Курсове по английски-Варна

  • 21 670
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
Моля да споделите от курсовете на кой учебен център/фирма сте доволни-качество на преподаване,сертификати,цени.
Търся отзиви за English Academy,Britanica,British Council,както и други.
Благодаря!

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Училище "Фарос" - бул.Вл.Варненчик бл 106 вх А
Предполагам, че добро, защото виждам, че постоянно има учащи се във всякаква възрат.
За цени, нямам представа

# 2
  • Мнения: 1
100 % Британика!!!!! Учителите са им страхотни. И миската, която преподава там за първия и втория сертификат там е много готина.

# 3
  • Мнения: 161
british council ги няма вече във варна, но дори и тогава не бих ги препоръчал за ниски нива.
Определящо за мен при избора винаги е било преподавателя да е филолог, а не само с някаква езикова гимназия.Също използваната система да включва възможно най-разнообразни примери, New Headway не е лоша. Другият ми критерий е едно ниво да взима целият предвиден учебник, а не части от него, както е при Бигор напр. и освен това преподавателя да те скъсва от домашни за писане от други учебници и да се пишат есета. Определящо е и курса да не е много разтеглен във времето, защото разточи ли се някак си се губи фокусировката. Последен критерий ми е школата да има традиции в подготовката за сертификатни тестове TOEFL CAE SAT и т.н. защото сертификат че си завършил някакъв курс за нещо си значи едно голямо нищо.
Преди години се подготвях за TOEFL и тогава уверено твърдя че най-добрата фокусирана и тежка подготовка за него я даваха в Школа 2000 (намира се в жълтото руско блокче на пазар Чаталджа) , бих ги препоръчал и за ниски нива, но подготовката да е в малки групи.

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 830
Британика или Берлиц

# 5
  • Мнения: 2 803
Аз съм много доволна от курсовете ми в ИМТ до Музикалното училище. Напоследък чувам много добри отзиви за езикова школа БЕЛС на ул. Бр.Миладинови.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 830
БЕЛС на ул. Бр.Миладинови  възможно най-лошият избор за школа за англ.език. преподавателите им са пълни безхаберници.

# 7
  • Мнения: 221
а какви са цените в ИМТ до Музикалното училище?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 815
ЦПО "Уния" на ул. "Братя Шкорпил" 15. Работят по системата New Headway  Peace

# 9
  • Мнения: 335
Благодаря ви мили момичета за отзивчивостта!Мислите ли,че обучението с преподаватели англичани е по-добро?Освен в Инглиш Академи има ли други учебни школи с "натурални" Grinning преподаватели и някакви отзиви за тях?

# 10
Детето ми учи във фондация Английски клуб. Много съм доволна. Имат страхотен подход към децата. Разбирам, че започнали обучение на юристите в града. Отзивите на другите майки са чудесни. Там използват софтуер и учителите им са истински професионалисти. Основната им цел е да изведат детето до международен сертификат независимо от възрастта. Много  се радвам, че записах детето си. Сега ще запиша и мен и съпруга ми на бизнес английски.

# 11
  • Мнения: 63
Аз съм ходила на уроци по английски в УЦ "Планета". Като цяло съм доста доволна, но спрях, защото нямах финансовата възможност да продължа (не е от най-евтините, но си заслужава парите).
Също така много зависи не толкова в кой учебен център си, а на какъв преподавател ще попаднеш и колко време ще имаш за подготовка.

# 12
И аз ходя в Английски клуб и съм много доволна. Учителите са възпитаници на Софийски университет и са много всеотдайни. Била съм и в други школи, но тук съм най-доволна. При това не е много скъпо.

# 13
А какво бихте казали за обучение при частен учител за сертификат CAE? Как е по-добре -индивидуално или на курс? Знаете ли добър преподавател във Варна, който подготвя за този сертификат?

# 14
  • Мнения: 1 632
Детето ми учи във фондация Английски клуб. Много съм доволна. Имат страхотен подход към децата. Разбирам, че започнали обучение на юристите в града. Отзивите на другите майки са чудесни. Там използват софтуер и учителите им са истински професионалисти. Основната им цел е да изведат детето до международен сертификат независимо от възрастта. Много  се радвам, че записах детето си. Сега ще запиша и мен и съпруга ми на бизнес английски.
И аз ходя в Английски клуб и съм много доволна. Учителите са възпитаници на Софийски университет и са много всеотдайни. Била съм и в други школи, но тук съм най-доволна. При това не е много скъпо.
Май си е реклама,а автора един и същ Thinking
Точно там аз няма да отида!

Общи условия

Активация на акаунт