Особено поведение!?

  • 2 553
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Случвало ли ви се е това. Със съпругът ми се  караме инцидентно, но почти ежедневно. Не ми харесват сцените, до които се стига, но  съм доста изнервена и трудно се въздържам да не избухна. Той сякаш само това чака. В момента, в който  се ядосам той спира да ме дразни и най-учудващото е, че съм го виждала да се смее самодоволно зад гърба ми. Когато видя самодоволната му усмивка ми става още по-обидно. Напоследък единственото решение е да изляза някъде на вън просто, за да не го слушам. В случая не искам да коментирам кой е виновен и кой не. Това, което ме интересува е сблъсквали ли сте се с подобен проблем, как се справяте и защо се държи така. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 940
Явно се забавлява. Може да си му интересна като си ядосана. Съпругът ми обича да ме гледа как се паля, а при мен не е особено трудно. Всичко е игра.

# 2
  • Мнения: 2 388
Не мога да кажа с каква честота, но се случва този филм и вкъщи ( като поведение имам предвид, незнам за какво се карате и доколко е сериозно).
Реакцията ми е в зависимост от това, колко съм ядосана.
Обикновено избухвам в смях след него.
Рядко се случва да полудея още повече.

# 3
  • Мнения: 884
Целта му е да те влуди максимално. Случваше при нас, но съвсем в началото. След това разбра, че това е невъзможна мисия. Обикновено го правеше, когато се е изчерпал , и няма с какво още да допринесе за скандала. Просто не му обръщай внимание, демонстрирай добро настроение, въпреки всичко. Вероятно скоро ще му омръзне.

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
....аз нещо не вдявам  Crazyхем казваш че е инцидентно , пък било ежедневно   newsm78

Цитат
Със съпругът ми се  караме инцидентно, но почти ежедневно


т.е. значи не е инцидент а просто системно си те "тормози"  Thinking по този начин

# 5
  • София
  • Мнения: 392
 Значи не приема проблема чак толкова сериозно, а си те ръчка, защото ти палиш. Опитай се да не се задълбочаваш много в това, което говори и да отговаряш уклончиво, вместо да си контра. Например ако негово предложение ти се струва безумно, кажи" ще видим", а не "няма да стане". Или просто го избий на майтап.

# 6
Значи както си стоиш - нищо не правиш и той започва да се заяжда с теб?... Не се лие случвало, когато шофира да му казваш - намали веднага, паркирай веднага - ей там има място /пред магазина примерно/, или вечер - стига с тая бира - пий сок, свали си чорапите веднага, изхвърли боклука веднага... Или ти винаги разговаряш спокойно, внимателно, учтиво ... Пък той, простака, само иска да се заяжда и после злорадства...  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 194
Значи както си стоиш - нищо не правиш и той започва да се заяжда с теб?... Не се лие случвало, когато шофира да му казваш - намали веднага, паркирай веднага - ей там има място /пред магазина примерно/, или вечер - стига с тая бира - пий сок, свали си чорапите веднага, изхвърли боклука веднага... Или ти винаги разговаряш спокойно, внимателно, учтиво ... Пък той, простака, само иска да се заяжда и после злорадства...  Mr. Green

Кой си ти всъщност? Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 199
Значи както си стоиш - нищо не правиш и той започва да се заяжда с теб?... Не се лие случвало, когато шофира да му казваш - намали веднага, паркирай веднага - ей там има място /пред магазина примерно/, или вечер - стига с тая бира - пий сок, свали си чорапите веднага, изхвърли боклука веднага... Или ти винаги разговаряш спокойно, внимателно, учтиво ... Пък той, простака, само иска да се заяжда и после злорадства...  Mr. Green

Кой си ти всъщност? Mr. Green
Как кой е, ами мъжът дошал е да се заяжда с нас а маха  Joy Joy Joy

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 newsm62

# 10
  • Мнения: 2 005
Значи както си стоиш - нищо не правиш и той започва да се заяжда с теб?... Не се лие случвало, когато шофира да му казваш - намали веднага, паркирай веднага - ей там има място /пред магазина примерно/, или вечер - стига с тая бира - пий сок, свали си чорапите веднага, изхвърли боклука веднага... Или ти винаги разговаряш спокойно, внимателно, учтиво ... Пък той, простака, само иска да се заяжда и после злорадства...  Mr. Green
От къде позна .... newsm78 Ама ти наистина си прав Wink Смятам да се огранича в някои от забележките си , но ще трябва да положа доста усилия , но мисля че накрая ще стигнем с мъжо  до  #2gunfire

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 23:46 от Ивалина

# 11
  • Мнения: 940
Явно се забавлява. Може да си му интересна като си ядосана. Съпругът ми обича да ме гледа как се паля, а при мен не е особено трудно. Всичко е игра.

И при нас е така. Щом се ядоса, той се захилва и след малко пак сме гушнати...Ама май авторката говори за нещо много по-страшно...

# 12
  • Мнения: 1 128
Много детско ми звучи това държание на мен. Няма ли други неща с които да се забавлява...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 132
По-добре ли е и двамата да си крещите?
Май си прекалено изнервена...

# 14
  • Мнения: 1 958
ако ти се усмихва и се опитва да те "омилостиви", можеш да му откликнеш веднъж, да видиш какво ще стане....

ако обаче ти се лендзи насреща и ни приема ни предава, лошо....  Thinking и това се повтаря периодически.....  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт