Ужас, видях го с очите си!

  • 24 900
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
За това казах най-вероятно. Не съм запозната с подобни процедури, просто си разсъждавам. Но нали разбираш, че няма как един свидетел на нещо подобно да го докаже. Видяла го е, дори не познава семейството. Не знам, как бих реагирала аз.

Хм, за това че, не познава семейството не съм особено сигурна.
Думите, че майката не подозира за това, че бащата опипва дъщерята са красноречиви, че авторката има наблюдения върху семейството.
Друго-като не ги познава, защо да пуска темата? Как ще помогне?
Все едно сега аз да искам да подам сигнал в Отдел закрила на детето срещу таткото, които наби сина си на плажа.
Нито знам как се казват тези хора, нито от къде са.

# 16
  • Мнения: 1 062
Може и така да е, а и тя не споделя подробности.  Thinking

# 17
  • Мнения: 308
Може и така да е, а и тя не споделя подробности.  Thinking

   Интересно защо? И аз си мисля, че би трябвало да познава семейството. Има много неща, които не знаем. Как ги е видяла и къде? На гости ли са били и бащата и детето са били в друга стая и тя минавайки е видяла? Ама ми се струва невъзможно. Не мисля, че ако бащата е някой педофил би го направил при положение, че има толкова хора в къщата и има риск да го видят. Просто се надявам това да не е истина.

# 18
  • Мнения: 1 447
Аз също си мисля,че мъжа не би го направил пред погледите на други хора.Ако е такъв ще бъде доста внимателен нали?Дано не е вярно и просто авторката да е разбрала пипането на детето погрешно.Нали се сещате,че всеки тълкува видяното по различен начин.И от тук се сещам за един филм в който за малко не осъдиха майката за едни голи до кръста на децата й снимки,които бяха правили с нейната приятелка тяхната кръстница.Защото децата се пипали по гърдите на тези снимки.А всичко стоеше по много различен начин.Та мисълта ми е от страни винаги се вижда по различен начин.За това не трябва да бързаме да обвиняваме човек,докато не сме напълно сигурни.
Още веднъж казвам дано не е вярно това и авторката да се заблуждава.

# 19
  • Мнения: 1 479
Защо ли сьм мнителна и не вярвам ThinkingНякой тук се майтапи Wink

# 20
  • Мнения: 1 447
Защо ли сьм мнителна и не вярвам ThinkingНякой тук се майтапи Wink
Дано да си права и това да е майтап.Че като се сетя направо ми настръхва косата,ако е истина.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 004
Авторката зачезна и наистина стана съмнително newsm78
А щом е видяла въпросната случка на морето, да не става въпрос бащата да е мазал детето с плажно масло? Обвиненията са наистина сериозни и човек трябва да е сигурен в твърдението си. Иначе аз съм играла със сина на приятелско семейство. Момченцето беше на 5 г. и се гонихме и боричкахме по плажа. Изобщо не съм се замисляла, че като го пипам или снимам (тичаше по голо дупе) някой ще ме помисли за извратена.

# 22
  • Мнения: 5 940
Защо ли сьм мнителна и не вярвам ThinkingНякой тук се майтапи Wink
Трябва да си луд, за да се майтапиш с подобни неща.

# 23
  • София
  • Мнения: 261
Моят коментар е 23 поред, а diva-1 която започна тази тема още не е отговорила на нито един въпрос...
Дали не прави някакво социологическо проучване. Какво ли се крие зад всичко това или защото днес е празник всеки има малко повече свободно време за губене във форумите.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И на мен ми намирисва нещо тук....на майтап Wink

# 25
  • Мнения: 1 479
Защо ли сьм мнителна и не вярвам ThinkingНякой тук се майтапи Wink
Трябва да си луд, за да се майтапиш с подобни неща.
А, я виж в колко часа е пусната темата Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 1 235
Ако авторката познава семейството според мен трябва да говори с майката.

# 27
  • София
  • Мнения: 407
Абе има държави, където съдят родителите за педофилия, защото имали снимки, на които децата им били голи! newsm78 Crazy

# 28
  • Мнения: 320
Авторката има 92 мнения и не съм сигурна,че се шегува/въпреки че ми се иска да е така/.Най-вероятно е просто да се е объркала.За мен най-вероятно е бащата да я е мазал с плажно масло...Дано да е така! newsm17

# 29

Общи условия

Активация на акаунт