PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 532
  • 969
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 111
Може би Сцила е някакво оръжие за масово унищожение,скрито в морето.Някаква ракета,бомба.. newsm78

# 481
  • Мнения: 280
вярно че Генерала беше с докторска престилка newsm78
Нали намериха една папка в последния епизод на 3 сезон,с нея какво стана?

# 482
  • Мнения: 14
Ей ви, мили мами Laughing, нещо което може и да е 9та серия ( не съм го гледал още) . Няма и субтитри , разбира се :
http://thepiratebay.org/torrent/4471969/Prison.Break.S04E09.HDTV-.XviD-0TV


съжалявам, оказа се фейк  Cry

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 22:30 от qwerty1234

# 483
  • Мнения: 6 441
Приемате ли нов фен във вашите редици?
Зарибих се от новите серии по НТВ(нали са 3 сезон?) и в момента си тегля 1 от арената. Grinning
Вие кой обсъждате?4 ли?

Сукре ми е любимец Heart Eyes

# 484
  • София
  • Мнения: 6 011
Пате, добре дошла!
Обсъждаме 4-ти сезон тук /вече има излезнали 8 епизода/, нямам представа кой дават в момента по НТВ.

# 485
  • Мнения: 31
Здравеите и от мен- още един фен!Аз още не съм почнала да гледам 4 ти сезон но ще ви настигна скоро!Как го намирате по-добър ли е от предния! newsm10

# 486
  • Мнения: 2 746
Как го намирате по-добър ли е от предния! newsm10


ДА!

# 487
  • tardis
  • Мнения: 329
А  аз останах с впечатлението, че да "задействат" Сцила  ще значи да повторят онова, което направиха в Лаос, но в много по-голям мащаб (световен, например) и шестте карти съдържат именно информация за всички етапи от въпросната операция, с кодово название "Сцила" (препратката към митическото чудовище е ясна). Водата може да е просто символ и не е задължително да се възприема буквално, могат да залеят с фалшиви пари много парични пазари, например...

# 488
  • Мнения: 92
Свалих и 8те серии и чакам с нетърпение да приспя децата да ги гледаме Mr. Green,но нещо не ми се получава newsm78
Ако някой разбира може ли да ми обясни как ,след като съм свалила субтитлите (например на 1ви епизод) да ги кача в филма.С  БС ПЛЕЪР го гледам и с десен клик на мишката като натсина качване и ок ,не се получава,не ми излизат newsm78
Дайте съвети ,моля ви Hug

# 489
  • Мнения: 1 101
И аз съм с БС плеър но никога не ги ка4вам
просто трябва да са с  съ6тото име като серията + .sub и да са в една папка с серията..
Това е...успех

# 490
това е най-страхотния филм на света   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 491
  • Мнения: 92
И аз съм с БС плеър но никога не ги ка4вам
просто трябва да са с  същото име като серията + .sub и да са в една папка с серията..
Това е...успех
Да,разбрах че формата  трябва да е същия,но не намирам за всички епизоди.Само за  4ти паснаха и тях ги взех от едно момиче което ги беше качило тук от арена геймс.
prison.break.401.hdtv-lol.avi-това успях да сваля само от Замунда,другия формат не ставаше.Някой има ли сайт с този формат  за субтитри

# 492
  • Мнения: 1 101
А ти от къде ги тегли6. Thinking
Ако е от замундата старите серии ве4е си имат субтитри заедно с торента..
Погледни назад в темата където са пускани линкове с дадената серия..там има и субтитри...
Но дори и субтитрите които сваля6 да не са с съ6тите окон4ания като филма....достатъ4но е да копира6 името на филма и след това да пейстне6 съ6тото и на субтитрите + .sub
 Peace

а ина4е аз свалям  понякога от тук

Ако се затруднява6 може и на ли4ни....6те ти обясня Hug

# 493
  • Мнения: 3 591
За субтитрите - за да ти паснат трябва да изтеглиш същия "модел" като филма който си дръпнала. Виж името на филма - обикновенно има едно MiNT или LOL , DIAMOND ...това е начина по който са го рипнали/т.е. направили от ТВ на файл за компютъра/
Субовете трябва да са същия вид. После си ги качваш, или ги прекръстваш на "името на филма".sub и работят.
Друг сайт за бг субтитри е http://DMCA-removal-from-Google.
На него като позиционираш мишката на файла който искаш да сваляш и ти изписва доп. инфо за кой релийз /т.е. "модел"/ филм са - LOL, HDTV  i t.n.

# 494
  • Мнения: 6 441
Стигнах до средата на първи сезон и нямам търпение да ги изгледам.Ако имах времето бих висяла пред компа 24 часа Crazy
А тази нощ ги сънувах даже Crazy

Общи условия

Активация на акаунт