идилията на едно раждане в Тина Киркова

  • 2 274
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 591
Плащането не става ли при изписването!? 

Раждах в частна болница, платихме в деня на изписването... newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 44 041
Ми аз хванах там дневна смяна и място и без почерпка ми намериха.....Wink

# 17
  • Мнения: 1 674
Честито бебче.Другото са бели кахъри.

# 18
  • Earth
  • Мнения: 1 952
М-даа.поредната болница. Когато ме изписваха миналата година от Шейново, акушерката на входа връщаше родилки БЕЗ уговорка, защото нямало места.... Close очевидно това е практика и другаде...
тъпа работа.

По-важното е, че ти и детето сте добре и сте си у дома  Hug


# 19
  • Мнения: 4 335
4естито беб4е  bouquetУжасно е,4е ве4е по4ити вси4ко става с "по4ерпване",не се ядосвай,важното е,4е сте добре Laughing

# 20
  • Мнения: 3 312
Честито бебче  Hug   

а за докторите ... нямам думи  ooooh!

# 21
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Честито бебче.Другото са бели кахъри.
Много правилно точно казано.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито бебче  bouquet
Това,което разказваш е абсурдно,но в БГ вече нищо не ме учудва.... Sad

# 23
  • Мнения: 51
Определено,много неприятно,да ти е живо и здраво детенцето Simple Smile Аз  родих в Тина Киркова и бях доволна,но беше преди много години Simple Smile

# 24
  • Мнения: 559
Абе то недоволни ще се намерят от която и болница да споменеш! Не е точно така за почерпката защото аз раждах там и без екипи и уговорки ме приеха. Не съм черпила никой с нищо. След мен раждаха момичета и казаха, че болнизата се е пръскала по шевовете от родилки и са стояли по коридорите. Ами ако наистина не е имало места....  newsm78 Не мисля, че ще има свободни легла по стаите и момичета които излизат в коридора и гледат там родилки ще си мълчът, че има свободни места  Rolling Eyes
А това, че там няма добри условия за раждане не знам от къде си го измислихте  Rolling Eyes

# 25
# 26
  • Мнения: 1 367
когато "екипът ми" беше в отпуск и изрично ме предупредиха да не раждам тогава, защото ги няма.
Това ме втрещи!Какво значи да не раждаш тогава,ами ако тръгне да излиза какво-ще го натискаш да стои вътре,докато екипът се върне от отпуск ли?!? #Crazy

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 698
Ей такива неща като чета и се радвам, че си платих. От друга страна обаче знам, че и това не е правилно, защото с тази практика до никъде няма да стигнем.
В крайна сметка важно е децата да са живи и здрави!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 840
Аз родих там преди почти година в 7 ч. и  ме държаха в коридора до 13 ч. защото нямаше места нито в обикновените стаи, нито във вип-а. Момичето на съседното легло беше със секцио, но я изписаха на 3-я ден, за да освободи място.

Честито бебче, да ви е живо и здраво!   bouquet

# 29
  • Мнения: 387
Радвай се на бебката си  Hug  и ......забрави за подробностите около раждането .. Tired

Общи условия

Активация на акаунт