Цветна снимка?????????

  • 3 166
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 961
При Владимиров не правят ЦС, само хидротубация/тест за проходимост на тръбите/.На мен той ми каза, че това е по-новият метод PeaceДокторът има много лека ръка и всичко мина много бързо.Не се притеснявай!Успех! И да кажеш резутата:peace:

# 16
  • Мнения: 3 453
Предимството на ЦС е, че можеш да я предоставиш на всеки лекар, след това. Ако един лекар ти прави хидротубация, много е вероятно друг да не признае становището на първия /точно, защото няма снимков материал/.
Ти надали ще сменяш лекаря, затова е добре да предпочетеш хидротубацията. Становището от ЦС и хидротубацията е валидно 6 месеца.
Спор няма, че лапароскопията си остава най-точния метод за установяване на проходимостта.
Успех! Peace

# 17
  • Мнения: 112
И мен много ме е страх от ЦС,а и незнам защо моя доктор я отписва напълно newsm78Не мога да се престраша още за лапаро и май ще почакам Tired

# 18
преди цс не знаех къде съм, след резуртата преглътнах и лапаро. от опит ви казвам, че лапарото не е тежка операция и на другия ден си ок, изписват те и няма проблеми. знам,, че звучи банално, но момичетата които бяха минали по пътя след това ми се смееха, като им разказвах колко съжелявах, че не направих по рано лапарото. не се тревожете излишно - резултата е важен. Hug

# 19
  • Мнения: 3 453
По време на ЦС едва не колабирах от болка въпреки, че се бях натъпкала с обезболяващи преди това. Година по-късно минах и през лапароскопия. Събудих се в стаята си и единственото неразположение беше гаденето. Болка нямаше, все едно нищо не се беше случило.

# 20
  • Мнения: 211
xxxrisstinaaa, не се страхувай от лапаро. Аз бях на диагностично лапаро и след месец забременях. Много ме беше страх и се канех 3 месеца , но наистина много леко мина всичко .Благодаря на Hri за психическата подкрепа, която ми оказа преди това  Hug
Sorry, че малко оспамих темата, но и аз съм на мнение , че ако ви се предлага да избирате между ЦС и лапаро , второто е за предпочитане .Особено предвид резултата.
Успех на всички !   Hug

# 21
  • Мнения: 91
Момичета, както ви обещах, ще ви напиша резултата от вчерашния преглед при д-р Владимиров за проходимост на тръбите.Мина много добре ,безболезнено, много са внимателни, и за щастие резултата беше отличен, и двете тръби са проходими, без никакви проблими.Резултата от спермограмата на мъжа ми направена отново при д-р Владимиров беше отлична, и заключението на д-р Владимиров беше" Положението не е никак добре, при такива добри изследвания да няма бебе вече 1 година".Това наистина ме отчая и изплаши.

# 22
  • Мнения: 975
Пепи,поздравления за добрите резултати.Не се плаши.Най-вероятно ще търсите другъде причината.

# 23
  • Мнения: 3 453
Пепи,
първо поздравления за резултатите от спермограмата и теста за проходимост! Peace
Фоликулометрии правили ли сте? А посткоитален тест? Пускала ли си имунологични и генетични изследвания? А НК клетки?
Със сигурност има още изследвания, които трябва да направите. Когато стесните кръга, ще откриете причината. Едно, по едно. Всичко ще бъде наред! Hug

# 24
  • Мнения: 91
да вярно е, че много изследвания още предстоят, аз съм в самото  начало. Благодаря за подкрепата. Фоликометрия правих само един месец и се отказах, защото ми се стори безмислено, док.да ми казва, че съм в овулация при условие, че аз усещам и тестовете го показват. Какво е вашето мнение за фоликометрията, необходима ли е?

# 25
  • Мнения: 975
Разбира се фоликулометрията е нужна,тя най-точно определя кога е овулацията.Докато тестовете може да сгрешат.Успех.

# 26
  • Видин
  • Мнения: 961
Поздравления за добрите резултати!  bouquet
Продължавайте с изследванията и успех! Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 908
Поздравления за хубавия резултат  bouquet но обърни внимание на поста на Hope,мисля че ти е написала всичко каквото е необходимо поне за сега.За да не губиш време може да си ги назначиш тези изследвания,а не да чакаш док да ти каже.Аз през месец август докато клиниката която посещавам беше в отпуска си самоназначих доста изследвания,някои се оказаха проблемни и сега ще ги лекуваме,никой док не ми е казвал за тях,добре че е форума.

# 28
  • Мнения: 23
здравейте.предстои ми цветна снимка и много се претеснивам.ниакой да ми каже какво то4но се прави и дали е с упойка.

# 29
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ами не трябва да си яла.Сложиха ми една инжекция за отпскане на мускулите.Вкарват контрастно вещество,малко боли ,но се търпи.Всичкое за около 2 минути.После има малко кървене,което спира до вечерта или на следващия ден.Ако някъде има запушване по тръбите е по-болезнено,защото като влиза контрастното вещество и целта да се прокара път.Ама е го обясних,дано си ме разбрала.
Успех и не се притеснявай Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт