Приятелство

  • 7 680
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 604
Не знам дали темата е за тук ,но какво мислите за приятелството(особено женско)-може ли да съществува и има ли то"почва у нас" newsm78 , или по-скоро всичко е въпрос на интереси?

# 1
  • Мнения: 352
Напоследък се убеждавам все повече ,че истинско такова не съществува. И да мислиш в даден момент ,че е такова, по-късно съжаляваш за доверието. Приятел и доверен човек-единствено съпруга.

# 2
  • Мнения: X
Май не вярвам в приятелството. И по-добре, щото после като останеш излъган е кофти. Пък и защо трябва да съществува чак такова истинско приятелство, то някак си задължава....По-добре само хора на които да разчиташ ..понякога...и с които ти е кеф да си пиеш ракия. Други такива префърцунени истински и незнам си какви приятелства и доверия.....айде да няма нужда Stop

# 3
  • Мнения: 54
Аз вярвам,имам такова приятелство с жена и с годините това приятелство е устояло на много неща,имаме тайни пазим си ги добре,знам,че мога да разчитам на нея и тя на мен.

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 16:07 от baby_`06

# 4
  • Мнения: 5 103
Има го, поне за мене, безкрайно обичам приятелките си и те мене.

# 5
Аз вярвам,имам такова приятелство с жена и с годините това приятелство е устояло на много неща,имаме тайни пазим си ги добре,знам,че мога да разчитам на нея и тя на мен.
Взе ми думите.
Но истинските приятели се броят на пръсти.

# 6
  • Мнения: 2 448
На теория всички се разбираме, на практика обаче всеки си гледа интереса.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Като се замисля, повече подкрепа съм получила от приятели, отколкото от приятелки. С приятелките обсъждам повече ежедневието и битовизмите, обикновените семейни спречквания, докато с приятелите мъже мога да говоря и за друго.

# 7
  • Мнения: 6 604
А патили ли сте от "приятелки"?

# 8
  • Мнения: 2 448
А патили ли сте от "приятелки"?

Обикновеното "патене", което се разбира за такива случаи, да се скараме за мъж, не, не ми се е случвало. Доста различен вкус съм имала от всичките си приятелки до сега.  Mr. Green
Но някак по лесно разкривам душата си пред приятели, отколкото пред жени. Не знам защо, вероятно причината е в мен, но не се е получавало. Имала съм 2 супер близки приятелки и с двете ми се разделиха пътищата, когато се обвързаха сериозно. Мисля, че малко са жените, които имат нужда от по близки отношения извън връзката си с партньора си.

# 9
  • Мнения: 6 604
Под патили имах  предвид -да са ви отказали помощ,когато сте имали нужда от тях, да говорят глупости зад гърба ви,да ви подливат вода и т.н. А за мъже-даже не ми беше дошло на ум Laughing

# 10
  • Мнения: 2 448
Под патили имах  предвид -да са ви отказали помощ,когато сте имали нужда от тях, да говорят глупости зад гърба ви,да ви подливат вода и т.н. А за мъже-даже не ми беше дошло на ум Laughing

Е, ти пък, то най вече заради тях може да се случи да подливат вода и да говорят глупости зад гърба .  Whistling  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 447
Под патили имах  предвид -да са ви отказали помощ,когато сте имали нужда от тях, да говорят глупости зад гърба ви,да ви подливат вода и т.н. А за мъже-даже не ми беше дошло на ум Laughing
Имам само една такава приятелка.Винаги мога да разчитам на нея и никога до сега или поне аз не съм чула не е говорела зад гърба ми.
Когато и тя се нуждае от помощ аз също винаги съм насреща.

# 12
  • Мнения: 2 199
Да имам си приятелки, много са точни винаги са ми помагали , ако имам нужда. Аз съм по-несериозната в повечето случаи.
А иначе са ме прецаквали когато бях още млада и зелена ученичка, но човек се учи с времето.

# 13
  • Мнения: 363
съществува истинско приятелство между жени!!!  Peace Peace Peace
имам само една истинска приятелка. залагам на качеството, не на количеството. другите са познати.
с нея разчитаме на една на друга, липсват завистта, лицемерието и злобата в отношенията ни! вече 10 год сме приятелки, всяка от нас е преживела много трудни и другата винаги е била насреща!
пожелавам на всеки такъв приятел!!!   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 168
Да, съществува! И аз имам такава приятелка /почти от родилния дом сме заедно - с 20 дни разлика/ Живеем на 350 км. една от друга в момента, но винаги мога да разчитам на нея и тя на мен! Имаше период, в който не поддържахме много често връзка, поради разстоянията, невъзможността да си позволим големи телефонни сметки и обстоятелствата, които не ни позволяваха и на двете да пътуваме често! Но "качеството" на приятелството ни не пострада от това! Мога смело да кажа, че ми е не по-малко доверен човек от съпруга ми, че ако не и повече!

Общи условия

Активация на акаунт