PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 534
  • 969
  •   1
Отговори
# 435
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
и аз точно щях да пиша,че майкъл ми се вижда напълнял,хубава серия

# 436
  • Мнения: 776
И на мен ми хареса серията Peace Гретчен какво ли имаше предвид като каза, че Сцила не е просто "черното тефтерче" на Компанията? Thinking Сигурно е част от нещо по-голямо, до което пак ще трябва да се докопат наш'те хора Laughing

# 437
  • Мнения: 1 992
Майкъл е с бузи, коментирахме по-рано, май.
Накрая ми стана кофти за китайчето, колкото и противен да ми беше.

# 438
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И на мен ми дожаля за китайчето, стана ми мъчно и за Сара. Първо трябваше да се примири и да работи заедно с онзи, как му беше името, който я измъчва и после се обърна против президентката и мина на тяхна страна, а сега и и с Гретчен. Като свърши всичко със сигурност ще има нужда от психиатър Sad
Майкъл такъв надебелял не ми харесва, въобще не е секси, но Сукрето-ммммммммм Heart Eyes, направо ще го изям Crazy.............

# 439
  • Мнения: 776
...но Сукрето-ммммммммм Heart Eyes, направо ще го изям Crazy.............[/b]

Aаа, не, ще се сдърпаме Mr. Green Не го давам Crazy  bouquet

# 440
  • Мнения: 419
Беше отдавна, когато на мен за пръв път ми направи впечатление че Майкъл е надуднял и ви споделих, ама сега май е даже повече, на мен също не ми харесва такъв Sad
Серията беше ок.

# 441
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
...но Сукрето-ммммммммм Heart Eyes, направо ще го изям Crazy.............[/b]

Aаа, не, ще се сдърпаме Mr. Green Не го давам Crazy  bouquet

Я излез да се разберем по женски Mr. Green

# 442
  • Мнения: 3 591
Не ви е срам, 'начи, на болен човек така да се натискате  Joy

И  мен нещо не ме впечатли много серийката...някак си много предвидима беше

може би защото я гледах след новия стaргейт  newsm78

# 443
Добра серия, хареса ми. Като простреляха Сукре изтръпнах, но мина добре, ще му се радваме още. Grinning
Ех този Майкъл вярно напълнял, ама пак си е готин. На мен ми харесват най-много очите му, затова май не бях забелязала до сега, че е напълнял. Simple Smile

# 444
  • Мнения: 9 092
Майкъл наистина е налял доста, ама в крайна сметка - и двеста кила да стане, точно него няма да махнат от сериала, така че може да си позволи тази екстра Laughing
Хареса ми серийката, макар че за онзи дребосък ми стана много мъчно - през цялото време го плюх и се надявах Линк да му хвърли един тупаник, ама чак да го застрелят така ужасно не очаквах...въобще, много мелодраматично свърши серията Cry
Сега ми е интересно какво ще мислят за измъкване на картата от Генерала...

# 445
  • Мнения: 727
Ами и аз съм на това мнение много нашишкавял е де...непростомо,а и нещо във веждите не ме кефи,леко плешивки ми се видяха Mr. Green,както и да е ,много зле го изигра Сарита това че Гретчен е вече в играта,а и с Майкъл са егати....двойката,както каза китайчето,защо не се метнете в някой хотел ами ми се правите тука... Laughing
Тъпичко го застреляха и оставиха генийчето,ама дефакто той не им е нужен вече...
Какво ли ще правят с негрото?????????особено Алекс направо ще го посини....

На зле вървят нещата за съжаление,ако не покажат малко плът и секс и екшън.....няма да го бива занапред сериала  Mr. Green Mr. Green

# 446
ами както всеки сериал с повече сезони, сериите започват да по избледняват. Интересен ми е филма, харесва ми гледам го, но както ме беше зарибил от начало, просто сега е много по трудно, освен това толкова се отдаличават от началната идея... Незнам лично за мен поне този сезон за сега е малко .... абе не ме кефи на макс.
А за Майкал не бях се замислила от какво, но някакси наистина не е същия като  в началото, а то какво било от килограмките, ми де да знам, май преди ме кефише повече..
А Сукрето е супер сладък...

# 447
  • Мнения: 3 591
СПОООЙЛЕРот сценаристите , за целия филм, не само за серията, предупредени сте  Mr. Green


За фенките на Майки - почвайте да ревете - ще се влошава със всяка серия, докато стане много зле на последната... За капак на всичко сезона ще завърши познайте как! Селф Shocked  и Гретчен ще изиграят наш'те хора и духнат със Сцила,докато   Майки попада в ръцете на компанията,  вече в много лошо физическо състояние .... Компанията ще каже, че може и да му спасят живота, ако Линк им свърши "една услуга" .... Завършек, точно в стил "призън брейк"  Mr. Green

# 448
Мм да този сезон наистина доста се разминава със сюжета на предишните, но пък е по добър от 3-тя, по динамичен е. Аз смятам че с 4-я сезон вече трябва да приключи серияла. Иначе ще стане като с Lost, ще e се разводни и няма да има вече такъв зрителски интерес.
 

# 449
  • Мнения: 11 747
Накрая да не се окаже, че Сцила и Компанията са виновни за световната финансова криза

Общи условия

Активация на акаунт