Горим от нетърпение, ДЕКЕМВРИ чакаме с вълнение..

  • 20 188
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Честита годишнина, Чаено момиче!!!
Още много петилетки изпълнени с любов и разбирателство!  newsm51

Малко инфо за нас - бебка вече се е обърнала с главата надолу и тежи 736г. Уж всичко ни е наред, дано да е така.

Относно креватчетата на ямболската фирма, искам да ви кажа че синът ми спи 5 години на такова /от тези тип кошара, без страничното скринче/ и съм много доволна. Не е мръднало въобще. Горното ниво на матрака ми беше много удобно първите месеци след секциото. А размерът 140/70 мисля, че е доста практичен. Сега смятам да го ползвам пак за бебка, а баткото ще се сдобие с ново легло   Wink Забравих да ви напиша, че матрачето ни е от тези с кокосовата вложка, ама преди почти 6 години това беше най-доброто на пазара. Сега не смятам да го сменям. Но за баткото твърдо съм решила да взема MAGNIFLEX.

Желая приятни почивни дни на всички и чакаме само хубави новини.

# 16
  • Мнения: 2 592
О, Капър толкова съжалявам, толкова много 
Не знам какво да кажа, ти толкова изтърпя. Знам, че каквото и да ти кажа думите няма да го върнат. А и се притеснявам, че само още повече ще ти стане тъжно ...
Прегръщам те силно

# 17
  • Мнения: 1
 О, Каспър, току що прочетох

Страшно съжалявам, мила. newsm45
Едва ли има думи с които да те успокоя, защото болката е голяма...
БЪДИ СИЛНА! Hug

# 18
  • Мнения: 65
Каспър  newsm45 нямам думи  силно те  Hug Hug .

# 19
  • Мнения: X
Каспър, прегръщам те! Бъди силна. Ти си и ще се справиш.
Целуни Спас, а скоро ще дойде следващата бременност - този път лека и безпроблемна.

# 20
  • Мнения: 265
О Каспър,миличка,как,толкова се надявах да се оправят нещата,боже защо newsm45
Нямам просто думи smile3518
Прегръщам те силно,незнам друго какво да кажа Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 329
Каспър, много съжалявам. Незнам какво да кажа. Ти си много силна и съм сигурна, че ще се справиш. Но мога само да си представям как се чувстваш в момента.
Ти направи всичко възможно за да задържиш бебчето си. Много е тъжно, че понякога просто няма начин да променим съдбата.
Желая ти да се възстановиш и физически и психически колкото може по-скоро. Прегръщам те силно  Hug

# 22
  • Мнения: 456
Каспър, много съжалявам за загубата!

# 23
  • Мнения: 2 957
Каспър ужасно съжалявам!

# 24
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте,
ето ме и мен след една седмица почивка във Велинград...
но защо се случват такива неща...

Каспър, искрено ти съчувствам!  Cry При такава загуба само времето помага...
Пожелавам ти оттук насетне много здраве, да се възстановиш бързо и ти и твоето семейство!
И живот и здраве следващата ти бременност да е най-леката и безпроблемна, както е била и първата ти  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



# 25
  • Мнения: 616
Каспър  newsm45 newsm45 безкрайно съжалявам, нямам думи..... прегръщам те и ти пожелавам бързо да се възстановиш, ти си силен човек и ще се справиш. Още веднъж искрено съжалявам и те прегръщам Hug  Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честит празник на Чаено момиче, желая Ви дълги , дълги години семейно щастие .  bouquet

Каспър smile3518 .мога само да ти пожелая сили да се възстановиш и да продължиш напред. Съжалявам много Hug Hug

# 27
Каспър ,толкова много съжалявам newsm45 newsm45 newsm45. Толкова е тъжно,нямам думи. Знам че каквото и да кажа само времето може да помогне. Моля се за теб да се възстановиш бързо,тепърва те чакат само хубави неща,сигурна съм Hug

# 28
  • Мнения: 429
Каспър...не знам какво да кажа! Съжелявам!

# 29
  • Мнения: 1 152
Ооо, Каспър, изтръпнах. А така се надявах само. Много съжалявам! Много тъжно! Бъди силна!

Общи условия

Активация на акаунт