PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 536
  • 969
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 496

Калака, благодаря ти! Т.е. всички са заловени, освен Майкъл и Махоун?! Майкъл не целеше ли измъкването на рибаря на вс.цена, защо е допуснал да го хванат?


В тунела останаха  Майкъл, Уистлър, Махоун и баскетболистчето. Лечеро, Белик и Ти-Бег изпълзяха първи.

# 541
  • Мнения: 2 111
Коя ли е другата му дъщеря?
сигурно е от другата,лиса ли се казваше newsm78онази където беше при него когато гретчен влезе Rolling Eyes
И аз така си помислих,но тя нали е жена на турския посланик-най-вероятно ако има дете е от генерала,а не от мъжа й newsm78

# 542
  • Мнения: 4 496
Да не би Гретчен да е родила близначки и едната да е при Генерала? Thinking

# 543
  • Мнения: 2 908
Не ми се струва логично да роди две и да даде едното на сестра си,за да не знае кои са родителите му,а другото да е при генерала-каква е логиката да крие от едното кои са родителите му?Явно за да не страда детето,пък другото да е при гадният си баща и да расте при него-не вярвам-Гретчен е хитра,знае какво прави.Освен това тя не попита за друго дете-само той пита как е Еми...
Според мен Уаят(черният) е мъртъв-с този камък и с тези белезници на ръцете,не вярвам да се измъкне,преди да се удави,освен ако не е Дейвид Копърфийлд Laughing

# 544
  • Мнения: 6 441
Изпуснах края на снощната серия по Нова тв, от момента, в който Гретчен, София и Линк отидоха дружно на посещение в затвора, някой може ли да ми го разкаже накратко?
Благодаря.

Дани,заваля дъжд и решиха,че ще бягат при зори.
Лечеро,Т-Бег и Белик излязоха първи,защото решиха,че 30 сек няма да са достатъчни за всички да избягат и го хванаха.Простреляха Лечеро и Белик яде бой.Майкъл,Уилсън,баскетболистчето и Махоун тръгнаха след като заловените отидоха да показват тунела,от който са тръгнали(Белик каза,че ще го покаже),но докато стигнаха дружинката се беше измъкнала под колите и вече избягала.Линк ги чакаше.Отидоха на плажа и от там с плавници до една шамандура,на която трябваше да ги чака Сукре.Него обаче го заловиха за някаква глоба(полицаите в затвора,от които бягаха) и не успя да отиде.Бащата на баскетболистчето обаче видя,че лодката,с която трябвало да замине Сукре я няма и той тръгна да ги вземе(чул юго-запад и тръгнал натам).
Междувременно Уилсън си изпусна книжката с координатите и Т-Бег я взе.Тъкмо освобождаваха Сукре,Т-Бег го видя и каза,че той знае всичко.Заловиха го и разбраха,че е Фернадо Сукре,а на Хорхе незнам си какъв.
Като стигнаха до брега,бащата и баскетболистчето си тръгнаха,а Майкъл,Линк,Махоун и Уилсън заминаха с др кола.Гретчен им се обади,Линк излъга къде са,тя разбра по един хронометър(беше сложила вътре някакво проследяващо устройство).Гонка с 2 коли на лошите( Mr. Green) и джипа на нашите.Нашите спряха,скриха се в една къща и стрелба,докато София не влезе и не видя,че са пуснали един касетофон да си стреля,а те са се измъкнали от задния вход.
После отидоха в един склад.Линк заплаши,че ще убие Махоун,защото е убил баща му,а през това време Уилсън се измъкна.Всъщност в този склад уреди среща и на София.
Ами май това беше горе долу.Дано да съм ти била полезна и не съм изпуснала нещо важно.

# 545
  • Мнения: 6 441
Mомичета,епизодите от 3 сезон само 13 ли са? newsm78

# 546
  • Мнения: 4 496
Да, 13 са.

# 547
  • Мнения: 92
Кога беше новата серия newsm78
Мислих си че е днес,или съм се  заблудила newsm78ftp://

# 548
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Кога беше новата серия newsm78
Мислих си че е днес,или съм се  заблудила newsm78ftp://

Днес е, но при нас ще дойде утре сутрин Peace

# 549
  • Мнения: 280
днес излиза да Peace
утре сигурно ще я има в замундата Peace

# 550
  • Мнения: 2 111
Нямам търпение за новата серия,но май ще е  последна за този сезон Confused

# 551
  • София
  • Мнения: 44 095
Защо???
може за тази година...надали за сезон...

# 552
  • Мнения: 2 111
Четвърти сезон е с 10 серии доколкото си спомням.

# 553
# 554

Общи условия

Активация на акаунт