Заздравител за нокти

  • 12 232
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 952
Препоръчайте ми наистина добър заздравител за нокти, защото си махнах покритието от ноктите и положението им в момента никак не е добро.
От Перфект не съм доволна, за други продукти нямам впечатления.

# 1
  • Мнения: 1 731
Похвалиха ми на OPI, но не съм си го взела,че бил скъпичък. newsm78

# 2
  • Мнения: 1 241
Моите нокти бяха в много лошо състояние, чупеха се, направо се ронеха, не знам от какво.
Аптекарката ми предложи да ги мажа с Геритамин-дупчиш капсулата с игла и втриваш.  Взех си и маслото на Икаров за нокти. Не знам от кое от двете, но сега са ми ок - лъскави и твърди. Даже там, където се деляха на пластове, вече са гладки.
Успех.

# 3
  • Мнения: 4 718
И аз ползвам на Перфект и не съм очарована. Ще следя темата.

# 4
  • Мнения: 1 817
Пробвайте заздравител за нокти на Ейвън,добри са и цената е приемлива Peace

# 5
  • Мнения: 1 952
От Ейвън също не съм особено доволна, един зеленикав ползвах, ама ефект нямаше.

# 6
  • Мнения: 2 803
От Перфект не съм доволна.

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
The same myself ще ти препоръчам класическия заздравител за нокти на OPI.

Много добър ефект има при мен, пуснах хубав маникюр, а може и да се ползва като топ лак, направо "запечатва".

Малко е скъпичък - 37 до 40 лева в моловете. Аз лично си го взех за 30 лева от едно магазинче, но парите си струват, а и е икономичен като продукт.

Ползвала съм и Ейвън и Перфект, няма никаква база за сравнение.

# 8
The same myself ще ти препоръчам класическия заздравител за нокти на OPI.

Много добър ефект има при мен, пуснах хубав маникюр, а може и да се ползва като топ лак, направо "запечатва".

Малко е скъпичък - 37 до 40 лева в моловете. Аз лично си го взех за 30 лева от едно магазинче, но парите си струват, а и е икономичен като продукт.

Ползвала съм и Ейвън и Перфект, няма никаква база за сравнение.




Това е много добро!!! Peace
Моите нокти бяха съсипани от ноктопластика и само това успя да ги оправи...
Има специален начин на нанасяне...т.е. всеки ден нанасяш на нокътя 6 дни, на седмия го махаш и започваш на следващия отначало...ПРЕПОРЪЧВАМ! Wink

# 9
  • Мнения: 1 952
Взех си на Мавала.
Ще подсиля и с маслото на Икаров за нокти сигурно.
Дано има ефект.

# 10
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Взех си на Мавала.
Ще подсиля и с маслото на Икаров за нокти сигурно.
Дано има ефект.

При мен Икаров нямаше никакъв ефект. Дано при тебе проработи  Peace

# 11
  • Мнения: 1 731
А какво ще кажете за тоя балсам за нокти Макси?Гледам по сайтовете вървят си рекламни карета,не е скъп ама дали е ефикасен... newsm78

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 240
И моите нокти са в ужасно състояние Sad Взех си някакъв световно неизвестен за мен заздравител Micro Cell 2000, даже бях пуснала тема за него, но явно не е особено популярен. Все още не го ползвам редовно както е схемата му на употреба, затова не мога да дам отзиви, по-нататък ще споделя

# 13
  • Мнения: 3 675
Орифлейм имаха хубав заздравител за нокти, но аз от години не използвам такъв продукт.Сега също го има в каталога, може да го пробвате.

# 14
  • Мнения: 1 250
А какво ще кажете за тоя балсам за нокти Макси?Гледам по сайтовете вървят си рекламни карета,не е скъп ама дали е ефикасен... newsm78
Имаше една тема специално за този балсам макси. Що ли не мога да я намеря сега? newsm78

# 15
  • София
  • Мнения: 31
И аз препоръчвам заздравител на O.P.I., както и да си втриваш всеки ден масло за нокти в кожичките. На Икаров маслото не е лошо. Ползвала съм и на O.P.I. с капкомерчето но не мисля, че имаше по-различен ефект от това на Икаров, а струва 20тина лева и определено не мисля, че си струва Wink

# 16
  • Мнения: 1 085
При мен на Икаров имаше голям ефект.Гадното е че трябва да седиш с него поне 40 минути  ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 31
На мен маслото на Икаров ми седи до компютъра и като се сетя се намазвам лекичко така, че да не омазвам клавиатурата и си седя така Laughing И вечер преди лягане са мажа, но аз винаги съм с лак и го използвам главно за омекотяване на кожичките, защото те са ми голям проблем ooooh!

# 18
  • Мнения: 3 459
В момента ползвам някакъв на Перфект 3 в 1. Нищо особено не е.

# 19
  • Мнения: 77
Аз си взех заздравител за цепещи се нокти на ОПИ ама не мога да кажа че съм доволна(и дадох 30 лв. м...а  му)

# 20
  • Варна
  • Мнения: 779
Икаров!!! Много помага, но трябва да си редовна! След месец ще усетиш разликата...

# 21
  • Мнения: 64
Аз пък си взех на Перфект основа за цепищи се нокти и съм направо очарована Peace при мен имаше ефект, като се има в предвид, че имам просто ужасни нокти - тънки и чупливи, цепеха се непрекъснато и никога не можех да си пусна по-дълъг маникюр, но сега всичко е ОК Simple Smile

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 714
И аз имам на Perfect, но не ми помага. Ноктите ми се чупят постоянно и се делят....  Embarassed

# 23
  • Мнения: 6
От доста време не ползвам лак, а само заздравител, и то най-обикновен. Ноктите ми станаха страхотни, а бяха в доста ужасно състояние.

# 24
  • Мнения: 3 312
аз пък от Перфект съм много доволна  Peace   

# 25
zazdraviteliat za nokti na IKAROV e 4udesen.Ot 2 sedmizi go polzvam i noktite mi stanaha mnogo tvardi.Prepora4vam go na vsiaka dama koiato ima problem.

# 26
  • Мнения: 1 813
Аз също мога да похваля на OPI зеленичкия заздравител.
При него е важно да правиш всичко по схемата - слагаш 7 дни подред,по едно и също време на деня,на 8-мия ден триеш и пак наново.След 2 месеца ползване,ноктите стават перфектни.

# 27
  • Мнения: 1 952
Аз пък искам да похваля това балсамче Макси, много е добро. За една седмица има видим резултат, което доста ме изненаза. Взела съм и на Мавала, но оше не съм го ползвала, защото го чакам от Ягодката.

# 28
  • Мнения: 454
Аз съм доволна от един лилав заздравител на Импала. Два пъти съм взимала от маслото на Икаров, но изобщо не съм постоянна и си го изхвърлям почти пълен. Иначе и аз съм се чудила за това кремче Макси, но не съм пробвала досега.  Купувала съм други работи от същата фирма производител, от които съм доволна, така че може да се предположи, че и Макси-то ще има ефект.

# 29
  • Мнения: 5 647
Много добър ефект има при мен, пуснах хубав маникюр, а може и да се ползва като топ лак, направо "запечатва".

Малко е скъпичък - 37 до 40 лева в моловете. Аз лично си го взех за 30 лева от едно магазинче, но парите си струват, а и е икономичен като продукт.

Ползвала съм и Ейвън и Перфект, няма никаква база за сравнение.

И аз сега се чудя дали да си взема него или този на Мавала.  newsm78
Положението с моите нокти е направо отчайващо. Онзи ден си свалих гела /бях си сложила такъв с изграждане, но не можах да го издържа/ и сега определено ноктите ми имат отчайваща нужда от заздравяване.
Лу, този зеления на O.P.I  ли е заздравителя, който трябва да се слага 7 дни поред?



# 30
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Лу, този зеления на O.P.I  ли е заздравителя, който трябва да се слага 7 дни поред?


Мда, той е. Аз даже да си призная не бях много редовна в мазането и пак имаше ефект. Сега го ползвам и като топ лак. Ето го как изглежда:

# 31
  • Мнения: 5 647
Дано поне с него успея да "пусна" маникюр. От гела не съм особено възхитена, първо, защото на всеки 2 седмици трябва да се прави поддръжка и второ, въпреки него ноктите отново ми се чупеха.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз съм доволна от заздравителите на Перфект, но виждам, че не това е целта на темата. Ползвала съм маслото на Икаров и бях много доволна. Друг продукт, който действа много, много добре на ноктите ми, когато почнат да се цепят, е балсамчето на Биотрейд. Въпреки съмненията от моя страна, свързаи с наличието на формалдехид във формулата му  Confused почна ли да го мажа, след две седмици няма помен от цепещи се нокти.

# 33
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дано поне с него успея да "пусна" маникюр. От гела не съм особено възхитена, първо, защото на всеки 2 седмици трябва да се прави поддръжка и второ, въпреки него ноктите отново ми се чупеха.

Добре че сподели за гела, аз много пъти съм се чудела дали да си сложа, ама не ми звучи обнадеждаващо.  Thinking

Стискам палци да пуснеш маникюра, ОПИ са наистина добри  Peace

Общи условия

Активация на акаунт