PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 540
  • 969
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 6 441
Ще ми се изчака чакалото до март  Confused
И на мен. Confused

А снимката на Сукре не ми се отваря. Sad

# 811
  • Мнения: 776
Март месец #Crazy, какви са тези лоши новини на връх Нова година Crossing Arms, аз ще забравя за какво иде реч до тогава Naughty ooooh!
В коя сцена Сара беше с груби обувки? Blush Аз, уж гледах Фнимателно Mr. Green, пък никъде не видях Whistling Даже в сцената, когато я отвлякоха, беше с токчете, що годе сносна блузка и колие някакво, май Crazy И пак ми направи впечатление колко хубава кожа Heart Eyes има актрисата Flutter Peace

# 812
  • Мнения: 2 068
вчера гледах една серия от 1 сезон по FoxCrime oт 22ч.
не знаех че го дават

на мен блузата на Сара не ми хареса  Rolling Eyes

# 813
  • Мнения: 18
И аз днес цял ден проверявам в торентите за нова серия  smile3511

# 814
  • Мнения: 19 296


ако някой може да го преведе  newsm78


Да, мамо, добре съм.У. Милър има извънредно загрижена майка. Той разказва: "Когато снимам сцена с каскади, трябва преди това да се обадя вкъщи.Ако това не се случи, Мама звъни нонстоп и мрънка колко много съм я изплашил."

# 815
  • Мнения: 4 717
за блузата и кожата на тая Сара ще си замълча, но немога да не се възмутя от хипарското чанте дето премята на рамо винаги като тръгне на мисия Sick Sick Sick
на мен лично тая актриса ми е адски противна...

# 816
  • София
  • Мнения: 44 098
Що бе хора... кво толкова й има....мен  Гретчен много по-ми дразни окото като стил на обличане...
Сара е просто много безлично облечена....нищо особено...ама чак такава трагедия....

# 817
  • Мнения: 11 747
Според мен актрисата е много хубава
http://www.femalefirst.co.uk/image-library/port/376/s/sarah-wayne-callies-wi.jpg
http://www.celebritywar.com/pictures/sarah-wayne-callies.jpg

но в този сериал е и безлично облечена, но и на моменти с дрехи, като че ли от втора употреба - избелели, изхабени и демоде  Confused Поне да излгеждаха удобни, а то и това не  Confused Поне напоследък, в някой от предните сезони май беше по- добре...

# 818
  • София
  • Мнения: 44 098
Те пък щото мъжете в сериала са едно хубаво облечени......Simple Smile)))

# 819
  • Мнения: 4 717
Те пък щото мъжете в сериала са едно хубаво облечени......Simple Smile)))

да, ама пък кви са готЕниии Flutter

# 820
  • Мнения: 31 172
На мен актрисата ми харесва миловидна и женствена е, а Гретчен прилича на прасе в лицето. Облечена е така като подобава на сериала. Все пак ги гонят и не ходят на шопинг.

# 821
  • Мнения: 11 747
Да, разбира се, не са на шопинг, аз и нямах идея Сара да е елегантна... Но ако ме гонят бих си облякла свободни, удобни дънки, тениска, суетшърт, маратонки или нещо подобно. Не и тесни дънки, развлачено демодирано поло и бабешки обувки с ток  Confused Все пак е филм, кому е нужно  Thinking

# 822
  • Мнения: 2 068
тук ми харесва  Wink
но във филма не......  маааалко да я направят по-привлекателна
сигурно  затова Майкъл не иска все още да консумират връзката  Crazy

# 823
  • Мнения: 1 101
Ето малко записки за 18 епизод  ...Дано някой да го преведе Thinking
Prison Break - Episode 4.18 - Script Leak

Script Leak

Embassy:

Embassy Guard approaches T-Bag, who has handcuffed himself to a metal gate. Lincoln, Mahone, and Self are there. T-Bag tries to play it off like it’s his right to be there and says he’s been calling his Congressmen, etc. The Embassy Guard says he hopes T-Bag brought a key. A cop car pulls out in front.

T-Bag finally pops off his hand and removes his cuffs. He walks away. Later in the day he waits by the SUV and the cop approaches him. He takes out his nightstick and cracks T-Bag across the forehead before kicking him in the side and walking away.
Terminal:

Sara is in the executive charter terminal bathroom. She locks the door behinds her, opens up her purse and looks inside. She struggles to maintain control and is overwhelmed. There’s a knock on the door and Michael asks if she’s alright. Sara zips up her bag and exits.
The pair scopes out their situation. Sara notices that the plane lands in less than thirty minutes.

Sara goes to speak to the office worker about flight lessons. She comes around the desk to help him look for a brochure and knocks over the stack of papers. As he is distracted, Michael snags one of the flight logs. He flips through it and says no other flights are coming in today.
A pilot in a small plane watches his instrument panel and notices something is wrong. He says that his computer isn’t syncing up with ILS. In the air traffic control tower we see that Michael is pointing a gun at a petrified tech. He tells the tech to say that there is an oil spill on Ai and he needs to land on runway A2. The tech follows through. Michael rips out the radio wires and uses them to bind the tech’s hands.

# 824
  • DE
  • Мнения: 967
тук ми харесва  Wink
но във филма не......  маааалко да я направят по-привлекателна
сигурно  затова Майкъл не иска все още да консумират връзката  Crazy
Ама те още не са ли?   hahaha Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт