорят за авторските права   rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo

# 204
  • Мнения: 1 233
Не, изнервили се нещо преводачите, защото много им давали зор. Субтитрите били готови, но са се заинатили и не искат да ги пускат. Tired

# 205
  • Варна
  • Мнения: 478
Май ще трябва да почакаме до утре за субтитри-тия в Замунда стигнаха до 1000 коментара,но се инатят и не дават субовете.

# 206
  • Мнения: 99
http://arena-online-games.com/PrisonBreak-4x04-EaglesandAngels.7 … .DIMENSION.en.srt

момичета поне на този етап това намерих.мисля ,че са добри ,но все още не съм гледала филма с тях.пробвайте ги. enjoy Peace

# 207
  • Мнения: 4
 #Cussing out искам субтитриии...

# 208
  • Мнения: 2 111
 В тази замунда ще се избият,ако продължават така не знам дали и утре ще пуснат субтитрите.Много ме е яд,бях се настроила днес да гледам серията. Close

# 209
  • Мнения: 14
субтитрите на @shiatzu изглеждат синхронизирани и може би ще свършат работа. превода е малко зле но нищо  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт