Логично ли е да си купуваме продукти на "Аквасорс"?

  • 35 622
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 908
Ами и аз не знам каква по-точна информация да дам-откакто дъщеря ми тръгна на ясла-от септември ми прави постоянно задни ринити,които не се оправят с нищо,след което прави бронхити и една пневмония до сега(бронхита прерастна в пневмония).Имаме си стрептокок в носа,който не беше подвластен в течение на много месеци ,на действие на антибиотици или такива капки в носа,така,че се отказах от това-сега е на хомеопатия,но боаронска,която не ми вдъхва надежди,а в момента дъщеря ми е с нови наченки на бронхит-сега и давам хомеопатични ,треперейки и молейки се да не направи нова пневмония(предната беше преди 3 месеца), а да отхрачи и да оправим проблема. Декември беше на 3 АБ,заради гнойна ангина+ бронхит,който прерастна в пневмония. затова и се оглеждам за други средства за лечение.

# 46
  • Мнения: 1 353
След АБ направихте ли пробиотичен курс?

# 47
  • Мнения: 561
Здравейте
имам един въпрос към хората, които познават добре храните Аквасорс-възможно ли е Есенциалните мастни киселини да действат алергизиращо при бебета?
По съвет на д-р Петър Найденов и на нашата хомеопатка давах ЕМК като част от лечението на атопичен дерматит(.Дерматита не се повлия, а детето спря да наддава.Спрях киселините за една седмица и започна бурен растеж, обривите се повлияха от хомеопатичното лечение и настъпи подобрение.В момента, в който дадох ЕМК отново,обривът се усили невероятно много.Да допълня само, че първият прием на ЕМК също беше последван от бурно усилване на обривите, но тогава реших, че не може да има връзка.
В крайна сметка, с многобройните си съставки ЕМК като че ли не е подходящ за толкова малки деца и това е добре да се провери и да се има предвид.
Имам приятелка, чието дете е на 4 години и неговият атопичен дерматит се повлиява много добре от ЕМК. При нас обаче май не е така ...
Ще се радвам да чуя мнения на по-компетентни от мен   Praynig

# 48
  • Мнения: 19 296
Никой не отговори, искате ли да купим 20 кг. и да си ги разделим? Излиза стотици пъти по-евтино. Последната цена, е $20.96/кг (цената включва изпращането). Минимално количество - 25 кг. ($524).
Да се поръча така  по интернет от неизвестен производител ми се струва твърде рисковано. Особено ако след това ще се дава на деца.
Но баща ми пътува много често до Индия и никога не ми е идвало наум да му кажа да разпита за такива добавки.
Преди време, когато дъщеря ми имаше доста остър АД, бях ходила на един курс към една болница в Германия как да се грижим за такива деца. Тогава ни разясняваха различни методи за лечение. Споменаваха и индийски и китайски мехлеми и билки, но тогава ми се сториха твърде далечни, а и самите лекари казаха, че не са ги пробвали.

# 49
  • Мнения: 2 908
Късно отговарям-да,правихме пробиотичен курс.И за момента май овладяхме предбронхитното състояние...Сега ми е изписан курс за лекуване на сливицата,че тя е разковничето на нашите страдания.

# 50
  • Мнения: 1 353
А какъв курс за лечение ви назначиха?

# 51
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте
имам един въпрос към хората, които познават добре храните Аквасорс-възможно ли е Есенциалните мастни киселини да действат алергизиращо при бебета?
По съвет на д-р Петър Найденов и на нашата хомеопатка давах ЕМК като част от лечението на атопичен дерматит(.Дерматита не се повлия, а детето спря да наддава.Спрях киселините за една седмица и започна бурен растеж, обривите се повлияха от хомеопатичното лечение и настъпи подобрение.В момента, в който дадох ЕМК отново,обривът се усили невероятно много.Да допълня само, че първият прием на ЕМК също беше последван от бурно усилване на обривите, но тогава реших, че не може да има връзка.
В крайна сметка, с многобройните си съставки ЕМК като че ли не е подходящ за толкова малки деца и това е добре да се провери и да се има предвид.
Имам приятелка, чието дете е на 4 години и неговият атопичен дерматит се повлиява много добре от ЕМК. При нас обаче май не е така ...
Ще се радвам да чуя мнения на по-компетентни от мен   Praynig



Това е доста странно, но не е невъзможно. Имам приятели, които оправиха АД на детето си точно с ЕМК и Колактив. И не замо вътрешно, а мажеха личицето  на младата дама с ЕМК. Повлияваше се чудесно и се справиха с проблема.  newsm78 Имай предвид, че понякога влошаването е признак на оправяне - т.е. организма реагира, изчиства се, неутрализира нещо и има външно кожно проявление. Другия момент е наличието на проблем, който е съпътстващ. За това е добре да се говори с лекуващия лекар и да се държи непрекъснат контакт с него. Ако той прецени, че състоянието е нормално и те посъветва да продължиш, направи го. Ако пък се притесняваш и съмняваш в компетентността на лекаря, можеш да го смениш.

Колкото до продуктите на Аквасорс - уникални са! Не съм намерила до момента други, които са съпоставими. Да има ефекта, за който се говори. Ако нещо не е достатъчно бързо, или има причина и тя не е открита или не се дава точното нещо. Но и така да е, пак има ефект. Малко по-късно се проявява, но го има.

# 52
  • Мнения: 561
Dino, благодаря за отговора! Хомеопатката ни каза абсолютно същото: не е невъзможно. Така или иначе ги спряхме.
ЕМК наистина могат да се ползват външно, и аз съм го правила. В крайна сметка, козметиката за атопична кожа обикновено съдържа точно това-ненаситени мастни киселини.
Вкъщи също ползваме продуктите на Аквасорс. Интересното е, че когато бяхме на гастроентеролог, ни предписаха Бифидус на Аквасорс-хубаво е, че има лекари, които се интересуват от ефекта на тези храни и ги използват при лечението  Peace.

# 53
  • Мнения: 92
Аз също съм страшно доволна от продуктите на Аквасорс . На мен ми помогнаха да се справя с алергичния си ринит, а при децата хремите и кашлиците минават буквално за 3 дена с високи дози зелена енергия и коластра. С хомеопатия + аквасорс се справихме с бронхеолита на 1годишния ми син и със стрептококите на  5 годишния ми син.
За мен най важно е, че като сега като се разболеят не се притеснявам какво ще стане - просто консумираме водорасли и коластра и децата се оправят.
Може да има и други такива продукти, но аз до сега не съм попадала на такива. Пили сме и витамини, Vision, есберитокс... и продължавахме да боледуваме и да се налага да пием лекарства (за съжаление и АБ понякога).

# 54
  • Мнения: 73
За магазините не знаем- вече ги има всякакви.Но за Аква сорс сме  абсолютно сигурни в качеството - нали затова сме дистрибутори - имаме информация за всички видове сертификати и санитарни разрешителни.Така, че е съвсем логично да си купуваме продукти от Аква сорс.

Логично е да се защитавате,нали затова сте дистрибутори ooooh!на моето дете грам не му помогна пълни боклуци Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 353
За магазините не знаем- вече ги има всякакви.Но за Аква сорс сме  абсолютно сигурни в качеството - нали затова сме дистрибутори - имаме информация за всички видове сертификати и санитарни разрешителни.Така, че е съвсем логично да си купуваме продукти от Аква сорс.

Логично е да се защитавате,нали затова сте дистрибутори ooooh!на моето дете грам не му помогна пълни боклуци Rolling Eyes
Помисли си първо дали си давала правилните неща в правилните дози преди да наричаш нещо "боклук". Логично е да защитаваш и хвалиш нещо,което харесваш нали ?!И тъй като тук се изказват мнения аз искам да кажа пък,че на нас ни помагат много и са чудесни !

# 56
  • Мнения: 73
Ама моля ти се,аз и от други майки съм чувала че на тях и помага,но на нас не.нищо не хваля ,при нас нищо не действа,толкова слаб имонитет че няма докаде. Thinkingно понеже много ми ги хвалиха реших и това да пробвам,във правилните дози както докторката ми казваше,явно си е до дете затова се изразих по този начин-боклуци- щото толкова пари дадохме на вятъра но при нас не подействаха.Завиждам на децата които се оправят, в добрия смисъл де  bouquet

# 57
  • Мнения: 2 249
последният път ,когато дъщеря ми беше болна и ли4ната лекарка при която ходим само за да ми да де бележка за яслата  и да я преслуша ми даде рецепта за лекарства си направих експеримент да проверя себестойността й в аптеката-беше около 34 лв ако не се лъжа-някакъв сироп за отхра4ване,някакви капки,мазило за гърдите за настинка-не помня имената,защото не бих ги и купила-лекуваме се с хомеопатия и пием продуктите на аквасорс само през зимния период Peace-смятайте реално дали не ми е по-изгодно да купувам тях вместо да изпълнявам рецептите на ли4ната Peace-дистрибутор съм им от 2 годин,но само с цел да ми излизат по-евтино и дори не ми е ясна схемата на бонуси Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 73
Ами браво,  GrinningЗавиждам на всички ,.....ох незнам  bouquet

# 59
  • Мнения: 2 587
Ама моля ти се,аз и от други майки съм чувала че на тях и помага,но на нас не.нищо не хваля ,при нас нищо не действа,толкова слаб имонитет че няма докаде. Thinkingно понеже много ми ги хвалиха реших и това да пробвам,във правилните дози както докторката ми казваше,явно си е до дете затова се изразих по този начин-боклуци- щото толкова пари дадохме на вятъра но при нас не подействаха.Завиждам на децата които се оправят, в добрия смисъл де  bouquet

И при нас не помогна - но аз реално тъпчех детето си с лекарства за подсилване на имунитета при условие че е с алергия(тогава не знаех) и като начало трябваше да правя точно обратното.

Общи условия

Активация на акаунт