PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 518
  • 969
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 776
Аз, предварително се извинявам, ако се оказвам в ролята на лошия вестител Blush, но според някои коментари следващата серия е на 03.11, т.е. след 2 седмици, въпреки инфо-то в  imdb.com, че е на 27.10 Confused Ако е така -  Cry Cry Cry

# 421
  • Мнения: 9 074
Ако не е нова, тогава защо биха я качили Thinking
Някой дръпна ли я вече, да каже дали е нова?
Аз пак имам проблеми с арена, а в замунда не мога да се регистрирам, та затова питам.

# 422
  • Мнения: 776
Ако не е нова, тогава защо биха я качили Thinking
Някой дръпна ли я вече, да каже дали е нова?
Аз пак имам проблеми с арена, а в замунда не мога да се регистрирам, та затова питам.
Не, тази сега си е нова серия, аз имам предвид Mr. Green следващия епизод след този Peace

# 423
  • Мнения: 9 074
А, ясно, не съм разбрала Blush

Все пак 2 седмици пауза е по-добре от половин година Crazy

# 424
  • Мнения: 2 746
Не, тази сега си е нова серия, аз имам предвид Mr. Green следващия епизод след този Peace/quote]

Ох, добре, че тъкмо се точа за довечера.... Mr. Green

# 425
  • Мнения: 419
Даже има вече и субтитри на български език. Simple SmileSimple Smile

# 426
# 427
# 428
  • Canada
  • Мнения: 277
МНого яка серийка, най-после малко раздвижване...

# 429
  • Мнения: 3 034
МНого яка серийка, най-после малко раздвижване...

така ли? на мен ми става все по-скучно... Confused

# 430
Да се запиша и аз при феновете на Prison Break. Това е единствения сериял който не ми е омръзнал след 2-ря сезон.  Simple Smile

# 431
  • Мнения: 1 247
много добра серийка Peace

# 432
  • Мнения: 31 111
Хубава серия. Тази Гретчен обаче как ме дразни. Не мога да я понасям.

# 433
  • Мнения: 2 149
Браво Сара,твърда се оказа.Все си я представях нежна,миловидна,беззащитна Laughing

# 434
  • Мнения: 2 746
Според мен Гретчен и Т-Бег ще се присъединят към наш`те хора.

Ха, видяхте ли, познах! не знам колко серии има до края на сезона, но определено обещават да са динамични и напрегнати!
Много ми хареса, когато Махоун докопа негрото! Мале, мале, к`во го чака, бедна му е фантазията, Махоун жив ще го одере!
Само на мен ли така ми се струва, но Майкъл ми се вижда напълнял в сравнение с предишните серии... newsm78  Както и да е пак си е симпатяга.
Чакаме следващата серия.

Общи условия

Активация на акаунт