заслужава ли си това предложение/за кола/

  • 9 097
  • 61
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
според обявата колата е: 9450 ЛВ.

Данни:
Дата на производство - май 2000 г.
Тип двигател - Бензинов
Мощност (к.с.) - 68 к.с.
Скоростна кутия - Автоматична
Категория - Хечбек
Пробег - 75655 км
Цвят - Червен

Особености:
4(5) Врати
ABS
Airbag
Buy back
Бордови компютър
Ел. Огледала
Ел. Стъкла
Имобилайзер
Климатик
Лизинг
Металик
Нов внос
Серво управление
Стерео уредба
Халогенни фарове
Центр. заключване

Допълнителна информация:
колата е нов внос, ЗАКУПЕНА Е ОТ МАГАЗИН НА ТОИОТА, СЕРВИЗНА КНИЖКА, КЛИМАТИК, EASYTRONIC-ПОЛУАВТОМАТИЧНИ СКОРОСТИ, ЕЛ. СТЬКЛА, ЕЛ. ОГЛЕДАЛА, AIRBAGS и други

заслужава ли си според вас? аз наистина не разбирам..е,като харесам, ще заведа човек , който разбира за да види под капака  Simple Smile, но н апръв поглед какво ще кажете. Hug

# 1
  • Мнения: X
Това крайната и цена ли е?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Само аз ли не разбирам за каква кола става дума?

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Само аз ли не разбирам за каква кола става дума?


Предполагам че марката е Toyota



Цитат
колата е нов внос, ЗАКУПЕНА Е ОТ МАГАЗИН НА ТОИОТА, СЕРВИЗНА КНИЖКА, КЛИМАТИК, EASYTRONIC-ПОЛУАВТОМАТИЧНИ СКОРОСТИ, ЕЛ. СТЬКЛА, ЕЛ. ОГЛЕДАЛА, AIRBAGS и други

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Е, това го разбрах. Ама има голяма разлика от Айго до Корола Версо.

# 5
  • Мнения: 13
Ех, че сте мрънкалници! Нали нямаше да е интересно, ако е написано всичко. Друго си е да играем на досещанка  Grinning
Аз например се досещам, че колата е Ярис 1.0 16v  Grinning
Ще кажа и какво мисля за идеята да се дават 9.5к за 8г кола от ниския клас:  Sick

# 6
  • София
  • Мнения: 1 877
извинете пропуснах, да, ярис е Embarassed

мършавия, разбирам, че е много пари... Confused

# 7
  • Мнения: 6 604
Мъжът ми по принцип е малко луд на тема коли и ми каза ,че си луда #Crazy да дадеш толкова пари за тази кола. А и километрите малко го смущават-ние имаме повече навъртяни километри за 5 години,а не я караме много често newsm78.Чисто нова кола от този клас е около 22 000 лв.  А и ако е внос от Италия със сигурност е пипан километража Whistling.
Но парите са си твои  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 877
да, ясно, значи няма да ги дам....за километража си мисля, че май почти на всички го пипат.... Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 6 604
Да,то е ясно ,че пипат километража. Ще ти кажа какво стана при нас-Продадоха ни кола ,внос от Италия . Километрите бяха прилични(не помня колко,аз не разбирам много от тези неща Embarassed).ТА взимаме ние колата и разглеждайки документите попадаме на сервизната книжка.И понеже Италия си е Италия,хората са си попълнили всичко при последния преглед на колата.Включително и километрите,които бяха почти 2 пъти повече #Crazy.  Но пък колата наистина си струва и до сега не сме имали сериозни проблеми с нея.
P.S.Само да спомена ,че ние предварително бяхме на ясно(е поне мъжа ми де), че километрите не са реални,ама можеха поне да си направят труда да заличат доказателствата Mr. Green. А и как са успели толкова бързо newsm78-когато я видяхме за първи път колата тъкмо беше свалена от автовоза.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 877
да, разбирам те, не съм спец, но чувам че нас 100 хил км вече се смята че е карана не малко....

# 11
  • Мнения: 6 604
Мда за съжаление ще купуваме такива коли,след като не можем да си позволим чисто нови. Но поне можем да държим другото да й е в ред. Един съвет-харесай си модел и преди да купиш колата разгледай добре и сравни цените.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 877
ще взема да си купа някоя малка и стара,но икономична количка аз / за работа ми трябва/ да не ме е яд мног поне, ако почна да давам пари за ремонт... може пък и да случа на кола Thinking   /поне няма дасъм дала 9 бона/ Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 604
Избери си такава с евтини резервни части също,че ....по-късно ремонта може да ти излезе повече от сумата,която си дала да купиш колата Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 1 877
да, имам го предвид Hug

Общи условия

Активация на акаунт