Няколко капки кръв

  • 1 689
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
  Здравейте,
 имам странен проблем - не съм имала такъв до сега. Цикълът ми дойде и отмина - нормално, с прилежащите болки, имаше си и доста кръв, дотук добре. Свърши за около три дни - което също е почти нормално. Особено като се има предвид, че точно по същото време се разболях от някъкъв стомашен вирус и започнах да пия някакви прахчета и някакви лекарства против повръщане. За два дни се оттървах от вируса, цикълът свърши, но... след два дни се появи кафеникаво - ръждиво течение, гъсто, когато се загледах, видях и капки кръв - не бяха съсиреци. На другия ден също имаше - по-малко, но капката пак беше там. Днес имаше само някакво оцветяване на течението... Не зная какво става. Някой да е имал подобен проблем? Ще отида на лекар тази седмица, но се притеснявам, че в малкото градче, където живея, няма добри специалисти.

# 1
  • Мнения: 3 453
Направи тест за бременност, за да изключиш първо това като вероятност.

# 2
  • Мнения: 11
   Мислих върху тази вероятност, но ми се струва странно, пък и си мисля - да правя, а да е напразно... Направо ще отида на ехограф. Миналия път, когато ходих на ехограф лекарят ме прегледа за три минути, похъмка и ми каза, че имам прогестеронова недостатъчност Laughing  Simple Smile Установи го човекът от първия път, за две минути... Пожелайте ми късмет....

# 3
  • Мнения: 1 001
аз не мисля че може да си бремена   щом казваш че ти е било само 3 дни да не би да не ти е свършило хубаво и да се доизчистваш .на мен ми се е случвало да ми спре и след ден да се появи пак

Общи условия

Активация на акаунт