Лактана био, Хип, Хумана или...?

  • 7 465
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Здравейте, мамчета,
Моята бебка е на 3 месеца.Храни се с фризо НА от раждането по препоръка на педиатъра като превенция.Много пъти имах желанието да сменя това мляко, защото мисля, че не е от най-добрите.Беба имаше силни колики и сега също, но не така, трудно се изхождане /сего вече по един път дневно/, напъваше се, пръцкаше и т.н.Искам да сменя млякото, но се страхувам-да не направи алергична реакция, да не се подновят коликите и др.Спряла съм се на няколко марки млека, но не мога да взема решение-Лактана био, Хип, Хумана.Бихте ли споделили мнения, препоръки и опит.Благодаря

# 1
  • Мнения: 2 522
Здравейте, мамчета,
Моята бебка е на 3 месеца.Храни се с фризо НА от раждането по препоръка на педиатъра като превенция.

Ей аман от некадърни БГ педиатри! Кво място има тук превенцията. АБКМ или го има, или не.
Иначе Хумана, Аптамил или Милумил.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 215
Моят първи избор би бил някое от млеката, съдържащи пробиотици-Лактана Био, Хипп Пробиотик (розовата кутия) или Селия Дивелъп.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен Хипп Peace

# 4
  • Мнения: 999
Лактана Био! Ние сме на него и сме много доволни.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Ние сме много доволни от Аптамил Peace
Няма никакви проблеми с изхождането, откакто сме на това АМ. Преди това бяхме на Фризо и малката акаше много нередовно.

# 6
  • Мнения: 31 090
Хип-пробиотик, Аптамил или Лактана био. Последното не съм го пробвала, но има чудесни отзиви. Аз давах Аптамил и после Милумил и съм изключително доволна и от двете.

# 7
  • Мнения: 702
Ще следя темата!
И на мен ми е интересно да чуя отзиви за млякото Хумана,само за него не съм чувала нищо,каката хапваше от кашите им и бяха много хубави!

# 8
  • Мнения: 2 334
Бих ти препоръчала Лактана био.Дъщеря ми също беше на Фризо ХА до 4-я месец и имахме същите проблеми само където започна да се изхожда на 3-4 дни Naughty .След много умуване преминахме на Лактана био и от тогава всичките ни проблеми изчезнаха.Сега ака между 1 и 4 пъти на ден.Пробвах преди две седмици и розовия Хипп защото нямаше доставка в аптеката която си купувам Лактаната и също съм доволна.Дъщеря ми пак си акаше редовно само където е по гъсто като мляко от Лактаната и изпиваше по малко количество Peace

# 9
  • Мнения: 38
Мляко с пробиотици - Лактана био или розов Хип. Аз използвам Лактана био, почти от раждането. Смених с него Аптамил и досега съм много доволна.

# 10
  • Мнения: 781
Още един глас за Лактана Био Peace

# 11
  • Мнения: 17
Лактана Био чудесно регулира стомахчето. На нас само тя помогна. Peace

# 12
  • Мнения: 84
лактана - мисля, че е много добро мляко.

# 13
  • Мнения: 60
Досега бяхме на Милумил НА, от 1 месец сме на Лактана Био и съм много доволна

# 14

Общи условия

Активация на акаунт