Обичате ли да съзерцавате снимки на любими хора?...

  • 1 636
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Ето на, по това време на нощта, когато си мисля за любими хора, може да са приятели, може да са бивши или настоящи любови, но обичам ей така на спокойствие да отворя техни снимки и да ги съзерцавам ... спокойно и дълго, оставяйки се на чувството просто... Повечето такива снимки са ми на компютъра, но това няма особено значение, дали ще е на екрана или снимка хартиена, просто обичам да гледам снимки и да си мисля за дадения човек сякаш общувам с него... И изобщо снимките имат определено сантиментална стойност за мен.... А при вас как е...

# 1
  • Мнения: 6 991
Ъм, не, не ми е направило впечетление да обичам да гледам чужи снимки.
Виж, моите много обичам да ги съзерцавам Embarassed И да се снимам. Embarassed
Разбира се, обичам да гледам и снимките, които аз съм правила на други неща.
Но не и снимки, които нямат общо с мен - нито съм на тях, нито съм ги правила аз  Blush
Нарцисизъм, пу!

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, обожавам. Няма значение какви са, просто обичам да гледам снимки на хора, които обичам, стари, нови, в документите си държа снимки на кого ли не, а когато нямам какво да правя търся нови снимки (особено на разни актьори, въпреки че не е за това темата това също са хора които харесвам и обичам да гледам и техните снимки).

# 3
  • Мнения: 2 212
Да, Ео всъщност и свои обичам да гледам, но в един момент ми става малко странно...иначе и аз може да се каже, че съм нарцисче, защото имам само мои 4 на брой снимки в стаята си в рамки...които всеки ден ми напомнят колко съм прекрасна  Flutter  Mr. Green

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък не държа снимки в рамки в къщи, имам само една на Малик. Но пък имам много плакати, повечето хора не се чувстват комфортно вкъщи заради тях.

# 5
  • Мнения: 183
Веднъж много лошо се изпокарахме с мъжа ми и тогава, не знам как ми хрумна, но извадих една наша снимка и му я показах. Сякаш извадих вълшебна пръчка- лошотията  изведнъж се изпари.
Винаги се усмихвам, когато разглеждам снимки.И нашите, и чуждите снимки ме усмихват.Човек се снима когато е щастлив.

# 6
  • Мнения: 1 072
Обожавам да гледам снимки. Дори на непознати. Пускам си гугъл на изображения с ключова дума примерно - 1922 - и се потапям в атмосферата. Ключовата дума се подбира според настроението.

# 7
  • Мнения: 2 212
И аз преди имах плакати, ама след ремонта си щадя стените  Laughing Виж себе си да се лепна на плакат все още не ми е хрумвало...и все пак нека темата си остане за снимките, в портмонето си нямам такива, не ми е навик, но в рамки обичам, особено хубави рамки  Grinning

# 8
  • Мнения: 2 792
 Естер, как пък го измисли това съзерцаване  Crazy, обичам да разглеждам снимки, но чак до съзерцание не стигам, аз съм простоват човек.

# 9
  • Мнения: 6 991
Аз в портмонето имам 2 , една на Иц и една на бившия преди Иц. Преди носех и на по-бившия, ама не знам къде изчезна. Пък той беше хубавец, какви зелени очи. Sunglasses

# 10
  • Мнения: 2 212
Кифле, защото аз точно съзерцавам, гледам ми звучи някак си обикновено разглеждане и цъкане или прелистване към следващата, докато съзерцанието е като се спирам на определени снимки по-дълго време, спомням си момента на снимката, настроението тогава, ако съм присъствала, ако не, понякога се опитвам да си го представя, вглеждам се в детайлите и т.н.... не винаги така разглеждам снимки, просто като се намирам в определено състояние на духа:)

# 11
  • Мнения: 2 353
  Много обичам. Обичам и да гледам стари видеозаписи. Скоро имахме годишнина и направих мозайка от старите ни видеозаписи. Толкова неща бяхме забравили! Беше смешно, носталгично и много вълнуващо.

# 12
  • Мнения: 391
Аз в портмонето имам 2 , една на Иц и една на бившия преди Иц. Преди носех и на по-бившия, ама не знам къде изчезна. Пък той беше хубавец, какви зелени очи. Sunglasses

Като каза портмоне, та се сетих, че най обичам да съзерцавам изображенията на господата на банкнотите.  Laughing

# 13
  • Мнения: 6 991
Аз в портмонето имам 2 , една на Иц и една на бившия преди Иц. Преди носех и на по-бившия, ама не знам къде изчезна. Пък той беше хубавец, какви зелени очи. Sunglasses

Като каза портмоне, та се сетих, че най обичам да съзерцавам изображенията на господата на банкнотите.  Laughing
О, да, господата върху доларите винаги са със зелени очи.  Laughing От българските пари има ли някой господин със зелени очи newsm78

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз при документите си имам на приятеля си, на най добрия си приятел, на един друг приятел с когото не сме се виждали от сто години, на единствената си близка приятелка, на родителите си, сестра си и моя, една голяма на Малик и една малка, няколко на актьори, актриси, певици, няколко на Гатузо и още една друга. Пръска се по шевовете вече. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт