Отразяват ли ви се проблемите на външността?

  • 3 474
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Блазе ви, явно само при мен няма начин за справяне на проблемите, освен позитивното мислене , което не ми се отдава за съжаление....
Имам чувстото че имам и проблем, изпадам в мнооого дълъг мъчителен период в който направо агонизирам и почти нищо неможе да ми помогне.

Все едно за себе си чета.
Не мога да се развлека с нищо, опитвам с книги, с нета, но не ми се отдава.

Точно в момента съм затворена в себе си и агонизирам, както ти се изказа  Sad . Не е след родилна депресия, проблемите ми са от доста преди да родя , нямам възможност да изпадна в депресия от раждането даже. Точно- един дълъг и мъчителен период ми е в момента.

# 46
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз отслабвам.

# 47
  • Мнения: 1 733
Отразяват ми се. Отслабвам толкова много, че заприличвам на скелет. Изписват се на лицето ми - ставам бледа, с празен поглед, липсва усмивката. С нищо не мога да се прикрия.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 176
За съжаление, да.
Погледът ми е уморен тогава.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 404
KATI Z, не знам защо имам усещането, че бъркаш тъгата с проблеми.
В този ред на мисли, бих отговорила, че тъгата я изживавам, а проблемите ги решавам.
Ако съм тъжна, по някаква причина, единствено хора, които ме познават като 5-те си пръста са в състояние да доловят настроенията ми.
По принцип, когато имам някакъв проблем, се старая малко повече да полагам грижи за външността си, нещо като противоотрова, която ми дава сили и ме зарежда.

# 50
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
То не е ли свързано? Когато имам проблеми, не съм весела, съответно съм тъжна. Аз лично говоря за проблемите и когато са породени от други хора, в случая близки, не винаги мога да ги реша, защото не зависят причините за проблема от мен. Ама и аз се изказах... Tired Проблемите всеки се опитва да ги реши, но докато това се случи, нямам желание за нищо, най- малкото да се гримирам.

# 51
  • Мнения: 63
аз също агонизирам и понякога имам чувството че един ден просто няма да издържа на това напрежение. никога не съм си и мислела че може да ми се случи подобно нещо. търсих те тук, че абвето пак ми се скапа.... съсипах се тотално

# 52
  • Мнения: 4 806
Simple Smile не ми се отразява - просто се намирам в почти еднакво състояние на напрежение непрекъснато и не може да се усети много-много разликата, защото я няма. По - просто казано - постоянно е еднакво зле.  Mr. Green
Когато съм болна - личи ми по света на лицето (жълто-сивея).
Единственото, което ме вълнува, е: когато ми е особено "на нокти", да го прикрия пред детето. Никой друг не ме интересува. Хитрушата обаче хваща изкуствено лепната усмивка и не ми вярва, че всичко е наред. Никакъв грим (който и без това не ползвам) не могат да ми помогнат в този случай.

# 53
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Правя всичко възможно да не ми личи.
Обикновено успявам...

# 54
  • Мнения: 645
Отразяват ми се. Придобивам посърнал вид и отслабвам.

# 55
  • Мнения: 1 819
Отразяват ми се,както на повечето от вас.На външнстта също,защото тя е отражение на вътрешното състояние на човека.Много трудно се прикриват проблемите и почти винаги са изписани на лицето,колкото и голям артист да си.Колкото и да се старая,сина ми винаги разбира ако нещо не ми е наред,а като беше по-малък казваше:"Пак си с онази физиономия,гледаш страшно",макар че най-малко искам той да го забелязва.При мен е характерна една такава измъчена физиономия,сенки под очите и сиво лице...грозно е.

# 56
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
Сенки под очите по принцип винаги имам, но когато и проблеми имам тогава вече като пребита изглеждам в лице - един такъв измършавял поглед, подути очи( от безсъние, от сълзи), бледо лице и липса на усмивка. Гледам да се разсея с нещо, но рядко успявам.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 787
Отразяват ми се и още как.
Просто цялото ми излъчване се променя,когато знам,че нещо не е наред и имам проблем Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 7 418
    Напълнявала съм доста.Имала съм страхотни проблеми с кожата.
    Сега си мисля:Проблемите си отминават,а живота продължава!
    Не бива прекалено да се отдаване на самоскапването,докато не мъчи някой проблем,защото един ден ще съжаляваме:ето проблемите отминаха,а аз на какво приличам!

# 59
  • Мнения: 2 386
Da, otrazqvat se, razbira se - vse mi e edno dali obuvkite shte si otivat s bluzata i kak mi e kosata, ako cqla nosht sym plakala..

Общи условия

Активация на акаунт